Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konserwacja uszczelek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zna ktoś może jakiś preparat do konserwacji uszczelek drzwi itp ?

Opublikowano

1Z Einszett Rubber Care stick gummi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Opublikowano

K2 Sill jest bardzo dobry i działa przez całą zimę, kosztuje jakieś 9 zł

Opublikowano
  • Autor

1Z Einszett Rubber Care stick gummi

Coś ciężko osiągalny :(

K2 Sill jest bardzo dobry i działa przez całą zimę, kosztuje jakieś 9 zł

Tu nie chodzi tylko o zimę, a ogólną konserwację.

Długo to stosujecie ? Znalazłem jeszcze takie coś, tylko ta cena... Trochę kosmos. Ciekawi mnie czy te środki się dużo różnią, czy głównie opakowaniem oraz znaczkiem i stąd te wahania cen :)

http://allegro.pl/zymol-seal-conditioner-luxury-natural-rubber-pro-i6322750546.html

Opublikowano

Witam, zna ktoś może jakiś preparat do konserwacji uszczelek drzwi itp ?

Olej silikonowy z apteki :)

Opublikowano

Auto Finesse Revive, Poorboys World Trim Restorer, zanim położysz wyczyść bardzo dobrze te uszczelki ;)

Opublikowano
  • Autor

Auto Finesse Revive, Poorboys World Trim Restorer, zanim położysz wyczyść bardzo dobrze te uszczelki ;)

Mam chyba środek na podobe, ale używam go tylko do plastików zewnętrznych.

http://allegro.pl/autoglym-bumper-care-zel-do-plastikow-325-ml-i6307511717.html

Takie cudo, wydaje mi się że ta sama zasada działania, ale nie wiem czy to nakładać na uszczelki ... Chyba wybiorę coś bardziej do uszczelek :) A swoją drogą nawet dobry ten AG do plastików ^^

Opublikowano

K2 sill jest nie tylko na zimę. Stosuję go zawsze i na wszystkie uszczelki gumy a nawet paski. Służy do ogólnej konserwacji gumy przez cały rok a w szczególności zimą. Jeszcze nigdy żadna uszczelka mi nie przymarzła. Jest dla mnie najlepszy w stosunku cena -jakość.

Edytowane przez jospethe

Opublikowano

Auto Finesse Revive, Poorboys World Trim Restorer, zanim położysz wyczyść bardzo dobrze te uszczelki ;)

Mam chyba środek na podobe, ale używam go tylko do plastików zewnętrznych.

http://allegro.pl/autoglym-bumper-care-zel-do-plastikow-325-ml-i6307511717.html

Takie cudo, wydaje mi się że ta sama zasada działania, ale nie wiem czy to nakładać na uszczelki ... Chyba wybiorę coś bardziej do uszczelek :) A swoją drogą nawet dobry ten AG do plastików ^^

Sonax ma jeszcze coś do uszczelek typowo, albo tutaj kup , maja tego 1zEinshett : https://detailingpro.pl/zabezpieczenie/735-1z-einszett-gummi-pflege-100ml-sztyft-do-uszczelek.html

Opublikowano

Najtańsza i bardzo skuteczna jest zwykła gliceryna, którą można dostać w każdej aptece.

Opublikowano
  • Autor

Najtańsza i bardzo skuteczna jest zwykła gliceryna, którą można dostać w każdej aptece.

Gliceryna chłonie wodę oraz bardzo łatwo się z nią miesza, pewnie za długo nie wytrzyma, szczególnie o tej porze roku :(

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy benzyna ekstrakcyjna nadaje się do odtłuszczenia uszczelek przed nałożeniem sztyftu Sonax?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.12.2017 o 19:30, jolley napisał:

Czy benzyna ekstrakcyjna nadaje się do odtłuszczenia uszczelek przed nałożeniem sztyftu Sonax?

Ja bym się nie odważył, jakimś lekkim stężeniem APC chyba styknie, lub IPE jakoś rozrobić do mniejszych stężeń i delikatnie z tym :) IPA pewnie lepiej to zrobi (odtłuści).

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano

Ostatecznie wyczyściłem uszczelki gąbką nasączoną wodą z płynem do mycia dla dzieci :D  i na to psik psik sylikon w sprayu. Póki co siedzi ok

Opublikowano

Olej silikonowy z apteki. Nie śmierdzi.

Opublikowano
  • Autor

Ja w tym roku dopadłem:

1Z Einszett Rubber Care Stick Gummi

 

Edytowane przez A4CCH

Opublikowano
9 godzin temu, A4CCH napisał:

1Z Einszett Rubber Care Stick Gummi

Korzystam od dawna i polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.