Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Mam customowe nie nacinane bo takie są do d*py i prędzej czy później wypadną A wtedy rant felgi -> błotnik -> boom i po zabawie. Miałem na myśli mapetowe bo tylko on takowe klipsy robi.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłeś po bandzie z obniżeniem :naughty: dawaj focisze z prostymi kołami bo wygląda jakby przód stał wyżej :lol1:

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat w robocie dobra gume i wycinarke o roznych srednicach, to sobie porobilem pare klipsow, naciecia bez wiekszych dziur, klipsy wkladalem pod oslony amorow i jakos nie wypadaly :) nawet nie mam innej fotki, tak mi sie zaparkowalo pod leroyem to tak se przyfocilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter kamery cofania (opcja full)  u mnie :whistling:

 

J1zjKno.jpg

 

... A kamerka w drodze, wiec tez juz za nie dlugo powinna byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj, działaj, możesz już sobie szykować instalację zasilania bo tu najgorszy element, przyda się wd400633998c87389e350eda21ebaf81fc93.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci mowilem - bardziej od przeciagania kabla przez przelotke "boje sie" gdzie tam upchac ten caly ambaras kabli i modułów :decayed: to w koncu trzeba tam przeciagac jeden kabel, czy 2 ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ale ja na wszelki wypadek puściłem 2 żyły, będzie na zaś :) a graty spokojnie się zmieszczą koło navi, niestety nie mam żadnej foty.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie lecisz z tematem :kox: Dekory wyszły na tych ledach wyszły bardzo dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany chodzi mi po glowie zmiana kola, ale kurde sam do konca nie wiem co by wybrac :eusathink: 

Jeden gosc chce sie wymienic za pompi-e 9J ... Przewija sie tez rotor,  Savannah, moze Atheo ... Ii nie wiem kurde sam ... :/ ogolnie mam smaka na cos ciemniejszego, cos z fajnego grafitu itd, tylko kurde co ?!?! :eusathink: :facepalm: 

Macie jakies pomysly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor w B6 widziałem i mi osobiście tak średnio się podoba

 

117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomalowac je w grafit, chodz to Twoje kolo w Gun Metal albo może jakiś brąz za***isty by żarło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Rotor i Rs6 c6/S5 fajnie wygląda na B6 a savannah jeszcze nie widziałem w B6 :eusathink:

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Savannah fajne koło, sam się nad nimi zastanawiałem [emoji51]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale sprzedam są Savany  z oponami, ale i troche ponad budżet i opony mają 235 - a takich nie chce...

Pompei fajne, ladne, ale nie wiem czy takie "nie za proste" :eusathink:

Albo wlasnie ten Styling 132 co mam to zostawić i popsikac czymś od grafitu itd ?! :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Albo wlasnie ten Styling 132 co mam to zostawić i popsikac czymś od grafitu itd ?! :eusathink:


...i tak wlasnie na Twoim miejscu bym zrobil![emoji106][emoji4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KoJ@K napisał:

Albo wlasnie ten Styling 132 co mam to zostawić i popsikac czymś od grafitu itd ?! :eusathink:

grafit w połysku? :mysli::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...