Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

To sa tylko fotki, wiec wez to tez pod uwage. Gdybym zrobil 2 stopnie jasniej to byla by to najjasniejsza folia z tej "rodziny folii" ktore bralem, a to wedlug mnie wtedy wyglada bez sensu. Z 4 stopni przyciemnienia ja wybralem 3, gdzie 1 to najjasniejsza. To juz kwestia gustu i co tam komu pasuje. ;)

Przekaznik od grzania tylnej szyby z klimatronikiem od B7 "zlaczone w calosc" i szibu grzeje. :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na 3 zdjęciu, że szykujesz nową kanapę na tył :grin::grin:

Chciałbym mieć tyle czasu na rezanie przy aucie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popiołka do zmiany :decayed:

A ta 2din jakos lepiej przylega, czy czym sie rozni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest prosta nie zaokrąglona , i nie ma tej szpary między popielniczką a klimatronikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na 3 zdjęciu, że szykujesz nową kanapę na tył :grin::grin:

Chciałbym mieć tyle czasu na rezanie przy aucie. :wink:

Tak jest kanapa sie szykuje, juz z niej nawet poszycie schodzi, zeby maty dolozyc. :D

Tez bym chcial miec chociaz troche takiego luzniejszego czasu na spokojnie, dzisiaj sie wyrwalem, bo moja pojechala z Córą to mówie coś se podziałam, wracam z garażu i zjebka, ze w domu nic nie zrobione, a ja garazuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się Hella Intemo sprawuje po dłuższym użytkowaniu? Robi robotę ten projektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na 3 zdjęciu, że szykujesz nową kanapę na tył :grin::grin:

Chciałbym mieć tyle czasu na rezanie przy aucie. :wink:

Tak jest kanapa sie szykuje, juz z niej nawet poszycie schodzi, zeby maty dolozyc. :D

Tez bym chcial miec chociaz troche takiego luzniejszego czasu na spokojnie, dzisiaj sie wyrwalem, bo moja pojechala z Córą to mówie coś se podziałam, wracam z garażu i zjebka, ze w domu nic nie zrobione, a ja garazuje. :D

Haha :grin: takie akcje z kobietami są najlepsze :polew::decayed: real life :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na 3 zdjęciu, że szykujesz nową kanapę na tył :grin::grin:

Chciałbym mieć tyle czasu na rezanie przy aucie. :wink:

Tak jest kanapa sie szykuje, juz z niej nawet poszycie schodzi, zeby maty dolozyc. :D

Tez bym chcial miec chociaz troche takiego luzniejszego czasu na spokojnie, dzisiaj sie wyrwalem, bo moja pojechala z Córą to mówie coś se podziałam, wracam z garażu i zjebka, ze w domu nic nie zrobione, a ja garazuje. :D

Siemka, oparcie też zamierzasz robić grzane? Pytam bo i mi chodzi po głowie pomysł na grzany tył, tylko chciałbym grzaną całość. A czytałem że z siedziskiem jest problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to bylo napisane odnosnie tego siedziska, ktore mam do siedzenia, jak cos se robie. ;) narazie nie myslalem o dokladaniu grzania na tyl, najpierw przod musze ogarnac. A z tego co pisales to chyba na odwrot - z oparciem moze bedzie jakis problem, a siedzisko raczej zlazi bez problema. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załapałem o co kaman z tym siedziskiem ;)

Dokładnie, z oparciem jest podobno problem, myślałem o oparciu, a napisałem siedzisko.

Jak już zwróciłem głowę to spytam o soczewki, czy da radę wsadzić je do zwykłego xenonu według Ciebie?

A fura konkret!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno upychaja je do zwyklych lamp, czyli do xenonu tez pewnie bedzie sie dalo upchnac, ale to juz bez rozklejania sie nie obejdzie, no i rzezby fhuuuuuu j !! :D

Pozdrawiam srodkowym palcem jakies "lepkie raczki" ... Nie dosc, ze uj podwazyl jakims srubokretem i zostal zadarty slad, to jeszcze uyebal listwe w polowie ... Rozwalilo mnie to, zeby za 30zl ryzykowac ... Yhh ...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzić, polska rzeczywistość :-(

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz zrób jakieś fajne fotki i do kalendarza, dla mnie najlepszy Avancior na forum z B6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic nie poradzimy na takie rzeczy, ale mam cicha nadzieje i jest mala szansa, ze bede mial nr rej samochodu goscia, ktory to robil...

Gdzie tam najlepszy avant paaanie, widzialem lepsiejsze, no i przede wszystkim czarne. :D a fotki postaram sie porobic, ale to moze dopiero jak sie wytna i sciemnia te szyby w bagaju, bo tak to na fotkach mogloby sredniawo wygladac. ;)

Wczoraj przed wjechaniem do garazu na szybko wykrecilem halogeny i w domu taki modzik poszedl. ;)

image.jpg

image.jpg

Zobaczymy dzisiaj, jak to na aucie wyjdzie. ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem pomysł na żółte halo,następnie szukałem żółtych żarówek

A skończyło się na żarówkach pod xenon a po drodze jeszcze ledy były :)


Przełącznik kupiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...