Skocz do zawartości
IGNOROWANY

YouTube - filmy warte obejrzenia


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

to auto juz chyba nie istnieje, miało powazny dzwon :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kto zna muzyczke z drugiej części filmiku?

z pierwszej to Jamiroquai - Blue Skies... a druga??? tak od 5:20 jak dla mnie też kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zna muzyczke z drugiej części filmiku?

z pierwszej to Jamiroquai - Blue Skies... a druga??? tak od 5:20 jak dla mnie też kox :kox:

Ellie Goulding - Starry Eyed (Jakwob Remix)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto zna muzyczke z drugiej części filmiku?

z pierwszej to Jamiroquai - Blue Skies... a druga??? tak od 5:20 jak dla mnie też kox :kox:

Ellie Goulding - Starry Eyed (Jakwob Remix)

dzięki :hi::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Burmistrz Wilna kontra źle zaparkowane samochody

Najwyraźniej karteczka ostrzegawcza czy zwyczajny mandat już nie wystarczą.

W Wilnie wciąż wzrasta problem nieprawidłowo zaparkowanych luksusowych pojazdów, których właściciele najwyraźniej nic sobie nie robią z zakazów. Dlatego też Arturas Zuokas, burmistrz Wilna wypowiedział im wojnę na własną rękę.

Wsiadł do opancerzonego radzieckiego pojazdu i przejechał nim przez nielegalnie zaparkowanego Mercedesa. Ten ekstremalny sposób walki z łamaniem przepisów uwieczniony został na filmie zamieszczonym na stronie internetowej miasta. Po jego obejrzeniu chyba nikomu nie przyjdzie na myśl parkować w miejscu niedozwolonym.

"Oto, co się stanie, jeśli zaparkujesz swój samochód nieprzepisowo" - powiedział 43-letni burmistrz, który sam jest zagorzałym cyklistą.

Film został nakręcony w weekend, w ramach popularnej szwedzkiej serii programów telewizyjnych "99 rzeczy, które powinieneś zrobić zanim umrzesz".

"W mojej pracy trzeba mieć poczucie humoru i uważam, że to będzie dobry sposób zwrócenia uwagi na fakt, że miasto zamierza walczyć z nielegalnym parkowaniem" - skomentował swój happening burmistrz.

Zuokas od dawna nakłania mieszkańców do jazdy na rowerze. W czasie jego kadencji oddano do użytku wiele tras i ścieżek rowerowych

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wybaczcie, ale źle zrobiłem bo zamiast dać ten filmik tutaj założyłem nowy temat w dziale "Na każdy temat" i ktoś przeniósł mój wpis w odpowiednie miejsce (czyli tutaj).

Usuwam post i przepraszam za zamieszanie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...