Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.


Kacza

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko wyszło, ale... dzienne trochu słabe - spodziewałem się czegoś mega po Tobie :P

..me serce krwawi gdy czytam twoj komentarz... jak to się mowi z gówna kija nie ukrecisz :D nigdy ze świateł B6 nie zrobi się świateł laserowych z C7

Nie zrozum mnie źle... We wszystkim co robisz z autem poprzeczka jest ustawiona wysoko, a tu najtańsze H7 na 21 ledach 5050... WTF?? :grin: Proszę mnie tu wsadzić porządne ledy i będzie malyyyyna :banan: hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wyszło, ale... dzienne trochu słabe - spodziewałem się czegoś mega po Tobie :P

..me serce krwawi gdy czytam twoj komentarz... jak to się mowi z gówna kija nie ukrecisz :D nigdy ze świateł B6 nie zrobi się świateł laserowych z C7

Nie zrozum mnie źle... We wszystkim co robisz z autem poprzeczka jest ustawiona wysoko, a tu najtańsze H7 na 21 ledach 5050... WTF?? :grin: Proszę mnie tu wsadzić porządne ledy i będzie malyyyyna :banan: hyhyhy

w końcu ktoś się za ciebie wziął :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zrozum mnie źle... We wszystkim co robisz z autem poprzeczka jest ustawiona wysoko, a tu najtańsze H7 na 21 ledach 5050... WTF?? Proszę mnie tu wsadzić porządne ledy i będzie malyyyyna hyhyhy

One wcale takie najtansze nie byly :D pozatym po co na dziennych jakies mega hiper mocne niewiadomo cuda ? jeszcze bedą razić i co ?! :D




Mam jeszcze jedno dosyć istotne pytanie



Co jest powodem takiego zachowania? Czujnik wcisnietego sprzęgła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne raczej. W służbowej octavi nowej tez tak mam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne raczej. W służbowej octavi nowej tez tak mam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No dla mnie nie normalne bo jezdziełem dieslami i tego nie bylo. Strasznie mnie to irytuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

U mnie podbijał obroty przy redukcjach i przetrzymywał je po zmianie biegu.

Winowajcą był czujnik położenia pedału sprzęgła.

Duperela za 40 pln.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi lampy po rozklejaniu parowały przez ok 2 tygodnie. Potem ustało całkowicie.

Przerabiałeś zwykłe lampy na bixenon czy tylko zmieniałeś soczewkę w oryginalnym bixenonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

U mnie podbijał obroty przy redukcjach i przetrzymywał je po zmianie biegu.

Winowajcą był czujnik położenia pedału sprzęgła.

Duperela za 40 pln.

Pozdrawiam!

Mam dokładnie te same objawy Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj troche z tym parowaniem, niech se lampy troche posiedza na aucie w obecnych temp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja Ska coś foch strzela. Wziąłem się za wymienianie luster na składane i spotkało mnie coś takiego:

ce8727f40e71.jpg

Nie widzę śruby mocującej lustro... jakieś pomysły? Jak dla mnie to wygląda jak by było pod ramka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik zdejmij z przodu drzwi - ten taki "trójkątny" i tak czy inaczej ramkę musisz poluzować i wysunąć lekko do góry, bez tego bardzo cięzko wsadzić zewnętrzny plastik lusterka pod uszczelki...

Jak ostanio wymieniałem podnośnik szyby, to przykręciłem ramkę zapominając o lusterku i potem odkrecałem jeszcze raz bo nei udało mi się go wcisnąć... Także raczej wszystkie 8 śrub ramki musisz wykręcić + te 2 małe trzymające szyny pod piankąz tyłu i pod głośnikiem z przodu.

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh lipa straszna. Czyli ten mod musi poczekac do lata bo zbyt wąski garaż mam no i cholernie zimno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pawelosinski83 napisał :

najpierw ten trójkąt ( do góry na zdjęciu). Jeśli dobrze widzę to na tym zdjęciu jest nie ruszony, jest wpięty na 3 bolce, wystarczy lekko podważyć z dwóch stron. Pod nim jest śruba.

Od zewnątrz jest trochę cyrk żeby to złożyć bo tam jest taka gąbkowa uszczelka. Żeby było ciekawiej jest wytłoczona i sztywna( w tej temp. na pewno! ) ale da się to złożyć bez ruszania ramki. Przy czym polecam to robić w ciepłym i dobrze oświetlonym miejscu :P

BTW zacna fura :)

Edytowane przez rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pawelosinski83 napisał :

najpierw ten trójkąt ( do góry na zdjęciu). Jeśli dobrze widzę to na tym zdjęciu jest nie ruszony, jest wpięty na 3 bolce, wystarczy lekko podważyć z dwóch stron. Pod nim jest śruba.

Od zewnątrz jest trochę cyrk żeby to złożyć bo tam jest taka gąbkowa uszczelka. Żeby było ciekawiej jest wytłoczona i sztywna( w tej temp. na pewno! ) ale da się to złożyć bez ruszania ramki. Przy czym polecam to robić w ciepłym i dobrze oświetlonym miejscu :P

BTW zacna fura :)

Dzięki chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjecie lustra to pikus, ale wez to pozniej wsadz spowrotem... Wrrr ...

Wyjmowanie ramek mam juz opanowane na tyle, ze szybciej to zrobie z ich wyjeciem niz mialbym sie mordowac bez jej zdjecia. Tak bylo jak dokladalem blendy z ledami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjecie lustra to pikus, ale wez to pozniej wsadz spowrotem... Wrrr ...

Wyjmowanie ramek mam juz opanowane na tyle, ze szybciej to zrobie z ich wyjeciem niz mialbym sie mordowac bez jej zdjecia. Tak bylo jak dokladalem blendy z ledami ;)

Pikus czy nie ja tej śruby za diabla nie widzialem..

Ps. Ty się tam urlopuj...dobrze wykorzystaj wolne od tyry bo to szybko mija... ja od przyszłego tygodnia wsiadam za fajere i hulaj dusza do następnych świat :D

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a10479ff639c.jpg

Takie tam zimowe ... Ska w sniegu jak dzik w qqrydzy :D

Edytowane przez Kacza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...