Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

to jest dopiero pomysł na siłe

chciałem poinformować że drogowcy włąsnie kładą asfalt na jednym pasie i dosć sprawnie im to idzie

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kowi z drogowcami nie gadałeś o lewoskręcie do Orlena :decayed: może tym razem dało by się coś wynegocjować za porządne 0.7 :wink4: przynajmniej jakaś przerywana :polew: \

To ja później jak przyjeżdżam w domowe rejony to się dziwie kto miał takie pomysły na różnego rodzaju patenty drogowe a to Wasza sprawka :polew: :polew: :polew:

Widziałeś ronda w Dbl :polew: ?

Byłem w weekend w domu... na lipowej widziałem i olałem.... pojechałem w lewo pod prąd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na lipowej to przejeżdżam po wysepce zawsze :decayed:

Opublikowano

Wypadkowość na tych skrzyżowaniach była ogromna, że trzeba było ronda porobić.... ktoś kasę za zrobienie wziął :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

to jest dopiero pomysł na siłe

chciałem poinformować że drogowcy włąsnie kładą asfalt na jednym pasie i dosć sprawnie im to idzie

Widziałem widziałem może do zimy skończą :polew:

Właśnie wróciłem z twoich okolic i już dawno się tyle nie nakląłem :baseball: nieświadomie wjechałem w Ryki a tam święto dyszla dzisiaj przecie do tego zmiana nawierzchni i wyłączone światła na Warszawskiej co tam się działo :OMG: [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 12:38__________________________________________________________________________________________________

Ello

hoduje ktoś w naszych okolicach ślimaki ?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 13:32_________________________________________________ :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

chciałem tylko ostrzec że 3 raz już zrywaja asfalt na warszawskiej :gwizdanie:

:wallbash: :wallbash:

Opublikowano

No i to tylko na twojej wysokości :kox:

Dzisiaj akurat wpadłem do Ryków na godzinkę i jak zwykle rozkopane :polew:

Ktoś na LRY jeździ z batalionem na tylnej szybie oprócz Ciebie ? (czarny avant)

Opublikowano
  • Autor

No i to tylko na twojej wysokości :kox:

Dzisiaj akurat wpadłem do Ryków na godzinkę i jak zwykle rozkopane :polew:

Ktoś na LRY jeździ z batalionem na tylnej szybie oprócz Ciebie ? (czarny avant)

nie widziałem żadnego samozwanca :baseball:

Opublikowano

No i to tylko na twojej wysokości :kox:

Dzisiaj akurat wpadłem do Ryków na godzinkę i jak zwykle rozkopane :polew:

Ktoś na LRY jeździ z batalionem na tylnej szybie oprócz Ciebie ? (czarny avant)

Raczej nie, ja miałem kiedyś ale zerwałem i nie mam avanta :gwizdanie:

Opublikowano

Eee Twojego to bym z daleka poznał :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A to przepraszam....

Opublikowano
  • Autor

A to przepraszam....

to u krzyńka w mazowieckim :decayed:

Opublikowano

Jakoś po Twojej personie tak skojarzyłem.....nie lubię poniedziałków.

Opublikowano
  • Autor

do garwolca mam 35km :wink4:

Opublikowano

W Garwolińskim cisza.... pozamykali chłopaków? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pewnie tak :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.