Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iOS - wszystko na temat Jabłka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ale dziady.... a są jakieś sprawdzone kable 2m ? 



A probowales odwracac kabel? :D Moj Chinol, ktory mam w samochodzie, dziala tylko na jednej stronie :facepalm::D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki co do kabla. Dostałem właśnie z Ali 2 metrowy kabel super wykonany który ładuje mojego iPada 2 mini bez problemu.
http://s.aliexpress.com/RbIrIVjy. Ps. Są jakieś sposoby na posiadanie płatnej apki jak np w androdzie ? Mam jedna apke ale kosztuje ponad 100 zł...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

JB


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
JB


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co to ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Moja siora.. przymierza się do kupna nowego iPhone 5S, lub SE.

Gdzie kupimy w najlepszej cenie z pewnego źródła ???

Po dużych marketach (MediaExpert, x-kom, Komputronik) 5S to wydatek rzędu 1350zł

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co Ci powiem? Uzytkowalem ostatnio 3 tygodnie SE. Wczesniej mialem kilka 5S. I mam jeden wniosek. Nie warto dokladac do SE. To jest jeden shit.

A odpowiadajac na pytanie, to sprawdz na ceneo. ;)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Między 5s a SE jest kolosalna różnica. Na Twoim miejscu, cabanmat, poszukałbym SE. Chociażby ze względu na wsparcie w przyszłości (SE będzie wspierany zdecydowanie dłużej), już o różnicach w wydajności nie wspominając.

Opublikowano

Chłopaki mam pytanko , mojej córce spadł tablet na andku i matryca powoli się kończy ... czy iPad / iPad Mini 1 gen bedzie wystarczający TYLKO do płynnego przeglądania YT ? Nic więcej na nim nie będzie...

Opublikowano

iPad mini 1 nie działa za płynnie.

mam porównanie i iPadem a1460, 

oba wychodziły w 2012 roku i porównując pędkość działania ten mały może kiedyś wylecieć przez okno :kwasny:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 20.05.2017 o 09:54, muunv napisał:

Wiesz co Ci powiem? Uzytkowalem ostatnio 3 tygodnie SE. Wczesniej mialem kilka 5S. I mam jeden wniosek. Nie warto dokladac do SE. To jest jeden shit.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 

Trochę odkopuje, ale na dzień dzisiejszy moim zdaniem nie warto brać 5s - zaczyna już brakować mu mocy (na iOS11 może być jeszcze gorzej). Natomiast SE chodzi jak przecinak.

Opublikowano

Jaki program do słuchania muzyki w tle? Masakra, niby taka prosta sprawa a nic konkretnego nie ma. Jeszcze niedawno dzial trik z włączaniem youtube wychodzeniem do pulpitu, wysuwaniem z dołu ekranu menu przesuwaniem w lewo, włączaniem play, teraz po włączeniu play nic...

Mam SoundCloud, ale muzyka tam żadna, jakieś covery itp...

Opublikowano

Moze być płatny byle pewny 

Edytowane przez mojeA4

Opublikowano

Spotify, ale tam raczej swojej muzy nie posłuchasz.

Opublikowano
  • Autor

Mi do glowy przychodzi tylko openfm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie chce swojej muzy, chce coś jak na youtubie, ale żeby włączyć i leci, mimo, ze wyjdę z programu o muzyczka leci w tle. Chodzi o to, żeby coś jeszcze na tel robić, spotify coś tam próbowałem, nie wiem pewnie jak nic nie znajdę to wypróbuje premium i zobaczę, openfm to chyba niee

Opublikowano

TuneIn radio. Wybierz co Ci się podoba.

Ja ostatnio słucham cały czas RMF Max.

Powiem szczerze, że w zupełności zaspokaja mój gust muzyczny

Na pierwszym planie nawigacja. Jakakolwiek.

Po wyjściu z rozmowy tlf, czy po ponownym połączeniu BT, ZAWSZE startuje.

Podoba mi się to.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

Nie chce radia, chce coś jak youtube z tym ze teledyski mi niepotrzebne, kwestia samej muzyki ORYGINALNEJ nie covery, muza leci sobie jaka wybiorę a ja mogę coś innego włączać w tel. Po prostu.

tak jak pisałem szło to z youtube, natomiast od kilku tygodni już po wyjściu yt oraz wciśnięciu play muzyka nie odpala

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zobacz Spotify jest płatne, ale warto. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odkąd pamiętam to zawsze po "zrzuceniu" aplikacji Youtube, musyka przestawała grać.

Twoim lekarstwem będzie chyba jedynie Spotify lub też Tidal (działaja na tej samej zasadzie) skoro nie chcesz radia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.