Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie plany Sylwestrowe?;-)


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdzamy z żoną do Szklarskiej na narty :rolleyes:

Jedź lepiej do Spindla lub Pecu... Lepsze wszystko. Od ludzi, po śnieg i trunki, klimat i zabawę. Dystans dokładnie ten sam.

Ja przez Paryż na północ Hiszpanii (San Sebastian, Bilbao).[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 23:43_________________________________________________

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

Jak plan nie padnie, będę 27ego około południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

To ma być zaproszenie :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

To ma być zaproszenie :?: :naughty:

szukacie miejscówki ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

To ma być zaproszenie :?: :naughty:

szukacie miejscówki ? :wink4:

Hmmm :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z żoną jak zwykle nic.Kilka dni temu się zrodził plan,że jednak ze znajomymi pójdziemy do jakiegoś lokalu.Nie znam szczegółów.Idziemy w ciemno.Ma być skromnie ale fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei miałem możliwośc do krk na rynek lub zakopca, wybrałem zakopane i mam nadzieje że w tym roku nie bedzie sensacji na gubałówce :chytry:

a tak wogole był ktoś w dużym mieście na rynku w sylwestra, jak to wygląda?

Slyszałem ze jak sie ma szczeście to cie obleją szampanem albo dostaniesz butelką w łeb :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych butelkach też słyszałem, ale nigdy nie byłem na rynku w sylwestra...

Co do wyboru Zakopca to życzę powodzenia z dojazdem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych butelkach też słyszałem, ale nigdy nie byłem na rynku w sylwestra...

Co do wyboru Zakopca to życzę powodzenia z dojazdem :wink4:

chodzi Ci o zakopianke? panuje jechać nieautem :)

nieautem :?: a co to :kox:

Tak, między innymi zakopianka... Poza tym całe rzesze ludzi... Ciężko się poruszać, a ja nie lubię takich wielkich zbiegowisk... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieautem :?: a co to :kox:

Tak, między innymi zakopianka... Poza tym całe rzesze ludzi... Ciężko się poruszać, a ja nie lubię takich wielkich zbiegowisk... :)

nieauto to bus, pkp albo autostop :przebiegly:. zależy co mi najbardziej spasuje na wtorek. mam nadzieje że nie bedzie tak tragicznie. zawsze lepsze to niż sylwester z jedynką :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja siedze w domu,tescie przyjechali na Swieta i zaraz odwoze Ich na lotnisko-sylwek w domu,z dziecmi w drogim pokoju :wink4: ale i tak niewiele strace,bo anglicy nie potrafia zrobic dobrej ,hucznej imprezy sylwestrowej,przynajmniej tu,gdzie mieszkam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad na pare dni do jakies d*py w krynicy. %%% i glupie blondyny. Będziemy meiszkac na plebani ! :D Koszt nocki 16pln :D Ale będzie ogień :evil:

siostrzyczki niech wam ładnie poscielą :gwizdanie: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar wybrać się na pilsko do korbielowa,ma być prosiak pieczony,fajerwerki,i dużo atrakcji,

jest tylko jedno ale nie mam nart i nie wiem czy warto jechać,czy może ktoś z was był już tam na takiej imprezie i czy można wpożyczyć jakieś narty?i czy warto wogóle jechać?bo to już jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uderzam na granice z Białorusią :polew: do miejscowosci Kodeń. Domówka z dziewczynkami z AWFu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo anglicy nie potrafia zrobic dobrej ,hucznej imprezy sylwestrowej,przynajmniej tu,gdzie mieszkam...

No to zrób pierwszy krok i rozkręć ten kibel :naughty::wink4:

Wypad na pare dni do jakies d*py w krynicy. %%% i glupie blondyny. Będziemy meiszkac na plebani ! :D Koszt nocki 16pln :D Ale będzie ogień :evil:

:blink::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...