Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Ema:) oto my A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Autko obnizone o 40 mm

- Alu Dezent F 16'

- Opony BFGoodrich 205x55x16

- Zamontowane wieksze zaciski i tarcze hamulcowe od A4 1.9 TDI

- Zamontowana maglownica z amortyzatorem od A4 2.5 V6 TDI z 2000r (autko o wiele lepiej sie prowadzi i jest strabilniejsze na drodze)

- Profesjonalnie przyciemnione szyby (z przodu tez byly ale przy pierwszej kontroli policyjnej wiadomo co sie dzieje z folia na przednich szybach :)

- Reflektory przednie wymienione na Angel Eyes z ringami

- Zamontowalem tez kiere S-line

- Dołożylem oryginalny podłokietnik z avanta 2000r

- Gałka zmiany biegów rownież z avanta 2000r

- Audio tez sie radzi:)

- W silniku nie wprowadzalem zadnych modyfikacji bo z 1.6 i tak nie da sie nic wycisnac. Niedlugo planuje zmienic na A4 1.8 T to wtedy bedzie jazda:)

7013084475dfaed1med.jpg

f956248efff6a56c.jpg

e97839f1eeaeea26med.jpg

Opublikowano

ekstra, dawaj wiecej fotek w lepszej jakosci!

Opublikowano

Lampy przód i grill :thumbdown:

Opublikowano

zapodaj lepsze zdjęcia :) co do lamp przód to nie są takie złe, ale grill fakt śmierdzi tandetą :tongue4:

Opublikowano

bardzo fajne fele,co to za firma, model,ile takie ?

Opublikowano
  • Autor

to sa felgi Dezent model F. Polecam. Zrobilem na nich 20 000 km i naprawde sa bardzo wytrzymale i dosc latwo utrzymac je w czystosci:)

Opublikowano

to sa felgi Dezent model F. Polecam. Zrobilem na nich 20 000 km i naprawde sa bardzo wytrzymale i dosc latwo utrzymac je w czystosci:)

przy tak wysokiej oponie to nawet najwieksza plastelina nie ma prawa sie pogiac :naughty:

(z przodu tez byly ale przy pierwszej kontroli policyjnej wiadomo co sie dzieje z folia na przednich szybach :)

co sie dzieje :blink:

ogolnie fajne auto tylko ta felga troche mala

Opublikowano

yhy to sie dzieje ze sie odkleja "sama" :decayed:

Opublikowano

nie dostałeś od montera folii certyfikatu o przepuszczalności? na przednich bocznych szybach dopuszczalne jest ściemnienie 30%... chyba:)

Opublikowano

25% ale żaden zakład nie wystawi ci takiego certyfikatu... jeździsz na własne ryzyko

Opublikowano

nie dostałeś od montera folii certyfikatu o przepuszczalności? na przednich bocznych szybach dopuszczalne jest ściemnienie 30%... chyba:)

nie dostałeś od montera folii certyfikatu o przepuszczalności? na przednich bocznych szybach dopuszczalne jest ściemnienie 30%... chyba:)

fabryczna przepuszczalnosc szyb w promieniu 180 stopni widzenia kierowcy, czyi przod i prawa/lewa szyba drzwi przednich wynosi juz 70%. ponizej tej granicy szyby nie spelniaja wymogow. Kazdy najmniejszy procent sciemnienia szyb obniza ich przepuszczalnosc ponizej normy...

Opublikowano
  • Autor

He He koledzy ja bym bardzo chetnie zalozyl kolka z opona o takim profilu ze prawie jej nie widac na feldze... tylko ze musialbym co tydzien prostowac felgi i opony wymieniac. Jezeli ktos ma ochote to zapraszam do posmigania po dziurawych mazurskich drogach na oponach o profilu 40 :> zycze powodzenia :>

Opublikowano

Fajna audiczka :good: co do lampek mogą być wkońcu to nie made in Sonar tylko od FK po kolorze ringów widać :gwizdanie: Grill zmień bo taki niezbyt :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze ten grill to chyba rzeczywiscie niezbyt...

Opublikowano

kolorek super felunie też przy obniżonym autku :good: :good: super furka ale z grillem od s4 lub rs4 :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a jak przy takim zawiasie idzie z pokonywaniem policjantów i krawężników??

Opublikowano

(z przodu tez byly ale przy pierwszej kontroli policyjnej wiadomo co sie dzieje z folia na przednich szybach :)

co sie dzieje :blink:

eMeM to ty nie wiesz???

Po zdjęciu folii zostaje klej na szybie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nic strasznego na kraweznikach sie nie dzieje... tylko czasami na jakiejs polnej drozce oslona pod silnik potrafi odfrunac :>

Ehh... poszlo juz kilka sztuk... :>

Opublikowano

(z przodu tez byly ale przy pierwszej kontroli policyjnej wiadomo co sie dzieje z folia na przednich szybach :)

co sie dzieje :blink:

eMeM to ty nie wiesz???

Po zdjęciu folii zostaje klej na szybie :polew:

wiec po co ja zdejmowac

Opublikowano

grill koniecznie out...kup ori o pomaluj ramke na czarno. sam tak zrobilem w swojej i wyglada :kox: na granacie a na czerni to juz wogole :drool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.