Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może wreszcie ⛽ gaz skonstruja do 2.0T:)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, znowu jechałem Warszawa Gdańsk Warszawa.. 3 razy tankowałem.. jakaś tragedia.

Opublikowano

Trzeba było B8 kupić. Niektórzy piszą ze pali mniej niż fabryka podaje :grin: Musiałeś dość dynamicznie się przemieszczać. 11-12 potrzebuje przy wykorzystaniu pełnego zakresu obrotów. :) Bieszczady - Zurych: 5 tankowań :decayed: Na takie trasy tylko 3.0tsi. ;)

Opublikowano

ja mam 3 generacji silnik w b8.5 i tak samo mi pali. tez mnie irytuja czeste wizyty na stacji.

Opublikowano
  • Autor

180-220.. taka prędkość. Coś w Warszawie zostało jeszcze ale nie dużo. Komputer ponad 13 pokazuje.

Opublikowano

180-220.. taka prędkość

Nooo, jak jak kolega do Gdańska przez Niemcy pomykał, to nie ma się czemu dziwić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

180-220.. taka prędkość

Nooo, jak jak kolega do Gdańska przez Niemcy pomykał, to nie ma się czemu dziwić :decayed:

Autostradą przez Łódź.

Opublikowano

Dokładnie, znowu jechałem Warszawa Gdańsk Warszawa.. 3 razy tankowałem.. jakaś tragedia.

wada to maly zbiornik paliwa - to fakt

ale przepraszam, ile ma palic 250+ konna turbobenzyna ? 8 litrow przy 180km/h ? Zejdzmy na ziemie, benzyniak tyle bedzie palił i trzeba sie z tym pogodzic.

Opublikowano
  • Autor

Ale właśnie tutaj narzekamy tylko na za mały zbiornik. Chyba nikt nie wierzy, że tak mocna benzyna przy takich prędkościach będzie spalała 8l...

Opublikowano

Od Touarega mogę oddać 100 litrów :D I tak na tym potrafię zrobić 400 km :) A wy tutaj, że na 50 litrach 300 robicie :D Phi! :grin:

Edytowane przez Makale

Opublikowano

Witam!

Nie ma cudów mocne 2.0 TFSI + Q musi palić!

Jak ktoś chce oszczędniej to może 1.0 tfsi ultra 95 PS w A1 :D

Niestety dostępny napęd tylko ośka :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Nie ma cudów mocne 2.0 TFSI + Q musi palić!

Jak ktoś chce oszczędniej to może 1.0 tfsi ultra 95 PS w A1 :D

Niestety dostępny napęd tylko ośka :D

Pozdrawiam!

heh no dokładnie. Ale bak mogli dać większy. Ale to znów jakiś trik żeby spalanie w testach wyszło mniejsze, albo waga mniejsza. Czytałem, że te mniejsze baki to dla testów tylko robią. Żeby parametry lespze wychodziły. Ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło.

Opublikowano

Większość producentów premium już tak robi.

Masę auta podaję się z określoną ilością paliwa, więc w standardzie dają malutki bak. A dopłata do "normalnego" kosztuje bardzo mało.

Opublikowano
  • Autor

Większość producentów premium już tak robi.

Masę auta podaję się z określoną ilością paliwa, więc w standardzie dają malutki bak. A dopłata do "normalnego" kosztuje bardzo mało.

Szkoda, że w konfiguratorze A4 nie było możliwości dokupienia większego baku.

Opublikowano

W205 ma chyba standardowo bak 44l, dopłata do 66l to lekko ponad 200 zł.

Opublikowano

Masa auta podana jest z bakiem paliwa zapełnionym w 80%. Dlatego baki dają mniejsze.

Opublikowano

Wszystko zalezy jak sie jezdzi. 180-220 to sa duze predkosci jak na Polske. Zasieg 500km to dla mnie norma przy jezdzie na trasie gdzie Vsred wychodzi mi w granicach 125-135km/h, ale staram sie jezdzic plynnie i "defensywnie", z przewidywaniem na trasie.

Pisalem w innym temacie: wlalem najwiecej 56,85l do baku, zasieg 0 i dusza na ramieniu :)

Z inne beczki, jezdzac spokojnie, tzn w miare szybko do 130km/h ale bez przesady, mozna miec spalanie w granicach 9,5l/100km.

Wawa-Gdansk to nie wiecej jak 430km, zatem musi Kolega Kosmita strasznie popitalas, ze mu bak na 430km nie starczy :) i "pałować" na każdym odejściu :)

Edytowane przez st@rost

Opublikowano

To jest akurat fakt. Nie da się jeździć sensownie szybciej niż 160 km/h, bez katowania hamulców i podwyższania spalania.

Co chwila ktoś wymusza pierwszeństwo lub traktuje lewy pas jako krajoznawczy.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zalezy jak sie jezdzi. 180-220 to sa duze predkosci jak na Polske. Zasieg 500km to dla mnie norma przy jezdzie na trasie gdzie Vsred wychodzi mi w granicach 125-135km/h, ale staram sie jezdzic plynnie i "defensywnie", z przewidywaniem na trasie.

Pisalem w innym temacie: wlalem najwiecej 56,85l do baku, zasieg 0 i dusza na ramieniu :)

Z inne beczki, jezdzac spokojnie, tzn w miare szybko do 130km/h ale bez przesady, mozna miec spalanie w granicach 9,5l/100km.

Wawa-Gdansk to nie wiecej jak 430km, zatem musi Kolega Kosmita strasznie popitalas, ze mu bak na 430km nie starczy :) i "pałować" na każdym odejściu :)

Akurat racja, mocno popitalałem :) 430 nie da rady na baku. Przy takiej jeździe faktycznie trochę jara. Zrobię teraz test jak będę gdzieś musiał pojechać i dla odmiany pojadę sobie tak do 160 i zobaczę czy 500km na baku przejadę. W mieście też 400 nie przekroczyłem.

Taka sytuacja..

70a3db08f2d23725ad9cd3a9b751862f.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Blokada elektroniczna dalej nie szło? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.