Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajefajna furka :good:

niebieski srodeczek mysle ze pasuje do koloru nadwozia do tego pelen wypas, ten silniczek i na 4 lapy naped jest :kox:

jak juz zmierzysz spalanie to wypij meliske przed przeczytaniem rezultatu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Noooo super furka. Silnik rozsadny fajnie ze w wersji 170 KM no i Quattro robi swoje szczegolnie zima ale i latem swietnie sie trzyma bo wiadomo ze nie chodzi tylko o naped na 4 kola ale tez o zawieszenie wielowahaczowe z tylu a nie belka jak w FWD tak ze :good: Ja tez kupilem swoja :a4fan: jak mialem 20 lat hehe jako pierwsze w zyciu auto :cool1: dobrze zaczac od wlasciwej marki a nie bladzic gdzies :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cos nowego na tytułówej. SPOCIK wejdzcie i zobaczcie.

Opublikowano

Audica wypas :> osobiście sie nią przejechałem i śmiga lux :P Ale ta Asterka też ładna ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audica wypas :> osobiście sie nią przejechałem i śmiga lux :P Ale ta Asterka też ładna ;)

I kto to mówi że Astra taka ładna :tongue4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:12_________________________________________________może znacie kogoś co ma silniczek AWM w swojej audi 1.8T

Opublikowano

Fajny furacz :) Konkret silnik, napęd :) Fajna felga :) Jestem na tak :)

Opublikowano

czytając to wypowiedz powyżej poczułem się jak bym oglądał "mam talent" koleś - przechodzisz do finału :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czytając to wypowiedz powyżej poczułem się jak bym oglądał "mam talent" koleś - przechodzisz do finału :decayed:

:>

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Swietne autko. Fele fajnie pasuja do bryly, lampy poliftowe - calosc dodaje masywnosci. Naped Q przy tym motorze w 100% zalecane. W moim 150KM przod, szczegolnie przy mokrej nawierzchni szybko sie zrywa... A janse wnetrze - PIEKNE!!! Bardzo fajny samochodzik!!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam mam pytanko, rozebrałem dziś autko do rozrządu i zobaczyłem że kable pewnie od poduszki maja na końcach opornik, autko było stuknięte, czy dało by rade zamontować spowrotem ten czujnik od poduszki i jak tak to gdzie on ma być.

Opublikowano

Syntetyk.

Chociażby Shell Helix 10 W 40.

Jeśli chcesz ostro nim jeździć możesz wlać Shell Helix Ultra Racing 10 W 60, ale ten olej kosztuje 70/80 złotych za litr... :thumbdown:

Pozdr. Jose

10 W40 to półsyntetyk

Opublikowano
  • Autor

co mi tu piszesz o poduszkę pytałem

Opublikowano

Pooglądaj, bo masz ich jeszcze kilka.

Opublikowano
  • Autor

ale czujnik czołowy jest chyba jeden tylko[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 07:14_________________________________________________Ostatnio zachciało mi się spociku więc udałem się do Skierniewic :przebiegly:

715f85f61821f017med.jpg

Oczywiście przed soptem trzeba zrobić badanie techniczne bo akurat się skończyło :confused4:

65d53cdfc75080c0med.jpg

No i oczywiście trzeba było fure dopicować :tongue4:

89ab2d986de12ec0med.jpg

db102c48db5a7db8med.jpg

afc067c8354b468amed.jpg

c98a75bf64da8152med.jpg

Opublikowano

No autko wypas :cool1: Fajnie się prezentowało na spocie ;]

Opublikowano

ładniutkie autko

jestem za

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładna audiolka.. :good: Chciałbym mieć u siebie tylną klapę z usa, ale wiem że to ciężki temat :>

Opublikowano

quattro z ameryki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.