Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

ten samoch6d jest moim idealem :kox: poluje na taka z takim silniczkiem i kolorkiem :wink4: felgi tez tylko takie innych nie chce :good: zderzaki jeszcze od S4 i juz jest max :kox:

Dziękować dziękować tylko nie popełnij tego błedu co ja i kup w Q :good:

Zazdroszczę dróg w świętokrzyskim, skoro Ty, Krycha czy Nosb możecie latać na takiej glebie :kox:

Generalnie fura kox :good:

Dzięki Panie miło słycześ że paździoch się komus podoba :) Drogi nie najgorsze ale skłamał bym mówiąc że nigdzie nie przycieram albo wszędzie wjade :decayed: Jedna zasada low&slow no że chyba droga pozwoli to troche przyśpieszam :wink4: Ale wróg numer 1 to próg zwalniający :tongue4:

Plastuch to mówisz że wkońcu to padło sie odpycha :naughty:

No jakoś tam sie odpycha ale paliguma straszna z niej sie zrobiła ciężka felga i gwincior nie robią na niej wrażenia :)

Na zdjęciach zaraz po zakupie ze jest ona identycznego kolorku jak moja a juz dalej że czarna...to złudzenie czy przemalowałeś auto?

Ogolnie auto jest w kolorze perłowego granatu. Zdjęcia były robione różnymi aparatami i może dlatego występuje przekłamanie :) I pozatym auto nie było malowane oprócz jakis tam zaprawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie parametry ma ta felga jakie et? ory ? nie ory??

a ogólnie autko się ładne prezentuje, i o takiej feldze myśle.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga chyba ori jakieś tam faszystowskie znaczki ma :tongue4: et35 i twarda jepana żadnych dziur sie nie boi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zakończenie wakacji stwierdziłem że ide po oporze i wreszczie jest gleba :decayed:

7325355f87d11491med.jpg

porównanie przed : i po:

986e7eefd2333176med.jpg d045fb04654f320fmed.jpg

Z góry psze że nie jestem na tyle j**nięty żeby auto opuszczać tylko do zdięć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry psze że nie jestem na tyle j**nięty żeby auto opuszczać tylko do zdięć :)
I tak zaraz któryś to napisze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu pomyślałem ze u Cie Krycha też tak napisałeś :polew:

Z góry psze że nie jestem na tyle j**nięty żeby auto opuszczać tylko do zdięć :)
I tak zaraz któryś to napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry psze że nie jestem na tyle j**nięty żeby auto opuszczać tylko do zdięć :)
I tak zaraz któryś to napisze :)

kórwa, jak ja bym chetnie tak, moją widział :kox:, ale tak jak jest teraz to już lubi przytrzeć a co dopiero :wink4:

Ale glebka jest konkretna, to mówisz że predkosći spacerowe teraz :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry psze że nie jestem na tyle j**nięty żeby auto opuszczać tylko do zdięć :)
I tak zaraz któryś to napisze :)

kórwa, jak ja bym chetnie tak, moją widział :kox:, ale tak jak jest teraz to już lubi przytrzeć a co dopiero :wink4:

Ale glebka jest konkretna, to mówisz że predkosći spacerowe teraz :gwizdanie: :polew:

Ośką to i tak strach szybko jeździć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z taką mocą to napewno :tongue4:, kierka z Eski, za***iście odmładza środeczek :good:

ty mu tak nie pucuj, bo to on Ci ja podkupił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z taką mocą to napewno :tongue4:, kierka z Eski, za***iście odmładza środeczek :good:

ty mu tak nie pucuj, bo to on Ci ja podkupił :)

właśnie tak myślałem :decayed:, ja i tak bym jej narazie nie wziął, bo nie dostałem tej pracy i szukam czegoś innego :wink4:, może na następną się załapię :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z taką mocą to napewno :tongue4:, kierka z Eski, za***iście odmładza środeczek :good:

ty mu tak nie pucuj, bo to on Ci ja podkupił :)

właśnie tak myślałem :decayed:, ja i tak bym jej narazie nie wziął, bo nie dostałem tej pracy i szukam czegoś innego :wink4:, może na następną się załapię :polew:

Dobrze ze nie wziołeś bo klakson działa tylko z lewej strony i musiał bys sie głowić jak to naprwić a tak to głowa spokojniejsza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z taką mocą to napewno :tongue4:, kierka z Eski, za***iście odmładza środeczek :good:

ty mu tak nie pucuj, bo to on Ci ja podkupił :)

właśnie tak myślałem :decayed:, ja i tak bym jej narazie nie wziął, bo nie dostałem tej pracy i szukam czegoś innego :wink4:, może na następną się załapię :polew:

Dobrze ze nie wziołeś bo klakson działa tylko z lewej strony i musiał bys sie głowić jak to naprwić a tak to głowa spokojniejsza :polew:

Ty nie miałbym z tym problemów, bo u mnie teraz tez tak jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy masz jeszcze na handel ten poliftowy lewrek zmiany biegów w dobrym stanie jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy masz jeszcze na chandel ten poliftowy lewrek zmiany biegów w dobrym stanie jest??

Poszedł :wink4:, widziałem na allegro za 50zł, ostatnio był, w dość dobrym stanie :wink4:, Ja kupiłem teraz od B7 Sline :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch pokaż jak całe auto na glebie się prezentuje :cool1:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 00:05_________________________________________________Daj fotki fury Dziad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch pokaż jak całe auto na glebie się prezentuje :cool1:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 00:05_________________________________________________Daj fotki fury Dziad

nie ma kiedy auta umyć :tongue4: może jak jutro go umyje to coś pstrykne jest mniej więcej tak nisko jak na tym foto:

4b5bbb03da283dfe.jpg

Tylko przód jest troszke niżej :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:44_________________________________________________Pany prawdo podobnie zaczyna mi klękać DV-ka przy pełnym bucie doładowanie faluje w okolicach 4.5tyś obrotów po ujeciu gazu i ponownym bucie nadal faluje ale już mniej :mysli:

I teraz pytanie czy to napewno DV i czy ten egzemplarz będzi odpowiedni czy szukać czegoś innego??

http://allegro.pl/zawor-dv-audi-s4-rs4-rs6-a3-a4-1-8-t-saab-estd-i1234123819.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...