Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...oooo widzę że na Kutnoskim coś się dzieje .... :naughty:

Opublikowano

SPolszczanie idzie na calego:)

Opublikowano
  • Autor

Taa zaraza sie szerzy i piraactwo :P :gwizdanie:

Opublikowano

Szamek .... STO LAT .... :drunk:

Opublikowano
  • Autor

no no Stówka kolego :gwizdanie: :drunk::drinks:

Opublikowano

Spóźnione ale też się dołączam :cool1:

Opublikowano

...Szamek pewnie jeszcze chleje...narkoman jeden...bo nawet nie podziękował za życzenia..... :decayed:

Opublikowano

dzięki chłopaki za życzenia :hi::buziak:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 08:33_________________________________________________

...Szamek pewnie jeszcze chleje...narkoman jeden...bo nawet nie podziękował za życzenia..... :decayed:

:takiego: :takiego: :takiego:

Opublikowano
  • Autor

Szamek I jak tam B7? już nie choruje ?

Opublikowano

B7 teraz zdrowa jak ryba :good: tylko mnie złapało jakieś przeziębienie :thumbdown:

Opublikowano

B7 teraz zdrowa jak ryba :good: tylko mnie złapało jakieś przeziębienie :thumbdown:

...bo się lansujesz B7 wszystkie szyby opuszczone zimny łokieć,mokra głowa i disco polo na full :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szamek jeździł po Krośniewicach i puszczał ten kawałek :polew:

Zimny Łokieć

Opublikowano
:siema: kto od was leci na letniaka :mysli:
Opublikowano
  • Autor

ja w tym roku odpadam :(

Opublikowano

B7 teraz zdrowa jak ryba :good: tylko mnie złapało jakieś przeziębienie :thumbdown:

...bo się lansujesz B7 wszystkie szyby opuszczone zimny łokieć,mokra głowa i disco polo na full :decayed:

zaraz po Tobie :kox: :kox: :kox:

Szamek jeździł po Krośniewicach i puszczał ten kawałek :polew:

Zimny Łokieć

ale przecież sam mi go poleciłeś i nagrałeś, więc nie wiem w czym problem i z czego zacieszasz :decayed: :decayed: :decayed:

:siema: kto od was leci na letniaka :mysli:

odpadam, jadę gdzie indziej popatrzeć na czubków :wink4:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________wypsiu a co z tą VW-mania? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Siema. Ja wczoraj walczyłem z zacierającymi się wycieraczkami z przodu. Powiem Wam, że masakra z powyciąganiem wszystkiego i jeszcze wieksza masakra,zeby to poskładać. Trzpień od str kierowcy miałem tak zapieczony,ze chyba z 2h sie meczyłem,zeby go wyjąć. Wszystko poczyściłem, przesmarowałem, założyłem i zonk... coś mi obciera jedno ramie cięgna o śrube i dziś powtórka z rozrywki:(

Jest jednak jeden dobry szczegół - wycieraczki już działają jak należy i nawet szybki bieg mi w nich powrócił:P

Jak narazie bilans strat to tylko nerwy i rozwalony palec :D

Ide dalej sie męczyć...

Opublikowano

ogarnąłeś sprawę wycieraczek? :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 10:53_________________________________________________http://www.ekutno.pl/?kutno=0&y=1&zoom=11001

on jest jeszcze w Kutnie? :gwizdanie: bo mam pomysł... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ogarnąłem, już sie chwaliłem na łódzkim nawet :P najebałem sie jak cholera i mam nadzieje,że więcej nie bede musiał tego dziadostwa rozbierać.

Księdza już chyba nie co wymysliłeś? :cool1:

EGRa kiedy u mnie czyścimy? byś mi pomógł co nieco, oczywiście nie za darmo :drunk:

Opublikowano

no jak już zrobiłeś to będzie git i nic nie będziesz już musiał rozbierać :wink4:

chcieliśmy z kumplami uj***ć się na zielono i iść do niego na kazanie :kox: :kox: :kox:

EGRa możemy ogarnąć nawet dzisiaj po południu tylko czy muszę sobie kierowcę załatwić? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No mnie ten weekend nie bedzie,ale zgadamy sie jeszcze.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:04_________________________________________________Na piątkowy wieczór !!! zoba jaki kamikaze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.