Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Trudzi też mi sie podoba bo jak na Ogólnopolskim zobaczyłem gołą wersje B8 bez ledów ze zwykłymi stołkami,z granatową plastikową kierownicą i imitacją wykończenia deski z alu to nie oddałbym swojej B7-ki za nic. Więc w razie w.... bede szukał BKD... i dalej jezdził

Tylko problem w tym,że nie tak łatwo znaleźć taki silnik z małym wiarygodnym przebiegiem, ja szukam i nic nie mogę trafić :kwasny:

Ja nie musze szukać naszczęście tylko dzwonie do gościa gdzie bede to przekładał jak BLB odmówi posłuszeństwa a on już ma swoje dojścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudzi też mi sie podoba bo jak na Ogólnopolskim zobaczyłem gołą wersje B8 bez ledów ze zwykłymi stołkami,z granatową plastikową kierownicą i imitacją wykończenia deski z alu to nie oddałbym swojej B7-ki za nic. Więc w razie w.... bede szukał BKD... i dalej jezdził

Tylko problem w tym,że nie tak łatwo znaleźć taki silnik z małym wiarygodnym przebiegiem, ja szukam i nic nie mogę trafić :kwasny:

Ja nie musze szukać naszczęście tylko dzwonie do gościa gdzie bede to przekładał jak BLB odmówi posłuszeństwa a on już ma swoje dojścia...

...a ktoś probuje odpalic z rana samochod, a tu silnika nie ma :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudzi też mi sie podoba bo jak na Ogólnopolskim zobaczyłem gołą wersje B8 bez ledów ze zwykłymi stołkami,z granatową plastikową kierownicą i imitacją wykończenia deski z alu to nie oddałbym swojej B7-ki za nic. Więc w razie w.... bede szukał BKD... i dalej jezdził

Tylko problem w tym,że nie tak łatwo znaleźć taki silnik z małym wiarygodnym przebiegiem, ja szukam i nic nie mogę trafić :kwasny:

Ja nie musze szukać naszczęście tylko dzwonie do gościa gdzie bede to przekładał jak BLB odmówi posłuszeństwa a on już ma swoje dojścia...

to kolego MAJKI_3646 daj namiar na tego gościa, chętnie kupie taki silnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudzi też mi sie podoba bo jak na Ogólnopolskim zobaczyłem gołą wersje B8 bez ledów ze zwykłymi stołkami,z granatową plastikową kierownicą i imitacją wykończenia deski z alu to nie oddałbym swojej B7-ki za nic. Więc w razie w.... bede szukał BKD... i dalej jezdził

Tylko problem w tym,że nie tak łatwo znaleźć taki silnik z małym wiarygodnym przebiegiem, ja szukam i nic nie mogę trafić :kwasny:

Ja nie musze szukać naszczęście tylko dzwonie do gościa gdzie bede to przekładał jak BLB odmówi posłuszeństwa a on już ma swoje dojścia...

to kolego MAJKI_3646 daj namiar na tego gościa, chętnie kupie taki silnik

poszło na PW[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 22:32_________________________________________________

Trudzi też mi sie podoba bo jak na Ogólnopolskim zobaczyłem gołą wersje B8 bez ledów ze zwykłymi stołkami,z granatową plastikową kierownicą i imitacją wykończenia deski z alu to nie oddałbym swojej B7-ki za nic. Więc w razie w.... bede szukał BKD... i dalej jezdził

Tylko problem w tym,że nie tak łatwo znaleźć taki silnik z małym wiarygodnym przebiegiem, ja szukam i nic nie mogę trafić :kwasny:

Ja nie musze szukać naszczęście tylko dzwonie do gościa gdzie bede to przekładał jak BLB odmówi posłuszeństwa a on już ma swoje dojścia...

