Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie Foteli .


nut3r93

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem i nadal mam podgrzewane fotele w swoim avancie , lecz na początku miałem welurowe fotele (naleśniki) i one raz dwa się nagrzewały na 6 ciężko było wysiedzieć , zakupiłem kubełkowe pół-skóry z materiałem speed i mam wrażenie że o wiele mniej grzeją i na dodatek długo to zajmuje czy więc aby to winą było coś zepsutego w fotelach , maty już zużyte czy też te fotele pół-Skórzane nie nagrzewają się do takiego stopnia co welur aby nie popsuć skóry ? żeby nie popękała? proszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy grzanych foteli, ale nie raz siedziałem na grzanych kubełkach. - materiałowych oraz skórzanych. Skóra nagrzewała się dużo wolniej niż materiał.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał skóra wolniej się nagrzewa miałem zwykłe fotele materiałowe zmieniłem na kubły skórzane i nagrzewają się wolniej.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pół skórach po wymianie maty na nową w jednym nie było różnicy w tempie nagrzewania. Ale zdecydowanie wolniej niż w welurach które były wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy grzanych foteli, ale nie raz siedziałem na grzanych kubełkach. - materiałowych oraz skórzanych. Skóra nagrzewała się dużo wolniej niż materiał.

Pozdrawiam, Łukasz

Też tak uważam sam to przerabiałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że te maty które grzeją zużywają się i im starszy samochód tym niby wolniej się nagrzewa, chyba że były sporadycznie używane. Kumpel miał b6 jak ja i z podobną szybkością fotele się nagrzewały, natomiast gdy kupił b7 z 2007 roku o wiele szybciej to robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym coś być. Jak wymieniałem maty to stare wyglądały hmm jak by ktoś wiele razy prał fotele i były przemoczone i podrdzewiałe co pewnie nie pozostaje bez znaczenia dla ich działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od piątku mam wymienione fotele z materiałowych kubełków na kubły skórzane i żadnej różnicy nie odczułem specjalnie to sprawdziłem przed wymontowaniem i po zamontowaniu obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak zauważyłem różnice , zmieniłem auto teraz mam pełne kubły skórzane i grzeją jak szalone widocznie w tamtych siedzeniach maty były już zużyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...