Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłokietnik


Krzysztof Domeradzki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chcę zamontować w moim B6 podłokietnik. Myślałem o kupnie używanego, ale znalazłem na allegro takie coś :

http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-zestaw-montazowy-i5801051307.html

Czy ktoś z forumowiczów montował podobny, czy polecacie taką podróbkę ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz dużo oryginalnych używanych podłokietników w niższych cenach i w dobrej kondycji. Po co walić jakieś chińskie podróby?

Edytowane przez karol2266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz dużo oryginalnych używanych podłokietników w niższych cenach i w dobrej kondycji. Po co walić jakieś chińskie podróby?

Nie ma szans na znalezienie w miarę dobrego oryginalnego podłokietnika za mniej niż 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dorwałem za 270, ale stan niemal salonowy. Wszystko sprawne, jedyny brak to kabel od podświetlenia ale to można dorobić. Za 150 nie dostaniesz, bo nawet brudne i podrapane oryginały z zepsutym zamkiem kosztują więcej.

Jezeli jesteś wrażliwy na wszystkie trzaski i skrzypienia to zastanów się czy na pewno chcesz podłokietnik. Trochę skrzypi, szczególnie w okolicach zamka. Ale niektórych to delikatnie wk..a. Za to komfort jazdy...super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do mnie nie przemawiają te dziwne zamienniki z allegro. Za każdym razem nie zależnie od auta jak widziałem taki u kogoś to wyglądał na coś dziwnego rozklekotanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zamiennik :) U mnie po przykręceniu oryginału wszystko sztywne, nic nie lata, nic się nie kiwa, idealne spasowanie z tunelem. Tak jakby auto wyszło z tym z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że bieda w tym temacie jeśli chodzi o Audi.. żeby podłokietnik to był jakiś rarytas, który musimy sobie dokładać bo w 30% B6 go nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi pod tym względem jest ... hmm dziwne, kupujesz fajną wersję s-line a tyłu korby ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że bieda w tym temacie jeśli chodzi o Audi.. żeby podłokietnik to był jakiś rarytas, który musimy sobie dokładać bo w 30% B6 go nie ma :D

Czyli jednak nie taki rarytas. Rarytasem byłby, gdyby 70% go nie miało. Zresztą, nie płacisz - nie masz. Proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktoś na forum robił na zamówienie zatrzask do podłokietnika.

Możecie przypomnieć kto to?

Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktoś na forum robił na zamówienie zatrzask do podłokietnika.

Możecie przypomnieć kto to?

Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.

aluminiowe robi Snajper z Przeworska

Dziękuję

Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...