Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew pozorom nie narzekam na silnik. 3latka jeżdzę, nic sie nie działo. A chyba chce zobaczyć jak by sie jeździło 1.9 z małym wirusem ;)[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 18:09_________________________________________________ps Hugo prosił klubowiczów,żeby poklikac troche w te reklamy z tekstu, kliknij czasem,zeby zrobić jakas statystyke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał u siebie wirusa to Ci powiem jak się jeździ :wink4:

Prezes zbiera na B8 pewnie :naughty: a co mi tam czasami można kliknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale posypałooooo

W końcu można bączki pokręcic :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________kolega wczoraj wybrał sie na przejażdżkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ja mieszkam w łodzi obok pasażu łódzkiego :) to powiem wam że faktycznie ostro było :thumbdown: jeden pas to w zasadzie same tiry...ale kolejnego dnia było gorzej od strony Kutna około 6-7H się stało żeby Zgierz przejechać(w Helenówku TIR'y nie podchodziły pod górkę) Generalnie jakaś chora sytuacja od cholery śniegu i prawie żadnej spycharki nie widziałem cały dzień:/ a jak w Kutnie?! bo nieiwem co z jutrzejszym powrotem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze dzis już dałeś rade, wczoraj było znow kiepsko, ale pare pługów poszło. Ogólnie w kutnie przez te wszystkie dni ani razu nie posypali solą, zgarniaja tylko śnieg i zostawiają lód na drodze. Jednym słowem żenada!

Grunt to oszczędności, bo przecież zima sie dopiero zaczyna, szkoda piasku i soli, który zresztą został im z zeszłego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo, a solą chyba nie sypią bo są za duże temp. minusowe i jakby wszystko zamarzło to by było jeszcze gorzej

u mnie w mieście w jednym miejscu tak zrobili to w dzień stała woda a w nocy wiadomo co było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto Lat Henioo!!!! :good: :good: :good: :good: :good: :oklaski:

Pewnie w najbliższy weekend bedziesz tańcował z obrazami :kox: :gwizdanie: :drunk:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:51_________________________________________________Hej Mateusz co tam sie stało z Twoim podpisem? na klubowym aż było głośno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalcie się o co chodzi :kox: :kox: :kox:

Łukasz kiedy jest zimowy? :mysli: jest już jakiś temat założony bo jakoś nie mogę znaleźć a chciałem się zapisać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey hey :gwizdanie: zniknął jakoś od wczoraj a możesz dać linka do tego klubowego?! ja nawet wiadomości żadnej nie dostałem od nikogo ...ale pewnie dlatego głośno, że się reklamowałem FM'em :disgust: sorx nie doczytałem że nie można przepraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalcie się o co chodzi :kox: :kox: :kox:

Łukasz kiedy jest zimowy? :mysli: jest już jakiś temat założony bo jakoś nie mogę znaleźć a chciałem się zapisać :naughty:

sa przecieki,że będzie w ostatni weekend marca, ale jeszcze zapisów żadnych nie ma. Jak bede wiedział cos wiecej,to dam znac:)

PS. dawno śnieg nie padał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalcie się o co chodzi :kox: :kox: :kox:

Łukasz kiedy jest zimowy? :mysli: jest już jakiś temat założony bo jakoś nie mogę znaleźć a chciałem się zapisać :naughty:

sa przecieki,że będzie w ostatni weekend marca, ale jeszcze zapisów żadnych nie ma. Jak bede wiedział cos wiecej,to dam znac:)

PS. dawno śnieg nie padał :P

ok :naughty: :naughty: :naughty: no dawno nie padało, a ja do łodzi muszę niedługo lecieć, ciekawe ile mi zajmie dojazd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

henioo 6% w dwa tygodnie na razie dopiero ale mam aspiracje na więcej :) bawisz się też w to?! trochę problem bo inżynierke muszę pisać, a zbudowanie grupy troszkę czasu jednak zajmuje...

Szymon droga Kutno->Łódź przez Piątek dziś była nawet niezła ok. 10 troszkę zawiewało także wasza "1" powinna być tym bardziej przejezdna :)

PS. Razem z podpisem odcięli mi zdjęcie spotowe :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...