Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zakup piły spalinowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zaszła potrzeba zakupu piły spalinowej, co byście polecili ?

Mam "trochę" metrow drzewa bukowego i muszę to pociąć na opał do warsztatu.

Opublikowano

do jakiej kwoty?

Opublikowano
  • Autor

Chce coś dobrego żeby nie zdechło po tygodniu. Pojęcia nie mam jaka jest skala

Opublikowano

przet raczej amatorski do uzytku przydomowego?

Opublikowano

U mnie od 10 lat jest uzywany Stihl ms 290 i nic oprócz zmiany łańcucha, prowadnicy nie było robione, lata do dziś. No ale wiadomo takie zmiany to eksploatacja bo dużo przerobiła drzewek.

Edytowane przez --Rafcio--

Opublikowano
  • Autor

Wolałbym taki który posłuży kilka lat, nie lubię jednorazowek.

Opublikowano

wo wszystko zalezy od kwty jaka chcesz przeznaczyc, do 1000zł do 2000?

Opublikowano

tak jak kolega wyzej pisal stihl 29.przebije kolego, ojciec ma taka pile od 1995r :)

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano

teraz jest ms291 to juz nie to samo jakosc wykonanai inna, cena około 2100

Opublikowano
  • Autor

Do 1000-1200zl

Opublikowano
  • Autor

A coś o większej mocy (pojemnosci) ???

Opublikowano

2.8 km 39 cm pojemnosci 4,2 kg wagi,

Opublikowano

To zależy jak często będziesz używał i czy do patyków czy naprawdę mokrego drewna.

Dobrze by było abyś przed zakupem miał możliwość podziałania różnymi modelami.

Nie ma to jak chwyt we własnych rękach, odpalenie i cięcie tutaj nic na opowieści i wrażenia innych wyłącznie empirycznie.

Prowadzenie piły, jej ciężar oraz bezpieczeństwo wszystko jest ważne.

Może być kilka stów 7-9 lub tysięcy 2-3.

Stihl z gaźnikiem elektronicznym jak masz kasę.

Opublikowano

Stihl.

Szukaj też po używkach.

Kupa części i sporo serwisów.

Kupisz No Name to potem nigdzie tego nie naprawisz.

Opublikowano

jesli pila to tylko stihl i conajmniej 2,7 - 3 konie, ok 1600zł, wszystkie mniejsze to zabawki

a inne tansze firmy to tylko jednorazowki...

Opublikowano

Witam, akurat działam na forum www.pilarz.org - polecam bo to mała składnica wiedzy. Ja szukasz używki polecam: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6049427

sprawdzony allegrowicz z forum. Jeżeli nowa w tej cenie, to musisz pogodzić się z faktem, że karter będzie z tworzywa a nie metalu. W tej klasie cenowej nie polecę plastikowych Stihl I Husqvarny- zobacz wspomniane Oleo -Mac (naprawdę dobrze wykonana maszyna) lub Solo 643 ip. Tak jak wspomniałem - w tej klasie cenowej musisz się pogodzić z faktem, że będą to mocno amatorskie maszyny (ale do przygotowania opału dadzą radę).

Jak zwiększysz budżet o 400 zł kupisz sensownego Stihla MS 251. Broń Panie Boże przed pilarkami z marketów !

Edytowane przez elkrecik

Opublikowano

Mam Stihl MS 211, do cięcia drewna na opał spokojnie wystarczy. Spisała się również podczas wycinki drzew, tak że polecam. Podstawa to dobrze naostrzony łańcuch.

Edytowane przez Brzozek

Opublikowano
  • Autor

Witam, akurat działam na forum www.pilarz.org - polecam bo to mała składnica wiedzy. Ja szukasz używki polecam: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6049427

sprawdzony allegrowicz z forum. Jeżeli nowa w tej cenie, to musisz pogodzić się z faktem, że karter będzie z tworzywa a nie metalu. W tej klasie cenowej nie polecę plastikowych Stihl I Husqvarny- zobacz wspomniane Oleo -Mac (naprawdę dobrze wykonana maszyna) lub Solo 643 ip. Tak jak wspomniałem - w tej klasie cenowej musisz się pogodzić z faktem, że będą to mocno amatorskie maszyny (ale do przygotowania opału dadzą radę).

Jak zwiększysz budżet o 400 zł kupisz sensownego Stihla MS 251. Broń Panie Boże przed pilarkami z marketów !

Która mam kupić?

Opublikowano

inne tansze firmy to tylko jednorazowki.

Gadasz głupoty !

Ojciec ma OLEO-MAC już chyba 8 lat i chodzi jak nówka troche metrów przerobiła drzewo różnego rodzaju .

Pewnie kupiłeś od rumuńca pod marketem coś i teraz tak gadasz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.