Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A co do tego że jeżdziła nim kobita to widać po właczniku od świateł

no to jest wada B6 w kazdej tak jest ale fakt tutaj tipsy pomogly (to tez sie wyreza na nowki)

Nie w każdej , nie oszukuj :lol:

Opublikowano
Nie w każdej , nie oszukuj

bo ty wiesz ze jest to słabej jakosci i przekrecasz trzymajac sam uchwyt nie dotykajac podstawy :P i dlatego nic ci sie nie dzieje :wink:

Opublikowano

Piekna :quattro: :eek: :eek: Gratulacje i szerookiej drogi :cool::a4fan:

Opublikowano

Hej bryka pierwsza klasa. :eek:

No ale jak sie ma kase to sie ma co sie lubi a nie jak u mnie lubi sie co sie ma. :redface:

no ale niema co narzekac.

Bryczka BRAWISI MO

:audi:

Opublikowano

gratulacje !

Zwłaszcza za dość rzadki silnik, to chyba dopiero 3 taki na forum...

Aaa ! no i Quattro ! :cool:

Skąd ogłoszenie było ?

Opublikowano

No lukas :lol: Pieknie pieknie !! Bardzo szybka transakcja, czyli teraz za duzo na forum Cie nie zobaczymy ?? :lol: A co gazu - zostawiasz ?? piekna naprawde !! :biggrin:

Opublikowano
A co gazu - zostawiasz ??

a niby czemu ma wyrzucac skoro ma nowoczesna instalacje wiec taniej pojezdzi

Opublikowano
wojtas-audi napisał/a:

A co gazu - zostawiasz ??

a niby czemu ma wyrzucac skoro ma nowoczesna instalacje wiec taniej pojezdzi

No tez tak mysle, ale i tak poki pewnie na benzynce sie bawi :twisted: Gratuluje jeszcze raz, napisz mi cene na pw ;)

Opublikowano
Gratuluje jeszcze raz, napisz mi cene na pw ;)

obstawiam 60tzł :wink:

Opublikowano
o tez tak mysle, ale i tak poki pewnie na benzynce sie bawi

Na gazie zapina identycznie więc luzzz :)

Opublikowano

:exclaim: B R A V O :exclaim:

Opublikowano

wszystko fajnie

tylko ten gaz i drewno... :confused:

Opublikowano
  • Autor
tylko ten gaz

gaz zostaje o ladnie jezdzi na nim i jak jest to po co kasowac

drewno...

drewno powinno byc w lesie takze jak sie juz nalatam to zaczne szukac gratow :wink:

Opublikowano

Bardzo ładny furacz... :a4fan::quattro: ...szkoda ze nie TDI :lol: ale to juz kwestia gustu :wink: GRATULUJE

Opublikowano

Autko marzeń, amerykancki :cool:

A że na gazie? Ludzie na tym jeżdżą i będą jeździć.

Dzięki temu szybciej zrobisz z niej " swoją opcję".

No i :quattro:

Gratulacje.

Opublikowano
  • Autor
szkoda ze nie TDI

jedyne TDI to 3,0 ale nie stac mnie na B7 dlatego wybralem opcje 3,0 benzynka :wink:

Opublikowano

ładne fele :)

wiec szerokiej drogi !!!!!

Opublikowano

Lukas, to auto jest PIęKNE

Szczere, wielkie gratki z mojej strony :smile:

Twoja B6 rządzi :exclaim: :a4fan:

Opublikowano

Ja pikole :eek: to żeś furmanke wyrezał czekam na Ciebie w swojskich stronach aby go poogladać no i może dasz posiedzieć :lol: tylko musze pampersa sobie założyc aby nie poplamic skóry :rotfl:

A jak bedziesz tu jechał to daj znac to sie przywitanie zrobi tak jak witano nasze F-16 :rotfl::rotfl:

Opublikowano

Gratuluję nowej furki :twisted: :twisted: :twisted:

Naprawdę super, nic dodać nic ująć.....

:a4fan::quattro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.