Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

INFO o najblizszym spocie masz w nazwie tematu... najblizsza niedziela, godz. 12:00, KFC/BP w Płońsku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj... nie widzialem dawno Twojego auta gaduło :decayed:

Panowie, ja bede na 90%, te 10% to niestety na wypadek gdybym mi cos wyskoczylo (wczesniejszy powrot do Warszawy), ale mam nadzieje, ze nawet beze mnie przyspotujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem w Plonsku :decayed:

Szykujcie sie jutro na slizgajacego spota, bo tam obok KFC jest pieeekny placyk caly w sniegu!

Wlasnie lece driftowac :decayed:

A tak bylo rok temu...

Odsniezanie

Do zobaczenia jutro o 12:00 :hi: - spotkajmy sie moze tam obok BP na tym placu... jak sie wjezdza od strony KFC, to trzeba jechac w strone stacji i zobaczycie miejscowke :wink4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 14:39_________________________________________________Pojezdzilem z godzinke, ale jeszcze za malo sniegu, po kilkudziesieciu slajdach robi sie lod i ciezko sie pobawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w wawie... zieluch jak tam trasa?

Spocik udany, niezla frekwencja... troche podriftowalismy, niestety nie dalo sie filmowac... taki mroz :thumbdown:

See ya next time!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema tak już w krk jakąś godzinkę trasa o dziwo super odśnieżona, na poboczu trochę śniegu, miejscami. Ruch w stronę krk mały w przeciwną trochę więcej aut jechało. Ogólnie nie spiesząc się niecałe 5h.

PS. Dzięki panowie za spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

już zakupiony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jestem tu nowy :)mieszkam między Płockiem a Płońskiem .A kiedy w najbliższym czasie spocik w Płońsku?Jak coś to dajcie znać.Pozdro dla wszystkich :hi:

ja chętny nawet i w tą niedzielę... jak reszta?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na następną niedzielę?? :cool1: Pod kf`em i może małe upalanko obok biedrony :naughty: Piszcie kto chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kto jeszcze może?? Fly coś ostatnio milczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tą sobotę pogoda znowu ma być lipna ;( wiec może zaczniemy "sezon" od następnej :przebiegly: kurczę fajnie by było spotkać się większą liczbą autek :naughty: a widziałem że po Płońsku śmiga parę a4 nawet z naszymi klubowymi ramkami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tą sobotę pogoda znowu ma być lipna ;( wiec może zaczniemy "sezon" od następnej :przebiegly: kurczę fajnie by było spotkać się większą liczbą autek :naughty: a widziałem że po Płońsku śmiga parę a4 nawet z naszymi klubowymi ramkami :kox:

kolega z Płońska?? Jaki kolorek auta? Bywało już po 5-6 furmanek :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...