Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania budy,kierownicy.


hazdowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam fanów A4 :)

Mam pewien problem, mianowicie od pewnego czasu miałem drgania na drążku zmiany biegów, lekkie na pedałach podczas dodawania gazu i przy hamowaniu biegami. Udalem się wiec do mechanika, żeby sprawdził mi poduszki generalnie myślałem o poduszcze skrzyni,bo głownie od tego drgania się wywodziły. Mechanik jednak stwierdził, że to od poduszek silnika i wymienił mi lewą i prawą, i tu pojawił się problem. Po wymianie poduszek na biegu jałowym drży mi cała buda, kierownica, plastiki dosłownie wszystko. Kiedy dodaje gazu i rosną obroty drgania są niewyczuwalne. Odwiedziłem kilka tematów na forum i czytałem o poduszce skrzyni, plecionce i dwumasie. Ale mam kilka pytan:

1. Czy to normalne, że po wymianie poduszek nagle pojawily sie drgania na budzie i kierownicy? Czy może mechanik zle je zalozyl? Za mocno dokręcił i nie siedzą dobrze na gumie tylko gdzieś laczy sie stal-stal i przenosi drgania?

2. Czy po wymianie poduszek dwumas daje lepiej o sobie znać? Wcześniej tego nie bylo, wystepowaly tylko drgania na drazku i pedalach, ktore nadal są ale pojawily sie nowe na biegu jałowym :(

Mechanik twierdzi, ze to na pewno nie poduszka skrzyni ja natomiast widze ze ta guma jest w stanie tragicznym. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę od tego ze zalozyles Temat nie w tym dziale co potrzeba.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie tematu :) I dalej oczekuję na odpowiedzi i sugestie do tematu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś w golfie 1Z, że po wymianie drgało bardziej niż przed. Z czasem to ustało ale dalej jakoś telepie. Jakiej firmy poduszki założył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank zamienniki i to pewnie jakies tanie. Stad drgania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank zamienniki i to pewnie jakies tanie. Stad drgania

Potwierdzam.

Tydzień temu ojciec w swoim AVG zmienił poduszki silnika na zamienniki (po 100zł) i też pojawiły sie drgania. Tak go to denerwuje, że już szuka ori używek i planuje wymienić.

Dodam że dwumas nowy i poduszki skrzyni ok, czyli winne sa poduszki silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...