Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie plany Sylwestrowe?;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

Opublikowano

Wyjeżdzamy z żoną do Szklarskiej na narty :rolleyes:

Jedź lepiej do Spindla lub Pecu... Lepsze wszystko. Od ludzi, po śnieg i trunki, klimat i zabawę. Dystans dokładnie ten sam.

Ja przez Paryż na północ Hiszpanii (San Sebastian, Bilbao).[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 23:43_________________________________________________

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

Jak plan nie padnie, będę 27ego około południa.

Opublikowano

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

To ma być zaproszenie :?: :naughty:

Opublikowano

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

To ma być zaproszenie :?: :naughty:

szukacie miejscówki ? :wink4:

Opublikowano

ja z Pozkiem robie spota w Paryżu pod wieża :decayed: Ktoś jeszcze wpada ? :gwizdanie:

hehehe może ktoś się jeszcze ujawni :kox:

To ma być zaproszenie :?: :naughty:

szukacie miejscówki ? :wink4:

Hmmm :mysli::wink4:

Opublikowano

My z żoną jak zwykle nic.Kilka dni temu się zrodził plan,że jednak ze znajomymi pójdziemy do jakiegoś lokalu.Nie znam szczegółów.Idziemy w ciemno.Ma być skromnie ale fajnie.

Opublikowano

ja z kolei miałem możliwośc do krk na rynek lub zakopca, wybrałem zakopane i mam nadzieje że w tym roku nie bedzie sensacji na gubałówce :chytry:

a tak wogole był ktoś w dużym mieście na rynku w sylwestra, jak to wygląda?

Slyszałem ze jak sie ma szczeście to cie obleją szampanem albo dostaniesz butelką w łeb :confused4:

Opublikowano

O tych butelkach też słyszałem, ale nigdy nie byłem na rynku w sylwestra...

Co do wyboru Zakopca to życzę powodzenia z dojazdem :wink4:

Opublikowano

O tych butelkach też słyszałem, ale nigdy nie byłem na rynku w sylwestra...

Co do wyboru Zakopca to życzę powodzenia z dojazdem :wink4:

chodzi Ci o zakopianke? panuje jechać nieautem :)

Opublikowano

O tych butelkach też słyszałem, ale nigdy nie byłem na rynku w sylwestra...

Co do wyboru Zakopca to życzę powodzenia z dojazdem :wink4:

chodzi Ci o zakopianke? panuje jechać nieautem :)

nieautem :?: a co to :kox:

Tak, między innymi zakopianka... Poza tym całe rzesze ludzi... Ciężko się poruszać, a ja nie lubię takich wielkich zbiegowisk... :)

Opublikowano

nieautem :?: a co to :kox:

Tak, między innymi zakopianka... Poza tym całe rzesze ludzi... Ciężko się poruszać, a ja nie lubię takich wielkich zbiegowisk... :)

nieauto to bus, pkp albo autostop :przebiegly:. zależy co mi najbardziej spasuje na wtorek. mam nadzieje że nie bedzie tak tragicznie. zawsze lepsze to niż sylwester z jedynką :sick3:

Opublikowano

...a ja siedze w domu,tescie przyjechali na Swieta i zaraz odwoze Ich na lotnisko-sylwek w domu,z dziecmi w drogim pokoju :wink4: ale i tak niewiele strace,bo anglicy nie potrafia zrobic dobrej ,hucznej imprezy sylwestrowej,przynajmniej tu,gdzie mieszkam...

Opublikowano

Wypad na pare dni do jakies d*py w krynicy. %%% i glupie blondyny. Będziemy meiszkac na plebani ! :D Koszt nocki 16pln :D Ale będzie ogień :evil:

Opublikowano

Wypad na pare dni do jakies d*py w krynicy. %%% i glupie blondyny. Będziemy meiszkac na plebani ! :D Koszt nocki 16pln :D Ale będzie ogień :evil:

siostrzyczki niech wam ładnie poscielą :gwizdanie: :kox::decayed:

Opublikowano

15l wódki i kilogram pasztetu :mysli: sylwester :evil:

Opublikowano

Wiedeń :tongue4:

Opublikowano

ja mam zamiar wybrać się na pilsko do korbielowa,ma być prosiak pieczony,fajerwerki,i dużo atrakcji,

jest tylko jedno ale nie mam nart i nie wiem czy warto jechać,czy może ktoś z was był już tam na takiej imprezie i czy można wpożyczyć jakieś narty?i czy warto wogóle jechać?bo to już jutro

Opublikowano

Ja uderzam na granice z Białorusią :polew: do miejscowosci Kodeń. Domówka z dziewczynkami z AWFu :naughty:

Opublikowano

bo anglicy nie potrafia zrobic dobrej ,hucznej imprezy sylwestrowej,przynajmniej tu,gdzie mieszkam...

No to zrób pierwszy krok i rozkręć ten kibel :naughty::wink4:

Wypad na pare dni do jakies d*py w krynicy. %%% i glupie blondyny. Będziemy meiszkac na plebani ! :D Koszt nocki 16pln :D Ale będzie ogień :evil:

:blink::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Ja uderzam na granice z Białorusią do miejscowosci Kodeń. Domówka z dziewczynkami z AWFu

Dziewczyny z awuefu :slina: ( I %....kot)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.