Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu


swiru_2005

Rekomendowane odpowiedzi

nie radze pasków gates(tandeta) zarówno pk jak te rozrzadu

A czemuż to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wielkimi krokami zbliża się wymiana rozrządu i teraz pytanie do Was, gdzie w rozsądnej cenie kupie blokadę rozrządu,może nie trzeba kupować i macie jakieś dobre patenty, już wiem, że pompę można chyba wiertełkiem 6 zablokować, co z resztą może ma ktoś z Was do pożyczenia koło Świdnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie to robi czyli wymiana rozrzadu i popychaczy jest w dziale warsztat krok po kroku,nikt tam nie stosowal specj.blokad tylko wlasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: jakoś 12 stron tematów w warsztacie nie ma nic może ktoś usunął posta szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wielkimi krokami zbliża się wymiana.Mógł by mi ktoś polecić jakiś dobry i nie zadrogi warsztat w łodzi co by można było wymienić rozrząd. :hi:

I jaki koszt takiej przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego części zakupiłem u kolegi klubowego w cenach:

-pasek rozrządu gates 62 zł

-napinacz paska rozrz. INA 92 zł

-rolka prowadząca INA 65 zł

a robocizna w Świdnicy 350 zł chcą, ja mam zaprzyjaźnionego pana Miecia pomagamy sobie wzajemnie ja mu coś on mi autko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powodzenia,tylko ze wiedz to ze dla Pana Miecia to taki rozrząd to jest kosmos.

Zdjęcie kolka rozrządu,zablokowanie pompy,walka to nie jest takie oczywiste dla garażowych wyjadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pan mieciu nawet w garazu ma pojecia troche o mechanice to poradzi sobie,ja ufam bardziej takiemu panu mieciowi niz nie jednemu profesionalnemu serwisowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten Pan Miecku to wymienia nawet w rover gti gdzie jest zmienna faza rozrządu tak więc nie ma obawy, i faktycznie ufam mu więcej niż u kolegi co ma niby renomowany warsztat, dlatego, że teraz sam nie robi tylko jego mechanicy, jak robił sam to jeździłem do niego a teraz to nawet oleju mu nie daję wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reasumując ile kosztuje wymiana kompletnego rozrządu?? bo tak czytałem czytałem i w zasadzie to już mam bałagan w głowie :P wiem dwie rzeczy, nie zrobie tego w aso i nie zrobie tego sam :P a ile mniej wiecej kasy trzeba ?? 1,0-1,5 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 220 za wymianę i jakieś 450 za części czyli pasek rozrządu contitech + pasek wielorowkowy contitech + rolka ina + napinacz ina + pompa wody hepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz wracać na lince i nie rozwalić walu to tak.

Ogólnie zamów nowa śrubę do walu zobacz jak wygląda same kolo i wal,jeżeli są jakieś wżery to wymień dla świętego spokoju.

Jeżeli coś nie tak z walem to się frezuje specjalnym frezem,drogi w zakupie ale posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...