Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogłeś jeszcze wyrzucić pomarańczowe szkiełka kierunków :D
Z czarnym środkiem lampy od razu przód lepiej wyglada, mody na plus :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pacz @FroS-t i ucz się, jak powinny u Ciebie lampy wyglądać :naughty: tyle, że te pomarańcze jeszcze do wyjepki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

@cysiek18 @KoJ@K

Pomarańcza definitywnie zostaje, bo bardziej mi się podoba :)

Opublikowano

Spoko spoko, napisałem tylko swoje zdanie, ale tak też mi się podoba :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, jasne. Właśnie dużo ludzi jest zdania, że wywalenie pomarańczowych szkiełek kierunków odmładza wygląd auta itd. A mi się osobiście bardziej podobają kierunki z pomarańczowym kolorem i jestem zadowolony że tak to wygląda :)

Opublikowano
11 godzin temu, KoJ@K napisał:

Pacz @FroS-t i ucz się, jak powinny u Ciebie lampy wyglądać :naughty: tyle, że te pomarańcze jeszcze do wyjepki :cool1:

Pacze pacze i oczom nie wieże :decayed: 

Opublikowano
  • Autor

@FroS-t a co Ci padło na wzrok Leszek? :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, pksmlody napisał:

@FroS-t a co Ci padło na wzrok Leszek? :decayed:

No ja tak pacze i pacze na te lampy w odzewie na wpis Kojaka :)

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że już nowy rok swietujesz :grin:

Jeżeli myślałeś nad tym modem to działaj. Efekt super, przód auta zupełnie inaczej wygląda. Nie wspominając o jakości światła...

Opublikowano

Nie myślałem, znaczy w sumie myślałem ale teraz nie mam czasu na zdjęcie zderzaka i bawienie się z lampami, pewnie coś z nimi zrobie prędzej czy pózniej:)

Opublikowano

Soczewki z B8 lift + porzadne zarniki dzialaja cuda. Też to mialem w B7 i roznica mnie powalala [emoji16] jak cos to mam gdzieś soczewki z b8 lift bo mi zostaly. Ale efekt jest mega i zalowalem, że tak pozno sie na to zdecydowalem. Gratki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

@cinkers dokładnie! Dzięki :hi:

Opublikowano
  • Autor

A pięknego dnia dzisiejszego, jakaś je*ana ku*wa zostawiła mi na parkingu taką oto niespodziankę:

PamOCaH.jpg
YwzgIjZ.jpg

Ręce opadają... Masakra. Na razie będę z tym żył. Do malowania są też ranty błotników bo ruda, maska bo odpryski i grill bo z plastiku schodzi farba. Wszystko zrobię za jednym zamachem ale za radą kuzyna lakiernika nie w zimę, a na wiosnę.

Wr.

Opublikowano

Zadnych kamer, swiadkow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Takie miejsce, że nic. Niestety.

Opublikowano

Typowe polaczki, ro***bać i sp***dolić.......:facepalm: wspólczuje...

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Leszek.

w tym roku i tak chciałem ogarnąć lakier na maksa. Zobaczymy jak się uda.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No! Przebrnąłem przez cały temat. Przede wszystkim gratuluję tak zadbanej furki. Nie żałujesz PLN'ów :D

Całość świetnie się prezentuje :)

Sam zastanawiam się "oczernić" moje bixy. Jaki koszt wyszedł? Ile soczewki a ile robota? 

Opublikowano
  • Autor

@jolley dzięki!!!

Hm koszt modów spokojnie znajdziesz na forum, wszystkie graty kupowane od chłopaków, a robocizną zajął się @kaju i @bidzio1 :)

A robota? Panie, pół dnia i było gotowe :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Było szybkie, malutkie modzenie, więc wstawiam foteczki (byle jakie niestety).

Jak zwykle podziękowania dla @kaju za ogarnięcie tego bajzlu :decayed:

 

Jedziemy:

1. Air Bag Off
3FmzpjG.jpg
Jeszcze nie do końca działa, bo brakło zaślepki w konsolę, ale jest, siedzi - "dojdziemy do tego"... ;)

2. Moduł zegara radiowego z B8
tlCmvW5.jpg
Palemka na swoim miejscu :)

3. Start enginge RS4 !!! :banan:
2fb60087ab5aba3ac6ae3905c39d0d1e.jpg
cqizSmW.jpg
78NfX89.jpg
EpQGl31.jpg
Całość na ori nowych częściach... Mod cieszy mnie jak ganianie za piłką po osiedlu za dzieciaka... :banan::decayed:

4. Czyszczenie RNS-E (napęd/ekran)
89dcd3e9533f81a0ddc5d9a54a5c0ffd.jpg
49a91d8af8d7c1c7b5688ca667878b69.jpg
 

RNS-E na sprzedaż. Ogłoszenie pojawi się w odpowiednim dziale. Info na PW.

 

A w domku... "Knorki" zadowolone że wróciłem po całym dniu nieobecności...
MwxeLTq.jpg

:decayed:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.