Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piekne nic dodac nic ujac :biggrin:

Opublikowano

lukas, no z tymi szybami to zrób coś koniecznie (albo do końca, albo nic), bo tak to ...

Od razu mi się to rzuciło w oczyska

No a tak... co tu dużo mówić ( czy tam pisać), motor fajny, wypas ekstra...

Opublikowano
  • Autor
lukas, no z tymi szybami to zrób coś koniecznie (albo do końca, albo nic),

szybki z przodu byly juz zdzierane i to nie raz bo dowodzik byl kasowany ja zrobie to delikatnie i moze bede mial wiecej szczescia :rolleyes:

Opublikowano

Świetna bryczka :exclaim:

Opublikowano

Powtórze swoją wcześniejszą wypowiedz że miodzio maszyna :a4fan:

Opublikowano

Furka wypasik na maxa :twisted: powyciagaj kamyczki z opon :lol:

Opublikowano

niezła polerka :biggrin: dekielki :audi: się proszą :cool:

Opublikowano

lukas, nie wiem co to Twoje OOOO ma w sobie (tzn wiem 3.0Q :rotfl: ) ale straszliwie mi sie podoba. Juz nie moge sie doczekac zeby je w realu zobaczyc

Opublikowano
  • Autor
no i navi.....

Brynia navi jak navi nie uzywam ale DVD to jest to :cool: A4 WARSAW DVD TEAM :biggrin:

dekielki się proszą

jak znajde to kupie bo i tak jeden mi sie zgubil w sniegu :frown:

powyciagaj kamyczki z opon

kamyczki same wypadaja przy 240 Km/h :rotfl:

Opublikowano
kamyczki same wypadaja przy 240 Km/h :rotfl:

Taa...jedziesz i obijasz samochody jadace za Toba :twisted:

Opublikowano
  • Autor

no jak przeciez mam to cos zwane chlapaczami :wink:

Opublikowano

patrzę, patrzę... i nie mogę się napatrzeć... :biggrin:

laleczka autko, cud-malina.. gratki lukas!

:a4fan:

Opublikowano

Piękna audiczka bez zarzutów

Opublikowano

gratki, gratki i jeszcze raz gratki. ah kiedy ja sie takiego dorobie :cry:

alez to musi zapier... :a4fan:

cudenko :a4fan:

Opublikowano

piekna to zamalo... za***ista tez nie wystarczy... jest kosmiczna!! zazdroszcze nie ma co!! :smile: :smile: :smile: dbaj o niunie dbaj :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

super wóz, gratulacje! przyznam że mam na oku podobnego. nawet cenka do przyjęcia tylko że się waham ze względu na apetyt na paliwo, wiem że pisałeś że przy ciśnieciu pali 16 ale czy zdarza ci się mnie j cisnąć po mieście i czy wtedy mniej kopci? wiem żę cięzko sie powstrymać od wciskania :) ale może masz już jakieś inne statystyki?

Opublikowano
  • Autor

osatnie statystyki to takie ze na PB normalna jazda mieszana 10.5 litra przy jezdzie niedzielnej udalo mi sie zejsc do 9,5 nizej nie da rady :rotfl:

Opublikowano
osatnie statystyki to takie ze na PB normalna jazda mieszana 10.5 litra przy jezdzie niedzielnej udalo mi sie zejsc do 9,5 nizej nie da rady :rotfl:

a normalna jazda po miescie bez szalenstw?

Opublikowano
  • Autor

normalna bez wariacji no moze ze dwa razy tylko jak ktos chcial pokazac co potrafi :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.