Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1,8T APU 2xxKM/3xxNM ---video

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,co powiecie panowie?Zależało mi na momencie nawet jeśli miało to się odbyć kosztem mocy,, Jakieś uwagi ,,sugestie ??

logi serii (na LPG ) a poniżej wynik po sofcie ,hamowany na Pb95

Z dodatków to tylko dp od Gregora założony a tak to wsio seria

http://vaglog.pl/log_268217.html

http://vaglog.pl/log_268218.html

http://vaglog.pl/log_268216.html

GsIinlo.jpg

Edytowane przez booolek

Opublikowano

Coś słabawo trochę ...

Przy zdrowym motorze w serii z katalizatorem powinno by wyjść ~190ps i 300nm..

Tuner mówił że coś może coś nie domaga?

Opublikowano
  • Autor

Motor był praktycznie rozkręcony. Pierścienie głowica uszczelki swiece wsio zrobione .

Ja nie nie wiem czy to mało czy dużo, miało być max ale bezpiecznie żeby to jeździło.no i jeździ ja nie mam zastrzeżeń banan na mordzie jest ale jeśli w bezpiecznych granicach zrobić więcej to jestem za.

Opublikowano

Grunt że jesteś zadowolony .. spodziewam się że za parę miesięcy wpadnie wieksze turbo wtryski i cooler.. ja też zaczynałem od remapu a teraz .. jest w miarę fajnie jak na B5 FWD :)

Opublikowano
  • Autor

Asekuracyjne wtryski bex leżą ale nie wiem czy turbo wypluje tyle żeby były potrzebne.a powiedz jak u ciebie ze sprzęgłem. Daje rade ori czy juz musiałeś zmienić?

Opublikowano

U mnie póki co seria, jeśli w miarę zdrowie ogarnie do 360nm :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nastąpiła mała korekta softa i finalne zestrojenie  lpg poniżej wykres z hamownia.

Dodatkowo wpadły wtryski bex dla łatwiejszego zestrojenia lpg.

Finalna korekta softa robiona przez naszego  forumowego kolegę Łukasza. 

1.pb95

2.lpg
20170218_165738.jpg

Edytowane przez booolek

Opublikowano

Łukasz wie co robi ?

Opublikowano
  • Autor

Ale nerwów troszkę zjadł przy takim wybrednym człowieku jak ja, nie wspominając o aucie które też miało swoje bolączki ---Nie Łukasz?

Opublikowano

Najważniejsze że w końcu udało się i auto jeździ jak trzeba :)

Opublikowano
  • Autor

Teraz naprawdę auto jedzie,jak znajdę chwilkę to nagram jakiegoś filmika jak.

Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. 

Opublikowano

To jest seryjne turbo z APU?

Opublikowano
  • Autor

Tak,a dlaczego? 

Opublikowano

No zastanawiam się jaki jest potencjał mojego. Pewno podobny :D

Opublikowano

To ja tez czekam na jakies filmiki, bo APU = ANB :) A mam turbo po pelnej regeneracji, downpipe, w szafie czekaja wtryski z bexa 320cc i "w koszyku" na fmic.pl fmic 180mm. Marzy sie 200hp/300Nm...

Edytowane przez Unf

Opublikowano
  • Autor

No powiem wam że auto ładnie idzie ale teraz trudno zrobić jakiś film ponieważ mokro u mnie jest i jak ostatnio próbowałem  to gubi trakcje.

Muszę poczekać na lepszą pogodę. 

Myślę już o jakiejś hybrydzie  ale  tak się zastanawiam  ile niuta możnaby dołożyć żeby sprzęgło dało radę. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na szybkiego nagrałem jakiś filmik

3 bieg i but

a tu 4 bieg z delikatnym puszczeniem gazu przy 4k obrotów

Jak oceniacie ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Zmiana wyryskow na 370, turbo trochę mocniejsze ,sylikonowy  tip, fmic 180 i nowa mapa .

Po logach jaki wynik  obstawiacie? 

http://www.vaglogi.pl/log-115_118_OrkGS.html

http://www.vaglogi.pl/log-003_020_d80Sq.html

http://www.vaglogi.pl/log-002_033_aqQZQnX.html

Edytowane przez booolek

Opublikowano

Coś pod 220 KM ? ?

Opublikowano
  • Autor

A niut ? Bo mnie bardziej to interesowało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.