Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HID z allegro


Jscob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy montował ktoś u siebie jeden z chińskich zestawów HID-ksenonów z allegro?

Czy jakość światła jest znośna, jak długo wytrzymuje ten zestaw, z tego co widzę większość kosztuje w granicach ~80zł, dlatego mam wątpliwości co do jakości sprzętu.

Jakie macie doświadczenie z tym sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamontowane i nie narzekam widocznie więcej światła ja za swoje dałem 150 zł

bardzo słaba jakość zarówno produktu jak i światła :) montuj bixa mogę Ci pomóc przerobić lampy.

Przerabiasz może lampy jak tak to jaki koszt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo słaba jakość zarówno produktu jak i światła :) montuj bixa mogę Ci pomóc przerobić lampy.

A na czym polega to przerobienie, jaki efekt i jaki koszt? :decayed:

ja mam zamontowane i nie narzekam widocznie więcej światła ja za swoje dałem 150 zł

a pamiętasz może jaki producent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/235719-hid-xenon-do-mijania/page-1

Tu się sporo dowiesz,pamiętaj że prędzej czy później padnie Ci od hid sterownik pompy ABS,sporo osób spotkała taka przypadłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamontowane i nie narzekam widocznie więcej światła ja za swoje dałem 150 zł

a pamiętasz może jaki producent ?

Na pudełku mam napisane Ariot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HID'y z allegro od ponad pół roku i przeskok zwykła żarówka/HID jest ogromny na korzyść HID'a.

Wytrzymałość jak za tą cenę jest zadowalająca. Nie bierz więcej jak 4300K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, zobaczymy co to przyjdzie. ;)

I jak przyszły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura.

:banan:

Następny co będzie oślepiał innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie oślepiał tak samo ja ludzie jeżdżący na źle ustawionych światłach. Ja mam założone hidy i nikt mi nie mruga tak że pisanie że na pewno będzie oślepiał jest bezcelowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie wypowiem bo czytajac wontek przypomniałem sobie o zapomnianych hidach które zostały mi po quadzie i tak raptem 2 godzinki i załozyłem . zrobiłe 300 km po trasie i tylko raz facet mi mrugnoł swiatłami jak mijalismy sie na szczycie górki (brak samopoziomowania ). dodam ze 2 tyg temu miałem przeglad i facet podniusł mi doc znacznie swiatła mijania nawet mysle ze za wysoko. ja mijajac sie z innymi xenonami na górce tez jestem oslepiany zreszta z innymi zarówkami równierz takrze nie wiem sam co o tym myslec .widocznosc znacznie sie poprawiła ale faktycznie musiałbym zainwestowac w samopoziomowanie choc czytałem artykół na forum prawnym ze przy dokłądaniu powtarzam dokładaniu xenonu  nie musi byc samopoziomowania jedynie spryskiwacze .co do spryskiwaczy mam podzielone zdanie bo mnie uczyli w szkole ze woda rozszczepia swiatło czy to deszcz czy płyn i jakos na to sposobu bez wycieraczek nie znalezli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

Jeżdżę już prawie 10 miesięcy na tym zestawie i powiem że jestem pozytywnie zaskoczony, faktycznie dużo lepiej świecą niż zwykłe żarówki. Co do oślepiania to jeśli jest lampa dobrze ustawiona to nie ma możliwości, nikt mi nie migał światłami. Co innego jeśli ktoś montuje taki zestaw w zwykłych lampach bez soczewek, to jest to zdecydowanie kary godne! Żywotność około 10 mscy i jak narazie nic im nie dolega. Ktoś wyżej wspomniał że padnie sterownik ABS, mi już wcześniej padł jeżdżąc na zwykłych żarówkach więc to może one są winne? :kox: A tak na poważnie to te sterowniki tak mają, elektronika jest dość delikatna i po jakimś czasie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...