Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż parktronica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedaleko mnie jest mnóstwo "szrotów" i tam znalazłem aż 4 dokładki PDC.

Jedna sztuka z wyciętym otworem na hak za 80 zł, druga cała za 150 zł, a pozostałe razem ze zderzakiem za 200 zł.

Ale niestety wszystkie dokładki PDC są do zderzaków po II lifcie.

Przymierzałem je do swojego zderzaka po I lifcie i zatrzaski są zupełnie w innym miejscu, więc potrzebne rezanie.

Znalezienie dokładki PDC do zderzaka po I lifcie to jest dopiero wyzwanie :naughty:

Ja chyba się zdecyduję na zakup w ASO (koszt 320 zł)...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej

Niedaleko mnie jest mnóstwo "szrotów" i tam znalazłem aż 4 dokładki PDC.

Jedna sztuka z wyciętym otworem na hak za 80 zł, druga cała za 150 zł, a pozostałe razem ze zderzakiem za 200 zł.

Chętnie taką dokładkę kupię ,daj mi jakieś namiary na PW do siebie.

Pozdr.

Opublikowano

witajcie,

jestem nowym posiadaczem sedana z 1997 roku iu postanowiłem sobie założyć czujniki. Będę je montował w dokładce, ale pytanie moje jest, jak i gdzie przeciągnąć kable do bagażnika. Macie jakieś miejsce, gdzie? Zaznacza, że mam jeszcze butlę w kole. Jeśli macie zdjęcia to zapodajcie, jeśli możecie oraz to do jakich kabli podpiąć.

z góry wielkie dzięki.

PS> a4 rządzi - zakochałem sie w tym samochodzie hehe

Opublikowano

Sciagnij plastik z progu zaladunkowego (ten czarny po otwarciu klapy) po lewej stronie powinienes miec miejsce na przeciagniecie kabli przez gumową zaślepke.

Opublikowano

Sciagnij plastik z progu zaladunkowego (ten czarny po otwarciu klapy) po lewej stronie powinienes miec miejsce na przeciagniecie kabli przez gumową zaślepke.

ooo widzisz i o to mi chodziło - tak zrobię.

wielkie dzięki i pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niedaleko mnie jest mnóstwo "szrotów" i tam znalazłem aż 4 dokładki PDC.

Jedna sztuka z wyciętym otworem na hak za 80 zł, druga cała za 150 zł, a pozostałe razem ze zderzakiem za 200 zł.

Ale niestety wszystkie dokładki PDC są do zderzaków po II lifcie.

Przymierzałem je do swojego zderzaka po I lifcie i zatrzaski są zupełnie w innym miejscu, więc potrzebne rezanie.

Znalezienie dokładki PDC do zderzaka po I lifcie to jest dopiero wyzwanie :naughty:

Ja chyba się zdecyduję na zakup w ASO (koszt 320 zł)...

No i kupiłem w ASO za 320 zł i pasuje idealnie do zderzaka po I lifcie.

Niedługo montaż do tego parktronica Phantom BS425 (wyświetlacz montowany z tyłu przy lampce podsufitki).[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________Phantom BS425 doszedł...

I od razu dylemat, bo w oryginalnej dokładce otwory mają średnicę 23 mm, a czujniki 20.5 mm (kołnierz czujników na 23 mm).

Pozostało wiec dorobić dystanse 23/20.5mm, bo ciężko takie dokupić.

Tulejki w dokładce na oryginalne czujniki maja ok. 40 mm długości, dystanse natomiast zrobiłem o długości 38 mm na ploterze.

Oczywiście przez dystanse przechodzi otwór fi 12 mm na przewód i wtyczkę od czujnika.

Dystanse zrobiłem z tarnamidu, twardego i elastycznego tworzywa.

Jutro umieszczę zdjęcia jak to wygląda...

Opublikowano

a w zwykla dokladke nie ma szans zamontowac czujnikow?

Opublikowano

a w zwykla dokladke nie ma szans zamontowac czujnikow?

Czujniki będą skierowane w dół i mogą przez to ciągle pokazywać przeszkodę.

Można kombinować ze skośnymi pierścieniami...

Poniżej obiecane zdjęcia z doróbki dystansów pod oryginalną dokładkę:

84439976s.th.jpg 79796526.th.jpg 74699876.th.jpg

44437474.th.jpg 38740548.th.jpg 38284094.th.jpg

44374820.th.jpg 72349814.th.jpg 71484614.th.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżę kotleta. Mam w OOOO ori parktronic, natomiast nie moge z nim dojsc do porozumienia i chce go zamienic czyms innym, jaki zestaw byscie polecali? Mam hak :rolleyes: Niestety linki do allegro w tym temacie sa dawno nieaktualnie :confused4:

Opublikowano

a w zwykla dokladke nie ma szans zamontowac czujnikow?

Czujniki będą skierowane w dół i mogą przez to ciągle pokazywać przeszkodę.

Można kombinować ze skośnymi pierścieniami...

Poniżej obiecane zdjęcia z doróbki dystansów pod oryginalną dokładkę:

84439976s.th.jpg 79796526.th.jpg 74699876.th.jpg

44437474.th.jpg 38740548.th.jpg 38284094.th.jpg

44374820.th.jpg 72349814.th.jpg 71484614.th.jpg

Poniżej na gotowo zamontowane czujniki w dokładce:

30690514.th.jpg 59476021.th.jpg 57745983.th.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mógłbyś mi podać nr części z etki dla modelu przed pierwszym liftem (95-99)?

dzięki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

8D0 807 521 G[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 07:21_________________________________________________O oto efekt końcowy z którego jestem bardzo zadowolony zarówno pod względem praktycznym jak i wizualnym :good:

88982587.th.jpg 24249135.th.jpg 58799105.th.jpg

28378892.th.jpg 24823088.th.jpg 87043307.th.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, któredy pociagnąć kable od czujników w sedanie ?

Opublikowano

Zdejmij zderzak to zobaczysz którędy.

Linia otworów chyba ta sama.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Sciagnij plastik z progu zaladunkowego (ten czarny po otwarciu klapy) po lewej stronie powinienes miec miejsce na przeciagniecie kabli przez gumową zaślepke.

A podał by ktoś zdjęcie gdzie ta zaślepka bo ja u mnie patrzę i coś nie widzę.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładnie kolego ale teraz moda na kamerki cofania ;p pozdro

Opublikowano

Co kto woli...

Mnie bardziej odpowiadają czujniki...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam w a6 pokaze fote niedlugo super sprawa

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam a ja mam takie pytanie czy dokładka tylnego zderzaka różni się w sedanie i avancie ?? bo sam wygląd zderzaka jest trochę inny i zastanawia mnie sama dokładka...

Opublikowano

Witam a ja mam takie pytanie czy dokładka tylnego zderzaka różni się w sedanie i avancie ?? bo sam wygląd zderzaka jest trochę inny i zastanawia mnie sama dokładka...

Nie różni się...

Natomiast jest różnica mocowań w dokładkach po I lifcie (do 1998) i po II lifcie (od 1999).

Te pierwsze ciężko znaleźć.

Ja kupiłem w ASO za 320 zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.