Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim forumowiczom i nie tylko! :hi:

AKTUALNE FOTO:

j1iPX6a.jpg

Dorosłem do chwili pokazania swojego auta, a więc konkretnie:

@ B7 3.0 TDI ASB Q Manual

@ Przebieg 209kkm i ciągle rośnie :)

@ Kolor LZ9Y

@ 292ps/600nm    306PS/622NM !!! :banan: BY R-PERFORMANCE :banan:

@ Wyposażenie:

* S-line wew/zew

* RNS-E RNS-E LED 12.04.2018r.

* PDC tył + kamera cofania + DVBT

* BOSE

* Światła tył full LED (niestety na zdjęciach z telefonu tego nie widać)

* Ramki chrom szyb oklejone folią czarny połysk

* Tylna listwa bagażnika pokryta carbonem

* Kompletny grill przedni w kolorze nadwozia

* Felgi S-line 17'' w czarnym macie

* Zaciski w kolorze niebieskim Zaciski po pełnej regeneracji w www.zacisk.com - obecnie czerwone

* Ściema szybek (opalane termicznie)

* Fotele skóra/materiał grzane

* Fotochrom wewnętrzny

* Bixy

* Zawias 1BV

* Dekory LED czerwone by kaju

* Pakiet światło by kaju

* Nakładka ręczny skóra perforowana

@ Kilka fotek

R5Yx3j7.jpg

8lHyCAD.jpg

UYnT1n4.jpg

OiMEFtJ.jpg

eGtcrri.jpg

1H4PFyI.jpg

PmeI0dE.jpg

KqJ6pg0.jpg

yfIHRvm.jpg

lz2dHHy.jpg

O8bm4Jx.jpg

sGSuQoT.jpg

p0EWAEe.jpg

TehXpPs.jpg

@ Kilka filmów

* Ten filmik pchnął mnie kiedyś do napisania tematu, a stało się to dopiero teraz... Słabe pchnięcie :grin:

* 100-200, 3 osoby + kot + bagaże :)

* Exhaust sound

@ Modyfikacje jakie zostały przeprowadzone do tej pory:

* Program 292ps/600nm (zrobiony przed IC)       306PS/622NM !!!!!! BY R-PERFORMANCE

* Centralny FMIC EcuProject Wrocław

* Downpipe EcuProject Wrocław

* Reszta wydechu pełen przelot EcuProject Wrocław

* Końcówki wydechu Supersprint dedykowane dla 3.0 TDI

* Sprzęgło SACHS Performance 600+

@ Plany i modyfikacje jakie zostały już przeprowadzone:

* Turbo hybryda

* Zderzak S-line przód pod PDC (leży w domu, czeka na pomalowanie. Obecny zderzak lekko połamany dzięki żonie i krawężnikowi w Biedronce :facepalm::grin: ) DONE! 25.10.2016r.

* Dokładka CUPRA (leży w domu, oklejona folią CARBON) DONE! 25.10.2016r.

* Przyciski ESP/PDC/Kubek podświetlane w chromie (leżą, czekają na montaż) DONE! 03.12.2016r.

* Spryski mgiełkowe grzane (leżą czekają na montaż) DONE! 03.12.2016r.

* Wnętrze LED DONE! 30.10.2016r.

* Lampki podsufitki AMBIENTE DONE! 30.10.2016r.

* Lampka LED rejestracji DONE! 03.12.2016r.

* Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane 14pin + fotochrom + blendy A6C6 led + moduł składanych lusterek z pilota od kkam'a DONE! 15.02.2017r.

* Gałka zmiany biegów A4 B8 S-line DONE! 05.06.2017r.

* Włącznik świateł A3 8P DONE! 05.06.2017r.

* Obszycie kierownicy A4 B8 DONE! 29.10.2017r.

* AirBag OFF DONE! 12.04.2018r.

* Fabryczny alarm. Panel w drzwiach, otwieranie klapy bagażnika, otwieranie wlewu paliwa, holowanie samochodu DONE! 14.05.2018r.

