Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: , chciałbym w końcu przedstawić swoje A4 B5 :)
Zacznę od początku... Moim poprzednim samochodem było A4 B5 1.8t w sedanie, autko zostało sprzedane, od tamtego czasu zacząłem rozglądać się za nowym dupowozem. Tak natknąłem się na A4 B5 tylko tym razem w avancie i z odpowiednim silnikiem 2.4 v6 :banan: . Tak więc długo nie czekałem i pojechałem po nie do Gdyni. Owe autko miało już swój temat na forum, który prowadził Seikokilla. Autko aktulanie ma najechane 231 000km.

Trochę info o wyposażeniu autka:

  • 2.4 v6 ośka w tipie
  • Bixenon
  • Skórzane siedzenia
  • podgrzewanie stołków
  • wszystkie szybki elektryczne
  • elektryczne lusterka
  • climatronic
  • tempomat
  • kubły skórzane z przodu
  • pompowane lędźwia
  • podłokietnik
  • moduł DRL

Teraz to co najlepsze :D:

  • Gwint AP sportfahrwerke
  • Felgi 18"
  • Opony TOYO PROXES T1-R 225/40
  • Prawe lusterko z anglika
  • Przednie reflektory pomalowane na czarno w środku
  • Tylne reflektory dymione - LED
  • końcówki wydechu WM
  • Dach oklejony folią
  • Tylny zderzak S4
  • Listwy u drzwi S4
  • Progi S4
  • Przedni zderzak zespawany z dokładką w kolorze podwozia
  • Kiera S4
  • Tarcze przód 312
  • Grill RS4
  • Daszek na klapie
  • Układ wydechowy ze stali kwasoodpornej :banan:
  • Zestaw grający Blaupunkt 850watt i wzmak 600watt

Plany:

  • Wymiana oleju ATF w skrzyni wraz z filtrem - ZROBIONE
  • Usunąć wyciek ze skrzyni - ZROBIONE (Uszczelniacz)
  • Wymienić płyn chłodzniczy - ZROBIONE (Dynagel 2000+)
  • Układ wydechowy z kwasówki - ZROBIONE
  • Polerka lakieru - ZROBIONE
  • Konserwacja skór - ZROBIONE
  • Zamontowanie zestawu grającego - ZROBIONE (Blaupunkt 850watt napędzający wzmakiem Magnat 600watt, trochę pracy było, żeby wszystko grało z oryginalnym radiem, ale już wszystko bangla :decayed:)
  • Może zderzak przedni z S4 - ZROBIONE
  • Na nowy sezon odświeżenie lakieru tu i tam - ZROBIONE
  • Dopieszczenie środka bo nie wszystko jest ze sobą idealnie dopasowane (schowek przesunięty i koliduje z drzwiami, cięzko jest go otworzyć, gdy drzwi pasażera są zamknięte) - ZROBIONE
  • Wygłuszenie autka
  • Doświetlanie dekorów w kolorze podświetlenia wnętrza - ZROBIONE (USUNIĘTE)
  • Swap hebli z przodu z s4 b6 345mm

Fotki:

 


20160604_140701.jpg
20160604_141602.jpg20160604_142243.jpg
DSC05210.jpgDSC05212.jpgDSC05216.jpgDSC05226.jpgDSC05229.jpg
DSC05238.jpg

Edytowane przez dziobu

Opublikowano

Pięknie wygląda ten zderzak ze spawaną dokładką,sam to ogarniałeś? Bo też mam w planach

Opublikowano
  • Autor

Pięknie wygląda ten zderzak ze spawaną dokładką,sam to ogarniałeś? Bo też mam w planach

To akurat robił poprzedni właściciel, efekt końcowy jest powalający, dokładka jest zespawana ze zderzak jak i wloty w dokładce też są zamaskowane. Sam aktualnie poszukuje zderzaka z S4 w przystępnej cenie.

Opublikowano

Mogę się zamienić na zderzaki :D
Mam S4, do dopieszczenia, ale chyba będę chciał zostać przy zwykłym polifcie.

