Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki wiem ze 3.0 ma dwie rury a sq 5 ma 4 pytanie czu zderzak a raczej mocowanie z sq5 pasuje do q5 wiem ze układ wydechowy jest do przerobienia zaznaczam ze zderzak s sq5 już kupiłem z dyfuzorem na 4 rury chodzi mi tylko o to czy zaloze zderzak z sq5 do mojej q5 wydechy to inna bajka będę robil...


witam czytam twój post i mam takie pytanie kupiłem qq5 2.0 tdi i chce zrobić tyl ala sq5 kupiłem zderzak z sq5 czyli taki na 4 wydechy i dlatego che się upewnić czy do q5 s line podejdzie na 100% zderzak tylny z sq5 na 4 rury wiem ze trzeba przerobić wydech dlatego kupie z 3.0 tdi i planuje dolozyc 4 koncowki bo w mg lub milteku krzycza krocie

ps ile cie kosztowal wydech?

Opublikowano
  • Autor

Dzieje sie:

ee66393b266dcf3db626eea817345c49.jpg

Opublikowano

Ze względu na to że u mnie teraz przycisk jest z boku, a w gałce od RSa z przodu to chyba jednak trochę więcej rzeźby będzie. Z tego co znalazłem trzeba obrócić o 90stopni (po nagrzaniu) taki plastikowy element w który wchodzi przycisk.

vcwihcmd.jpg

Gorzej jak pęknie...nie bardzo mogę znaleźć czy można ten element kupić osobno.

ja mam to u siebie ogarniete. na poczatku zastanawialem sie nad opalaniem tego trzpienia i przekrecaniem go o 90 stopni ale takie podejscie wydawalo mi sie ryzykowne i na dodatek efekt jest tragiczny. koniec koncow trafilem na ten post

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5970306-DSG-S-Tronic-Shift-Rod

dogadalem sie z goscie i za mniej niz 10 USD z wysylka wyslal mi taka koncowke ze stanow. obcialem swoj, zrobilem otwor pod srube M2, obcialem srubie leb, skrecilem i jest za***iście. jak chce wrocic do starej galki to po prostu go obracam o 90 stopni. jezdze z galka z eski juz ponad 2 lata

Opublikowano
  • Autor

ja mam to u siebie ogarniete. na poczatku zastanawialem sie nad opalaniem tego trzpienia i przekrecaniem go o 90 stopni ale takie podejscie wydawalo mi sie ryzykowne i na dodatek efekt jest tragiczny. koniec koncow trafilem na ten post

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5970306-DSG-S-Tronic-Shift-Rod

dogadalem sie z goscie i za mniej niz 10 USD z wysylka wyslal mi taka koncowke ze stanow. obcialem swoj, zrobilem otwor pod srube M2, obcialem srubie leb, skrecilem i jest za***iście. jak chce wrocic do starej galki to po prostu go obracam o 90 stopni. jezdze z galka z eski juz ponad 2 lata

Dzieki! Juz zamawiam, bo grzanie i krecenie tego co jest to rzeczywiscie jakas rzezba.

Edytowane przez artech

Opublikowano

teraz widze, ze gosc normalnie otworzyl sklep:

http://www.shapeways.com/shops/transmogrify?awc=6920_1477722331_d83d8c4e15e37f1716e1df8e46c5095d&utm_source=affiliatewindow&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliate

mozna albo kupic albo sciagnac model i wydrukowac gdzies w Polsce.

Opublikowano
  • Autor

teraz widze, ze gosc normalnie otworzyl sklep:

http://www.shapeways.com/shops/transmogrify?awc=6920_1477722331_d83d8c4e15e37f1716e1df8e46c5095d&utm_source=affiliatewindow&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliate

mozna albo kupic albo sciagnac model i wydrukowac gdzies w Polsce.

[emoji15] Grubo! Bede drukowal pewnie [emoji16][emoji41]

S4 B6 + RSQ5 in progress:

659a6d419478544f36fa5ea0ef2c9e22.jpg

Bedzie nisko

06be3af744e86d8bd5fc6d2848450963.jpg

799e3a88003bbe1157e0c91be2e8588d.jpg

I glosniej:

50deba27abc16463ec3b7ddd75d87d3a.jpg

Edytowane przez artech

Opublikowano

Witaj!

Podgrzewasz atmosferę :D

Orientujesz się ile Xenonz.uk liczą sobie za front RS do Q5?

Czy oferują także tylni zderzak RS i progi?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za realizację projektu!

Opublikowano

Czy to ten wydech z milteka czy cos innego fajnie jakbys dodal zdjecia konca ?

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie niestety tyl nam gdzies "zaginal"....wiec musielismy na tym na dzisiaj zakonczyc ;)

A to na dobranoc [emoji41]

02bd20d54dc133fa91ac8111e0589c53.jpg

Opublikowano

po takim dobranoc ciężko będzie zasnąć :D

Opublikowano

A rano wstac :polew:

Opublikowano

Ladnie to wyglada gril robi mocna robote szacun bardzo mi sie to podoba.....?

Ps. Ja u siebie zakupilem zderzak tyl z sq5 potem wydech wpadnie a na lato planuje przod z sq5....

Opublikowano

Witaj!

Przód RSQ5 niesamowity!

Prosimy o więcej fot !

PS. Droga ta zabawa?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Ladnie to wyglada gril robi mocna robote szacun bardzo mi sie to podoba.....[emoji106]

Ps. Ja u siebie zakupilem zderzak tyl z sq5 potem wydech wpadnie a na lato planuje przod z sq5....

Zderzaki w SQ5 sa takie same jak w S-Line tylko inny grill i dokladka z tylu.

Witaj!

Przód RSQ5 niesamowity!

Prosimy o więcej fot !

PS. Droga ta zabawa?

Pozdrawiam!

Juz niedlugo oficjalna premiera, beda fotki i pelne info o kosztach
Opublikowano

Bajka.. Czekamy na finalny efekt!

Takie RSQ5 twojego wydania powinno być normalnie w konfiguratorze w audi. Naprawdę bedzie unikat z fajna mocą silniczkiem i wydechem :)

Opublikowano
  • Autor

Czekalem na taki model i sie nie doczekalem, zreszta znajac Audi to bylby mocno za drogi w cenniku, pewnie kolo 500tys z opcjami, a w koncu to tylko Q5tka

Która gałka lepsza?

3690d1ee98ec8f0503d717a627318b1e.jpg

Opublikowano

Ta z lewej jak dla mnie.

Ps zapodaj wiecej zdjec bo mnie nerwica dopadnie z ciekawosci jesli mozna to jsk ktos wyzej pisal ciekawe sa koszta modow

Opublikowano
  • Autor

Mala zapowiedz calego przodu (wiecej nie moge pokazac bo...lakiernik tak sie staral ze jeszcze raz kolor musi dobrac [emoji51]

1b65300cc8ae8aff8e3ebf7dcd4d20d9.jpg

Opublikowano

artech, świetny projekt. Mam przelatane 260kkm na milletek'u w B7 3.0 ASB i to z DPF'em i wbrew różnym opiniom ja jestem bardzo zadowolony.

Czym malowałeś 4rings na grilu w kolor czarny? Czy demontowałeś je z ramki do malowania ?

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano
  • Autor

Czym malowałeś 4rings na grilu w kolor czarny? Czy demontowałeś je z ramki do malowania ?

To jest cały nowy grill, można zamawiać w różnych wersjach, czarne lub srebre logo, czarne lub srebrne obramowanie, cały plaster miodu lub z napisem quattro na dole

Edytowane przez artech

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.