* Felga 18/19'' na lato (+ czujniki ciśnienia)

* Oklejenie dekorów folią carbon

* Podstopnica / nakładki pedałów RS4

* VFIZ

* może coś jeszcze...

@ Wszystko w aucie zmienia się powoli i na spokojnie. Auto służy dosłownie do wszystkiego, dlatego się tak dzieje. Będę starał się updatować temat w miarę możliwości, jeśli coś będzie się zmieniać.

@ Pozdro!

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

fajna czarnula ,jedynie co mi w oczy rzuca to mogła by stać bliżej ziemi ..powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor

fajna czarnula ,jedynie co mi w oczy rzuca to mogła by stać bliżej ziemi ..powodzenia w modach.

Stała stała... Voltec Barracuda 19'' + Eibach'y, ale jazda w 5 (90kg+ każdy) osób do pracy po Wrocławiu było słabe... :decayed:

iVlIsU8.jpg

Tak to wyglądało

Opublikowano

mega kozak ,na ale wierzę -Polskie drogi :kwasny:

Opublikowano

Ciekawie brzmi. Daj jakis filmik z miejsca jak ruszasz tak do 3ki tylko...

Opublikowano
  • Autor

Ciekawie brzmi. Daj jakis filmik z miejsca jak ruszasz tak do 3ki tylko...

Sam to kręciłem z telefonem ledwo trzymającym się na taśmie... :decayed:

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Dobry furacz ;) Chociaż te czarne felgi średnio mi się widzą, ale kwestia gustu :wink:

Opublikowano

No ladnie :) Jakbys mial czas to nagraj z zewnatrz jak ten wydech slychac przy takim ruszaniu na obciazeniu...

Opublikowano
  • Autor

No ladnie :) Jakbys mial czas to nagraj z zewnatrz jak ten wydech slychac przy takim ruszaniu na obciazeniu...

Jeszcze jakieś życzenia? :decayed: :decayed: :decayed:

Kiedyś może jak będzie czas i okazja to się coś nagra :)

Opublikowano

fajna , fajna

dobrze widzę z przodu też masz folie na szybach czy światło się tak odbija ?

niech służy!

Opublikowano
  • Autor

dobrze widzę z przodu też masz folie na szybach czy światło się tak odbija ?

Nie, to nie światło i nie, to nie folia :)

Wszystkie szyby są ściemnianie, i tak jak pisałem w opisie, nie folią tylko opalane w piecu :)

Opublikowano

No głupio to nie wygląda! :) Latasz czasami po Wrocławiu?

P.S. Widzę, że ktoś siłuje się z moimi ulubionymi śrubkami przy zderzaku w nadkolu :)

Opublikowano

W końcu założył temat :decayed: , szkoda że do góry podniosłeś no ale wiadomo taki mam klimat :) końcówki wydechu nie Moja bajka a reszta jak najbardziej na TAK :hi:

Opublikowano
  • Autor

Latasz czasami po Wrocławiu?

Czasami się zdarza :wink:


Widzę, że ktoś siłuje się z moimi ulubionymi śrubkami przy zderzaku w nadkolu

Kuzyn odkręcał grill właśnie do pomalowania :decayed:

Tak świecą dekory LED:

O6Fhrux.jpg

H2pvSBT.jpg

Opublikowano

Ale fajnie mruczy :D Chciałbym taki dźwięk u siebie ;/

Opublikowano

Ładna furmanka :thumbup1: jak na diesla to całkiem nieźle brzmi. Mam te same lampy z tyłu na zdjęciach faktycznie d*py nie urywa ale na żywo miód malina :) zdjęcie najlepiej zrobić nocą bez flescha

Opublikowano
  • Autor

Jako że stare pióra już nie domagały kompletnie, dzisiaj wpadły:

XqUxCjC.jpg

:)

Opublikowano

Ile mają cm?

Opublikowano
  • Autor

Ile mają cm?

Masz na opakowaniu napisane, 2x 550 mm / 22''

Opublikowano

Jako że stare pióra już nie domagały kompletnie, dzisiaj wpadły:

XqUxCjC.jpg

:)

Lepsze są valeo - ramię tak nie odstaje .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.