W komplecie dorzuce kły oraz nowe z ASO ślizgi na błotniki.

Opublikowano
  • Autor

Mogę się zamienić na zderzaki :D

Mam S4, do dopieszczenia, ale chyba będę chciał zostać przy zwykłym polifcie.

W komplecie dorzuce kły oraz nowe z ASO ślizgi na błotniki.

zderzak ze spryskami? Jak tam to zdj na priv proszę. :)

received_1075587815854622.jpg

Nowy układ wydechowy już na podkładzie. :)

Opublikowano

A jak wrażenia z jazdy na AP?
Swoją drogą bardzo ładny avant, dokładka fajnie że polecona w kolor ale mi ona nie pasuje, bez polotu się wydaje. Progi masz, wrzucaj zderzak od esy :thumbup1: będzie kosa

Opublikowano
  • Autor

A jak wrażenia z jazdy na AP?

Swoją drogą bardzo ładny avant, dokładka fajnie że polecona w kolor ale mi ona nie pasuje, bez polotu się wydaje. Progi masz, wrzucaj zderzak od esy :thumbup1: będzie kosa

też jestem za zderzakiem z S4'ki, tylko trudno znaleźć coś, w ogóle wartego zakupu blisko mnie. Na AP bardzo przyjemnie się jeździ, wcześniej jeździłem na jakieś nieznanej firmie to mogę powiedzieć, że bardzo pozytywnie jeździ się na AP względem tamtego gwintu. ;)

Opublikowano

U seiko pisałem to juz kiedys na wątku, zaspawne wloty w dokładce wizualnie podniosły zderzak do góry

Opublikowano
  • Autor

U seiko pisałem to juz kiedys na wątku, zaspawne wloty w dokładce wizualnie podniosły zderzak do góry

Szczerze mówiąc to ten zderzak mi się podoba. Wloty w dokładce nie trzymały się kupy, po prostu nie pasowały.

Opublikowano

U seiko pisałem to juz kiedys na wątku, zaspawne wloty w dokładce wizualnie podniosły zderzak do góry

Szczerze mówiąc to ten zderzak mi się podoba. Wloty w dokładce nie trzymały się kupy, po prostu nie pasowały.

Brzydki nie jest ale wizualnie go do góry podniósł

Opublikowano

To nie jest grill RS4, już mówiłem to Seiko :decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka , wydech extra - czekam na MP3 :D

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka , wydech extra - czekam na MP3 :D

Proszę bardzo, we wtorek kolejne mody z układem wydechowy także to nie koniec. :D

https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=604897349682184&id=171039026401354

To nie jest grill RS4, już mówiłem to Seiko :decayed:

Wiem, że to nie jest oryginalny grill rs4 :D

Edytowane przez dziobu

Opublikowano

Autko robi już fajną robotę, ale te lampy z tyłu bym wywalił :)

Opublikowano

widziana w piątek na trasie elbląg-gdański ciekawie wygląda

Opublikowano
  • Autor

Autko robi już fajną robotę, ale te lampy z tyłu bym wywalił :)

Dzięki za dobre słowo :hi: , co do lamp to kwestia gustu mi się podobają.

widziana w piątek na trasie elbląg-gdański ciekawie wygląda

Dzięki, pozdrawiam ;)

Dziś po pracy znalazłem chwilkę czasu na pogrzebanie przy autku. Jak będzie ciemniej to wrzucę efekty pracy ;)

20160809_195556.jpg

Edytowane przez dziobu

Opublikowano

wszystko zgrywa sie w fajna całosc, drobne mody ze smakiem ;) podoba mi sie

Opublikowano

Jedynce co to bym przywrócił ori lampy na tył

Opublikowano
  • Autor

20160810_203701.jpg

do poprawki :/

Edytowane przez dziobu

Opublikowano

Dokladka z pospawanymi.wlotami wyglada mega!! Dekory faktycznie do poprawki, fajnie jak by tylko gora swiecila ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.