Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proponuje grill po 2 lifcie :twisted: efekt gwarantowany :wink:

Opublikowano

grill s4 (kratka taka sama jak w zderzaku s4 plus chrom obwódka)

to wydatek ok 420zł (ze znaczkiem s4) lub 380zł (bez znaczka s4)

grill rs4 (plaster miodu i alu obwodka)

to koszt 380zł (bez znaczka)

Opublikowano

Dzieki za odpowiedzi :cool:

No moze faktycznie zrezygnuje z tej siatki :confused:

Chcialem kupic cos takiego :

f709115aec23d404.jpg

Ale nigdzie nie moge znalezc :confused:

Moze to jakos da sie zlozyc ( na allegro zauwazylem takie cos tylko mi sie to wydaje z połyskiem :/ ) :

564d74afe46fa10b.jpg

I do tego emblemat :

d588fd19f92fc147.jpg

Czy to było by to samo??

A na te od s4 lub rs4 to nie mam az tyle funduszy :rolleyes:

Opublikowano
grill rs4 (plaster miodu i alu obwodka)

to koszt 380zł (bez znaczka)

czy to są ceny z ASO :question:

Opublikowano

Widzę że jednak nie kupujesz siatki i bardzo dobrze. Dzisiaj przechodzilem obok B4 o której pisalem i ten siatko-grill był ostro podrdzewialy. Jednym słowem bleee. A co do grilla to ten od RS4 jest miodzio. A ceny pewnie z ASO bo troche dużo za grill.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Zastanawiam sie jak bedzie wygladal taki zestaw w B5: http://moto.allegro.pl/item260686881_zestaw_chrom_grill_atrapa_audi_a4_95_99_idealny_.html

Czy krawedzie boczne beda w linii prostej, tak jak ma to miejsce w B6?

Opublikowano

jak dla mnie to za dużo chromu :thumbdown:

Opublikowano

jak dla mnie to za dużo chromu :thumbdown:

:shocked: rob-us dla ciebie za dużo? no to endriuu, masz odpowiedz. jak dla mnie to wygląda również beznadziejnie ale jeśli tobie się będzie podobało :chytry:

Opublikowano

bardziej niz o chrom chodzi mi o to czy boczne krawędzie dolnej kratki pokryja sie z bocznymi górnego grilla (bedą tworzyć linię prostą). tak jak w B6:

2.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sorry że odgrzebuje stary temat ale nie chce zaczynać nowego wątku.

Czy możecie mi powiedzieć czym różni się gril po 2 lifcie od tego przed liftem?

Opublikowano

ilością poziomych żeberek (po lifcie ma 1 mniej).

Opublikowano

w woli scislosci przed liftem ma 5, a po ma 4 zeberka ;)

Opublikowano

jak dla mnie tylko grill od s4 :thumbup: wlasnie pasuje mi wymienic bo moj jest w tragicznym stanie(schodzi mi chrom ze znaczka :audi:) :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.