Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Co to za zapch? :mysli:

Co teraz chcesz kupic? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Areon Gold Perfume 50ml. Baaardzo przyjemnie pachnie!

Nie zdradzam tajemnicy ^^

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Zapach jest ok ale jego trwałość żadna. :mellow:

Opublikowano
Zapach jest ok ale jego trwałość żadna. :mellow:


Czyli dalej California Scient najlepsza? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
2 minuty temu, afroo. napisał:

Zapach jest ok ale jego trwałość żadna. :mellow:

Z tym bym mocno polemizował , u mnie cały czas trzyma, każdy kto wchodzi czuje, kwestia żeby auto przeszło zapachem, jak kupiłem niedawno a3 tez gość używał Areona ale innego zapachu, miesiąc zajęło za nim się go pozbyłem , druga rzecz to jak ktos używa różnych zapachów to ciezko aby taka mała buteleczka wyeliminowała zapachy, trzeba go jakiś czas używać....

Opublikowano

U mnie od roku. Po aplikacji na drugi dzień nie czuć prawie nic. Zarówno w lato jak i w zimie. I to nie tylko moja ocena ze względu na przyzwyczajenie do zapachu ale też osób, które nie jeżdżą ze mną na co dzień. Sam również jestem dosyć mocno wyczulony na zapachy stąd ta ocena. Mimo wszystko nie zmieniam na nic innego, a tym bardziej owocowego. Nie cierpię mdłego zapachu wewnątrz samochodu. Areon w wersji Gold trafia w moje gusta.

Na forum parę osób wspominało o słabej trwałości. Ty Leszku od początku broniłeś trwałości Areona. Nawet kupowany z linku, który sam podsyłałeś. Nie mam pojęcia skąd tak skrajne odczucia. Ale jak już wspominałem poza trwałością zapach bardzo elegancki. :thumbup1:

Opublikowano

Jakie tam sa nuty zapachowe? Albo jak co pachnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 minutę temu, afroo. napisał:

U mnie od roku. Po aplikacji na drugi dzień nie czuć prawie nic. Zarówno w lato jak i w zimie. I to nie tylko moja ocena ze względu na przyzwyczajenie do zapachu ale też osób, które nie jeżdżą ze mną na co dzień. Sam również jestem dosyć mocno wyczulony na zapachy stąd ta ocena. Mimo wszystko nie zmieniam na nic innego, a tym bardziej owocowego. Nie cierpię mdłego zapachu wewnątrz samochodu. Areon w wersji Gold trafia w moje gusta.

Na forum parę osób wspominało o słabej trwałości. Ty Leszku od początku broniłeś trwałości Areona. Nawet kupowany z linku, który sam podsyłałeś. Nie mam pojęcia skąd tak skrajne odczucia. Ale jak już wspominałem poza trwałością zapach bardzo elegancki. :thumbup1:

Hmm kurcze, no ja dwa lata używam, rózne inne tez testowałem, może dlatego że dużo psikam, sam nie wiem, zawsze na siedzenia używam,  oparcie i siedzisko po dwa trzy strzały na jedno i drugie, i z tyłu i przodu, plam nie zostawia czy to na siedzeniach czy podsufitce, teraz to juz ciezko powiedzieć bo na bank całe auto mi przeszło tym zapchem, nawet jak otworze z tyłu klape to czuje, no ale co zrobić, rózne odczucia, ogolnie raczej do tych delikatniejszych należy, u Mojej ukochanej chyba 3 zużyłem w miesiać plus wietrzenie auta żeby dopiero tylko on był wyczuwalny, koles uzywał chyba Areona Black jak kupiłem auto ale do nawiewu, ciezko było się Goldowi przebić, "dramat" pozbycie się tego zapachu:decayed:

To takie nie wiem jak to nazwać, no meskie perfumy chyba, tak bym to raczej opisał.....

Opublikowano

Zobaczymy jakie odczucia u Łukasza będą:)

Opublikowano
17 minut temu, FroS-t napisał:

może dlatego że dużo psikam, sam nie wiem, zawsze na siedzenia używam,  oparcie i siedzisko po dwa trzy strzały na jedno i drugie, i z tyłu i przodu

Też tak strzelam, do końca dnia jest ładnie. Na drugi dzień coś tam czuć ale słabo bardzo i do 48h nie czuję go wcale. ; \

 

35 minut temu, cinkers napisał:

Jakie tam sa nuty zapachowe? Albo jak co pachnie?

18 minut temu, FroS-t napisał:

To takie nie wiem jak to nazwać, no meskie perfumy chyba, tak bym to raczej opisał.....

Dokładnie tak. Męskie samochodowe perfumy. Jeśli czujesz się nie świeżo to możesz sobie psiknąć na koszulę w razie czego. :decayed:

 

16 minut temu, FroS-t napisał:

Zobaczymy jakie odczucia u Łukasza będą:)

Też jestem ciekaw. ;)

Opublikowano
  • Autor

Na moje odczucia trzeba będzie chwilę poczekać... :wink:

Na razie ... pachnie :decayed:

Nie używałem wcześniej żadnych perfum czy zapachów bo mnie drażnily. Ten mi pasuje i co ważniejsze, żonie również :-)

Opublikowano

Gdzie taki perfum najlepiej kupić ? Masz link do tego, albo ktos tu handluje tym ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ja kupowałem na alledrogo ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj pogoda całkiem całkiem, auto zostało więc umyte :)

Kilka fotek na szybciutko i do domku:
AyxBagQ.jpg
wN0A5uz.jpg
mbBr9X6.jpg
okkUBqq.jpg
 

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem, koza koza :grin:

Opublikowano

No koza koza ale za to zadbana na maksa:good: tylko wydechy nie mój klimat ale reszta bomba :blowup:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Leszek!
Po nowym roku będę modził lampy + parę drobiazgów. Na pewno się pochwalę :whistling:

Opublikowano

no moje końcówki w porównaniu do Twojego wydechu to faktycznie mini :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mody lamp przednich uznaję za zakończone :)

Podziękowania ślę do: @kaju @bidzio1 @H4mm3R @blade13

Środki lamp zostały pomalowane w czarny mat, a wewnątrz zainstalowano nowe żarniki D1S Osram Night Breaker 4350K oraz soczewki A4 B8 FL.

Efekt:

746d4fe256fd4b87.jpg

Przepraszam za brudne auto :decayed: I tak wiem wiem, spasowanie zderzaka trzeba poprawić :P

Dodatkowo na pokładzie zawitał moduł doświetlania zakrętów, a działa tak:

 

Na dzisiaj wszystko, kolejne realizacje w przyszłym roku :decayed:
 

Życzę wszystkim serdecznie wszystkiego dobrego w nowym roku, hej! :drunk:

Opublikowano

Również wszystkiego dobrego w nowym roku :hi:  

 

Zmiana soczewek na B8.5 to jeden z lepszych modów w B7  :wink:  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.