Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fotele do czyszczenia:decayed: Strat Engine fajna sprawa:good:

 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, FroS-t napisał:

Fotele do czyszczenia:decayed:

Zboczeniec :decayed:

Będzie auto czyszczone całkowicie... Jeszcze trzeba chwilkę poczekać ;)

Opublikowano

Łukasz palisz w aucie ? 

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, Norbas napisał:

Łukasz palisz w aucie ? 

Nie. Ani ja, ani żona nie używamy wyrobów tytoniowych.

Dlaczego pytasz?

Opublikowano
22 minuty temu, pksmlody napisał:

Nie. Ani ja, ani żona nie używamy wyrobów tytoniowych.

Dlaczego pytasz?

To gdzieś tam wsadził badziewiastą zapalniczkę w nowe gniazdo :whip2: wsadzaj chromowaną zaślepkę od Q7/A4 B9/A3 8V  :decayed: 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Norbas napisał:

To gdzieś tam wsadził starą zapalniczkę w nowe gniazdo :whip2: wsadzaj chromowaną zaślepkę od Q7/A4 B9/A3 8V  :decayed: 

Wiesz że nawet o tym nie myślałem? Zapalniczka jest nowa, razem ze stelażem była w komplecie ;) Ale pokaż tą zaślepkę! O co chodzi? :)

 

Opublikowano
3 minuty temu, pksmlody napisał:

Wiesz że nawet o tym nie myślałem? Zapalniczka jest nowa, razem ze stelażem była w komplecie ;) Ale pokaż tą zaślepkę! O co chodzi? :)

 

a318ae9480509554med.jpg

Koszt niewielki a ładnie się prezentuj. Z A3 8V chyba jest mniejsza niż z q7 i a4 b9 ;) 

 

Opublikowano
  • Autor

Wygląda elegancko! Na pewno wpadnie :) Dzięki @Norbas !

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
2 minuty temu, pksmlody napisał:

Wygląda elegancko! Na pewno wpadnie :) Dzięki @Norbas !

Hehe dokładnie w tym tygodniu u mnie wskoczyła :decayed: 37 zł z przesyłką płaciłem i naprawdę spoko leży

BTW czym czyściłeś ekran RNSa bo wygląda jak nówka ? Rozumiem że rozkręcałeś ramkę do czyszczenia ?

Opublikowano
Wygląda elegancko! Na pewno wpadnie [emoji4] Dzięki [mention=61803]Norbas[/mention] !
Mam od dwóch lat i widziałeś to już u mnie ale co tam :grin:

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kaju napisał:

Mam od dwóch lat i widziałeś to już u mnie ale co tam :grin:

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Ty ! Racja ! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dotarł do mnie kolejny klocek układanki:

58Q7nOT.jpg

Ale dopiero wrzucę go na auto w maju/czerwcu jak ogarnę poprawki lakiernicze :)

BTW. Wykonanie wydaje się mega solidne, dlatego polecam :)

 

Opublikowano

Cały czas do przodu :good: Dobrze jest :oczko:


Wysłane z iPhone

Opublikowano

Piękna furka i mega mody [emoji33] tylko pozazdrościć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, shakal napisał:

Cały czas do przodu :good: Dobrze jest :oczko:


Wysłane z iPhone

Dzięki!

11 godzin temu, brygadzista napisał:

Piękna furka i mega mody emoji33.png tylko pozazdrościć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję! Mam jedną i dbam o nią jak mogę. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Uwielbiam takie soczyste detale które robią robotę najbardziej.  Kozak panie. 

Poczytałem trochę i mam pytanie odnośnie kilku rzeczy. 

-Modyfikacja lamp kto gdzie to że warto to już wiem jak się to ma do skrętnego i czy orientujesz się czy przy rozebranej lampie da się wymienić pomarańczowe szkło kierunku na białe ? 

- Co daje wymiana modułu radiowego z B8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.