...a ktoś probuje odpalic z rana samochod, a tu silnika nie ma :kox::decayed:

To nie o takie źródła chodzi bardziej o angliki albo auta strzelone w dupe no i w wiekszości tylko o golfy V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaprowadzilem moje auto do ASO dzisiaj na wymiane rozrzadu i servis ,rozmawialem z gosciem na temat Silnika BLB powiedzial ze to byla partia silnikow z wadliwym napedem, ale nie wszystkie BLB maja problem

te ktore mialy dostawaly bezplatna wymiane wadliwego napedu, podobno moje auto nie ma wadliwego napedu tak powiedzial gosc a ASO "gdby mialo cos strzelic to juz dawno by strzelilo przy tym przebiegu"162kkm :mysli:. Servis Audi w Watford

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ci pier...... to co?odda Ci hajs za naprawe lub zrobi ją gratis?

zobacz na poprzedniej stronie foty zbieraka pompy oleju które wstawiłem, wymieniałem go przy 167tys i zobacz jak jest zjechany. A gdyby iść logiką tego twojego mechanika to mam przecież silnik z koncówki 2006roku i wogóle nic nie powinno sie wyrobić.. a jednak tak nie jest. Nie warto oszczędzać tych 15pln i czekać jebnie czy nie jebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaprowadzilem moje auto do ASO dzisiaj na wymiane rozrzadu i servis ,rozmawialem z gosciem na temat Silnika BLB powiedzial ze to byla partia silnikow z wadliwym napedem, ale nie wszystkie BLB maja problem

te ktore mialy dostawaly bezplatna wymiane wadliwego napedu, podobno moje auto nie ma wadliwego napedu tak powiedzial gosc a ASO "gdby mialo cos strzelic to juz dawno by strzelilo przy tym przebiegu"162kkm . Servis Audi w Watford

Pozdrawiam

Pogratulować mechaników :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twój jest zrobiony ??

Wszyscy słyszeliśmy, wszyscy mówili tylko potem powstają posty jak ten w temacie.

Bo wielu jest co gdzieś coś słyszeli i widzieli a rzeczywistość to potem weryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie tylko co powiedzial gosc w ASO, jak jest naprawde to kazdy sam musi sprawdzic ,jak odkreci miske i sprawdzi co ma i w jakim jest stanie.

Tutaj widzimy ze u kolegi po 156kkm imbusik wyglada calkiem zdrowo :http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&postdays=0&postorder=asc&highlight=blb&start=80

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie tylko co powiedzial gosc w ASO, jak jest naprawde to kazdy sam musi sprawdzic ,jak odkreci miske i sprawdzi co ma i w jakim jest stanie.

Tutaj widzimy ze u kolegi po 156kkm imbusik wyglada calkiem zdrowo :http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&postdays=0&postorder=asc&highlight=blb&start=80

Pozdro

To był mój zabierak :decayed: wysłałem go nawet do kolegi z AKP by sprawdzić trwałość i czy można mocniejszy dorobić :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby nie popsuć Wam nastroju samozadowolenia to powiem tylko tyle -wymiana samego zabieraka g.... daje!!! Wyrabia się gniazdo w wałku wyrównoważającym i nowy zabierak po 10 kkm ma takie same ubytki jak stary po 150 kkm. Wiem, bo przećwiczyłem to u siebie.Jeśli maciem więc wyrąbane gniazdo, to tragedia może być w każdym momencie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro4444 oczywiście masz rację, u mnie akurat gniazdo było O.K. tak samo jak zębatka na wale, łańczuszek, napinacz i reszta zębatek.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

156kkm jak wymieniałem zabierak, kolega Filip 79 wstawił linka do AKP gdzie wstawiłem foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w niedługim czasie(2-3 miesiące) zakupić Audi B7 z lat 2006-2008 z silnikiem 2.0 TDI,

po przeczytaniu tego wątka mam mentlik w głowie, wychodzi na to że ten silnik niezależnie w którym

roku został wyprodukowany jest mega awaryjny :angry:

Chyba będę musiał poszukać coś w BMW :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bmw to tylko 3.0d bo 2.0 też niedomaga moze nie tak jak 2,0 z audi ale do najlepszych też nie należy, kuzyn już sprzedaje E46 z 2004 roku 320d po 180 tys bo ma dość tego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie na to że kupie KIA 6 lat gwarancji i będzie git :wink4:

Ja bym celował w rocznik 2006-2008 jeśli chodzi o BMW a tam są inne silniczki niż w E46 mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...