Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Q/ S4 look/ Shadow line/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300


Rob@k

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Rob@k napisał:

Niżej zejść nie mogę, bo już przód obciera przy wyjeździe z podwórka.

Co się nie da, ja mam niżej i zrzucam auto do podziemnego a Ty tłumaczysz, ze na podwórko  nie wjedziesz :decayed:. Ściemniać to my a nie nas :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności. Auto jeździ i dzielnie pokonuje kilometry sprawiając nadal frajdę z jazdy :lol:

Małe zdjęcie z wakacyjnego wyjazdu

IMG-20220822-WA0001.jpg.8eb7d10a73b23ee2b11874aff0ffd2b3.jpg

Ale żeby nie było zbyt kolorowo, od jakiegoś czasu wywala mi błąd grzałki termostatu.

Padła decyzja o zakupie nowego od Dzika, a biorąc pod uwagę spuszczenie płynu wyjęcie alternatora, postanowiłem przy okazji wymienic sprzęgło alternatora i regulator napięcia. Decyzja jak najbardziej słuszna, sprzęgło zatarte a szczotki w regulatorze na wykończeniu.

IMG_20220919_163708.thumb.jpg.61fc92f8cbcfc4b4b70995c462ad331d.jpg

IMG_20220919_182021.thumb.jpg.af0e001ed20244369267e3859cbc1ecf.jpg

Przy demontażu termostatu okazało się, że wtyczka od grzałki cała zielona w środku i teraz pytanie czy to było problemem czy grzałka padła. Jutro będę sprawdzał jak się dowiem jak :decayed:.

Edytowane przez Rob@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Rob@k napisał:

Przy demontażu termostatu okazało się, że wtyczka od grzałki cała zielona w środku i teraz pytanie czy to było problemem czy grzałka padła. Jutro będę sprawdzał jak się dowiem jak :decayed:.

Padnięta grzałka to częsta przypadłość w termostatach. Przerabiałem to w Febim. Mam Behra od roku i spokój. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, george napisał:

Padnięta grzałka to częsta przypadłość w termostatach. Przerabiałem to w Febim. Mam Behra od roku i spokój. :)

A brałeś Behr Behr czy Mahle Behr bo nie wiem jaka jest różnica oprócz ceny oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Adam87 napisał:

Ogarnięte :paker:

Nie auto rozgrzebane a ja leżę w łóżku chory :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rob@k napisał:

Nie auto rozgrzebane a ja leżę w łóżku chory :facepalm:

Uu, to nie dobrze:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto poskładane, zalane swierzym płynem, odpalam i... Kicha wyciek spod termostatu :wallbash: Rozbieranie od nowa i tu zagwostka. Stary termostat wchodził z oporem a ten nowy bez żadnego oporu jakby oring za mały. Jutro zakładam grubszy i zobaczymy co będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto znów na chodzie i termostat działa jak trzeba :banan:Zainwestowana złotówka w nowy oring (grubszy 50x4) rozwiązała sprawe. 

Edytowane przez Rob@k
  • Pomoc techniczna 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilometry powoli lecą. Małe przygotowania do wyjazdu do Bukowiny. Wymiana filtrów i oleju. No i oczywiście zmiana na koła letnie. W między czasie wleciały jeszcze dokładki pod progi i tylny zderzak. 

 

IMG_20230325_145004.jpg

IMG_20230325_152324.jpg

IMG_20230325_152348.jpg

IMG_20230325_152419.jpg

Edytowane przez Rob@k
  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne listwy z czarnymi dokładkami jeszcze lepiej wyglądają. B)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam87 napisał(a):

Trzeba coś pofocić?:hi:

Ano trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie myj za mocno bo w BT ma padać :D:grin:

Ps: ładne zrobione B7 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

Tylko nie myj za mocno bo w BT ma padać

Nie będę mył, to na bank będzie ładna pogoda ?

8 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

Ps: ładne zrobione B7 :thumbup1:

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Dolot czarny, sylikon czerwony, a opaska srebrna... i jak to ładnie wygląda a ja myślałem że będzie wieś... założyłem czarny sylikon. I odszedłem od czarnych rur. A tu jak pięknie się odznacza... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2023 o 22:25, bombelm7 napisał(a):

hmm... Dolot czarny, sylikon czerwony, a opaska srebrna... i jak to ładnie wygląda a ja myślałem że będzie wieś... założyłem czarny sylikon. I odszedłem od czarnych rur. A tu jak pięknie się odznacza... ?

Dzięki. Szczerze to nie myślałem o tym. Wziolem taki bo akurat był dostępny od ręki w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas mnie tu nie było. Chciałbym powiedzieć, że kilometry lecą, ale auto więcej stoi w garażu niż jeździ. Przez ostatnie 5 miesięcy przejechałem moze 1500km. Dwa tygodnei temu wymieniony rozrząd, bo minęło 5 lat od ostatniej wymiany. Niestety podczas jazdy załadowanym autem na urlop w czasie wyprzedzania zaczęło uslizgiwac się sprzęgło :facepalm:. Po powrocie muszę zacząć się rozglądać za zestawem z awx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...