Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Ładuj te od A5/S5 i wyślij do malowania na black chrome,  a BeeMki zostaw na zimę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa bo "z nieba leci hajs, z nieba leci hajs" ;) 

Chciałbym to zrobić w miare fifty fifty za Stylingi, ale z tego co patrze to średnio to wyjdzie i do opon i tak będę musiał dołożyć :facepalm:

Mi tam się styling bardzo podoba, ale najzwyczajniej w świecie mam ochotę na zmianę/coś innego + ciemniejszy kolor :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styling?
Nooo w sumie mógłbyś u siebie coś konkretniejszego zapodać na śnieg, bo bidnie wyglądała ... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylingi nie, u mnie w okolicy jeden sest lata na stylingach więc odpada. Przyznam szczerze że myślałam że coś ciekawszego wymyślisz niż audikowe rolki :whistling: zostaw Stylingi bo taka zmiana to nie zmiana :wink:

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajsy nie te, żeby coś konkretniejszego zayebać ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, KoJ@K napisał:

Hajsy nie te, żeby coś konkretniejszego zayebać ... :(

Ogranicz zakupy u chinoli i odkładaj do świnki, a na następny sezon będą 3tgl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny sezon to już będzie inna rolka od tej, której teraz jeszcze nie mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, jakby chińczykom wszystkich światełek, podświtleń itp nie wykupil to kasa by była:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, to nie są jakieś drogie rzeczy, tym bardziej, że nie kupowane były na raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojus,te Stylingi przylgnely do Ciebie w moich oczach odkad pamietam...
To juz trzecia B6 w Twoich rekach na tej feldze i staly sie niejako Twoim znakiem rozpoznawczym,wiec po co Ci je na sile zmieniac?[emoji19]
Liznij je w grafit lub inny czarny antracyt,przebujaj jeszcze ten sezon,odloz siano i na nastepny zapodaj cos rownie konkretnego,by dorownac temu zestawieniu co jest teraz,a nie chcesz zalozyc,,zwykly ori wzor".
Pompeje sa mega fajne,ale w Twoim przypadku to je sobie na zime mozesz zalozyc.[emoji14]
Sam sobie podniosles tak poprzeczke,wiec teraz gon temat![emoji38]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zostaw te z BMW... te z RS6 C6 - czy jak to mówią Pompei (ciulowa nazwa chińskich felg) nie będą robiły takiego WOW.. to moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to to napewno i zdaje sobie z tego sprawe, ze moze to byc krok w tył :wink: ale uj tam :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba zrobic krok w tyl aby móc potem zrobic dwa do przodu [emoji6],jak czujesz potrzebe zeby zmienic cos to zmieniaj ?



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...