Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

URWANY JAKIS DRUT WISI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie w 1.8 turbo AEB od przepustnicy idzie taki drut w dół do jakiegos gumowego zaworu problem w tym ze ten plastik na dole sie wyrobił Moze mi ktos powiedziec co to wogole jest? Do czego to słuzy ? I gdzie mozna takie cos ewentualnie dokupic?

Opublikowano

Foto jakies

Opublikowano

Chyba mu chodzi o odpowietrzenie skrzyni korbowej

Opublikowano
  • Autor

https://zapodaj.net/12e1a3be98e30.jpg.html

na tym jest zaczepione i idzie w dół do jakiegos gumowego zaworu czort wie co to jest

Opublikowano

Ktoś sobie coś zaczepił :)

Fabrycznie tam idzie tylko linka od pedału gazu.

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

chyba ze ci się linka zerwała :)

Opublikowano

chyba ze ci się linka zerwała :)

Ale wtedy AEB miał by mało mocy ;)
Opublikowano

Mechaniczny tempomat i wszystko jasne ;) mam to samo u siebie ;) po to jest ta kulka przy przepustnicy do niej jest zamontowany pręt, który spięty jest z gruszką podciśnienia, zamontowana na wysięgniku do bloku, a od dołu idzie wężyk do pompki tempomatu, która jest zamontowana pod sterownikiem abs, jak zdejmiesz lewe nadkole będzie lepszy dostęp w razie czego ;) (ogólnie towar deficytowy=drogi, ale do zdobycia ;) ), a co się stało z gruszką, dziurawa jest ? łatwo to sprawdzić.... :)

https://www.ecstuning.com/Audi-B5_A4-Quattro-1.8T/Engine/Electrical/Cruise_Control/ES277736/

ewentualnie inne elementy.....

https://www.ecstuning.com/Audi-B5_A4-Quattro-1.8T/Engine/Electrical/Cruise_Control/

Edytowane przez opti

Opublikowano
  • Autor

http://www14.zippyshare.com/v/cJ847RUs/file.html

ten plasticzek na koncu tego drucika był połamany da rade to jakos dokupic?

Edytowane przez Jakub Mikusek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie w 1.8 turbo AEB od przepustnicy idzie taki drut w dół do jakiegos gumowego zaworu problem w tym ze ten plastik na dole sie wyrobił Moze mi ktos powiedziec co to wogole jest? Do czego to słuzy ? I gdzie mozna takie cos ewentualnie dokupic?

To pewnie piorunochron, montowany w nie wszystkich modelach. Pozdrawiam

Opublikowano

Mam pytanie w 1.8 turbo AEB od przepustnicy idzie taki drut w dół do jakiegos gumowego zaworu problem w tym ze ten plastik na dole sie wyrobił Moze mi ktos powiedziec co to wogole jest? Do czego to słuzy ? I gdzie mozna takie cos ewentualnie dokupic?

To pewnie piorunochron, montowany w nie wszystkich modelach. Pozdrawiam

jak jest sens takich postów? robienie z autora głupka to jest pewnie mechaniczny temopmat

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam pytanie w 1.8 turbo AEB od przepustnicy idzie taki drut w dół do jakiegos gumowego zaworu problem w tym ze ten plastik na dole sie wyrobił Moze mi ktos powiedziec co to wogole jest? Do czego to słuzy ? I gdzie mozna takie cos ewentualnie dokupic?

To pewnie piorunochron, montowany w nie wszystkich modelach. Pozdrawiam

jak jest sens takich postów? robienie z autora głupka to jest pewnie mechaniczny temopmat

Witam

Mam podobny problem dotyczy silnika 1,8t AEB. Przy filtrze oleju mam jeden niepodpięty pod nic konektor i nie wiem gdzie jest jego miejsce!

Kolor przewodu biało niebieski.

W załączeniu link do zdjęcia: http://www.directupload.net/file/d/4495/2sapf886_jpg.htm

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

Opublikowano

a masz temp. oleju w liczniku?

jeśli tak to czy działa. najprawdopodobniej to jest od czujnika temp. oleju. jest w podstawce filtra ten czujnik co widać to od ciśnienia, temperatury jest niedaleko. sprawdź sobie w googlu jak wygląda ma taka płaską końcówkę.

Opublikowano

a masz temp. oleju w liczniku?

jeśli tak to czy działa. najprawdopodobniej to jest od czujnika temp. oleju. jest w podstawce filtra ten czujnik co widać to od ciśnienia, temperatury jest niedaleko. sprawdź sobie w googlu jak wygląda ma taka płaską końcówkę.

Przemo 2.4

Nie posiadam wskaźnika temperatury oleju w desce rozdzielczej.

W podstawce pod chłodniczką oleju jest tylko jeden czujnik na klucz 22.

pozdrawiam

Opublikowano

a masz temp. oleju w liczniku?

jeśli tak to czy działa. najprawdopodobniej to jest od czujnika temp. oleju. jest w podstawce filtra ten czujnik co widać to od ciśnienia, temperatury jest niedaleko. sprawdź sobie w googlu jak wygląda ma taka płaską końcówkę.

Przemo 2.4

Nie posiadam wskaźnika temperatury oleju w desce rozdzielczej.

W podstawce pod chłodniczką oleju jest tylko jeden czujnik na klucz 22.

pozdrawiam

No to nie wiem u mnie na takiej końcówce jest czujnik temperatury oleju
Opublikowano

Witam

Mam podobny problem dotyczy silnika 1,8t AEB. Przy filtrze oleju mam jeden niepodpięty pod nic konektor i nie wiem gdzie jest jego miejsce!
Kolor przewodu biało niebieski.
W załączeniu link do zdjęcia: WP_20160929_20_18_38_Pro.jpg - directupload.net
Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

Masz instalacje bez czujnika. Sam jakiś czas temu pytałem tu na forum o ten kabelek. Miejsce na czujnik jest zaślepione.

Opublikowano

Witam

Mam podobny problem dotyczy silnika 1,8t AEB. Przy filtrze oleju mam jeden niepodpięty pod nic konektor i nie wiem gdzie jest jego miejsce!

Kolor przewodu biało niebieski.

W załączeniu link do zdjęcia: WP_20160929_20_18_38_Pro.jpg - directupload.net

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

Masz instalacje bez czujnika. Sam jakiś czas temu pytałem tu na forum o ten kabelek. Miejsce na czujnik jest zaślepione.

Czyli wygląda na to że nie mam co się przejmować niepodłączonym kabelkiem. Dzięki za pomoc pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.