Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Pawisco napisał:

Skąd wyciek? Ja mam wyciek z tyłu silnika, na początku trochę strachu, bo głowica i uszczelka mokra i same najgorsze myśli, ale wydaje się, że wyciek jest gdzieś z okolic pompy tandemowej lub wiązki pompowtryskiwaczy prawdopodobnie, nie miałem jeszcze czasu się tym zająć, mam nadzieję że to nic poważnego.

Żyga spod dekla i pod spodem jest gnój jak nie wiem ! :facepalm:

Wczoraj zjebke dostalem od Tescia, ze mu kostke uyebalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze[emoji28],powinien kazac ci to szczoteczka do zębów szorowac to bys sie nauczył robic najpierw ważniejsze rzeczy a nie kamerki od skosnych zamawiac[emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KoJ@K napisał:

Podziekowania dla kamil vag za duzą pomoc przy kompletowaniu tejli i za rady dotyczące wymiany itd :hi:

:thumbup: Ale ten przegub rzeczywiście zasyfiony miałeś... Idealna recepta na niewchodzące biegi w zimie :P także taki mod wręcz obowiązkowy ze zmianą na poprawiony zestaw naprawczy bez dziurki ;) 

Fura wygląda dobrze, to teraz technicznie nadgoń... Wycieki oj... nie lubię bardzo, u mnie sucho jak pieprz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze miałem sucho w autach, a tu że nie było to jakoś strasznie nie cierpiące zwłoki to chciałem zrobić po zimie, no i tak sobie zrobie :)

 

Tutaj filmiki ukazujące jakie były luzy na jabłku lewarka i mój parciankowy patent na luźne pręty przy kasecie, jak sie nie ma nowej kasety :decayed:

 

 

 

 

 

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamil-vag napisał:

:thumbup: Ale ten przegub rzeczywiście zasyfiony miałeś... Idealna recepta na niewchodzące biegi w zimie :P także taki mod wręcz obowiązkowy ze zmianą na poprawiony zestaw naprawczy bez dziurki ;) 

Tutaj akurat już był ten zestaw bez dziurki, bo skrzynia zmieniana na HCK (pewnie razem z cięgnami i tym przegubem) gumka była pęknięta, ale w zimie nie miałem żadnych problemów z marznącymi biegami i wchodziły normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się wtrynił w kadr ! :grin::decayed:

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny :grin:

 

Fajnie zmontował ktoś ten filmik :thumbup1:  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie wkleiles przed kamere :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee...[emoji19]co zgapiasz z kolorem
Jakie to ma parametry

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieje nudą, mógłbyś bardziej się postarać... :doh: :grin: Także powiem tylko tyle... Jest konkret! :kox: Zakładaj jak najszybciej bo ta felga zdecydowanie tu pasuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to to ! Według mnie będzie idealnie leżało to koło [emoji51]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki - nie tak do konca odgapil, bo te mają 9J et 33 i troche innszy kolor :wink:

Wiem, ze niby zwykle spoleczne kolo, wzor oblatany, ale kurde jakos Mi sie widzą, tylko szkoda, ze kolor nie jest troche ciemniejszy, ten co wklejalem kilka stron wczesniej :whistling:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję stwierdzenie, że to dużo fajniejszy wzór niż obecny styling a koloru już bym się tak nie czepiał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...