Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm


grzesiek1721

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o moc, tylko o to ze seryjnie to zwykle a4, fajnie ze pomodzone ale to tak jakbys mial bmw w serii, zrobil z tego alpine i nazwal alpina, ktora nigdy nie bedzie. I o to wlasnie chodzi autorowi. Ostatnio jest wiecej fejkow niz ori s4.. Ja szanuje zdanie mimo ze jest porobione i mimo to ze pakiety esy robi naprawde robote swietna. Zwykly fajnie zrobiony lift z glowa moze byc rownie dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dwa że auto miało być niepozorne bo wtedy jest wieksze zdziwienie jak pozornie mocniejsze wozy dostają baty od a4 1.8t bo emblematy zostały na klapie :)

Edytowane przez grzesiek1721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dwa że auto miało być niepozorne bo wtedy jest wieksze zdziwienie jak pozornie mocniejsze wozy dostają baty od a4 1.8t bo emblematy zostały na klapie :)

dokładnie....albo przykleic 1.6 i na światłach szok z zawałem i przerażeniem wymieszany [emoji23]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie łapie o co wam biega, to była tylko taka luźna sugestia z mojej strony ;)

A jakieś mody zewnętrzne planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie łapie o co wam biega, to była tylko taka luźna sugestia z mojej strony ;)

A jakieś mody zewnętrzne planujesz?

Wystarczy, że ma ori us to już jest zayebiste body, jeszcze ino progi od esy bym widział i gra i buczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie łapie o co wam biega, to była tylko taka luźna sugestia z mojej strony ;)

A jakieś mody zewnętrzne planujesz?

Wystarczy, że ma ori us to już jest zayebiste body, jeszcze ino progi od esy bym widział i gra i buczy.

Faktycznie progi by sie przydały i myślałem nad dyfuzorem z tył tylko nie ala dyfuzor tylko taki żeby spełniał swoją funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprzeglo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło

Aż sie prosi o pakiet s4.

nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie :P

A wysprzeglik i przewody ori?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprzeglo?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

cały zestaw z 80ki + tarcza okuta kevlarem i podtoczone koło

Aż sie prosi o pakiet s4.

nie będzie żadnego pakietu s bo to a4 a nie s4 z tymi pakietami sie robia jak ze znaczkiem m-power przylepiają do czego sie da a później sie okazuje że w Nowym Sączu jeżdzą same s4 tdi nie chce tu nikogo obrazić tylko dla mnie s4 to 2.7 biturbo a nie a4 1.9 tdi ze zderzakami od s4 ale to moje zdanie :P

A wysprzeglik i przewody ori?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wszystko oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wszystko oryginał

Ostatnie pytanie na temat sprzegla, zestaw na kewlarze z 80 1z podejdzje zczy musi byc koniecznie 2.0 16v

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wstawiłeś tylko kawałek wykresu? To to samo turbo co w poprzedniku? Widzę że ten sam temat po wszystkich forach, nawet czcionka z sr forum.

Edytowane przez DaveDaveDave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wszystko oryginał

Ostatnie pytanie na temat sprzegla, zestaw na kewlarze z 80 1z podejdzje zczy musi byc koniecznie 2.0 16v

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

może być z 1Z chodzi tylko o to żeby było z tarczą 228mm

dlaczego wstawiłeś tylko kawałek wykresu? To to samo turbo co w poprzedniku? Widzę że ten sam temat po wszystkich forach, nawet czcionka z sr forum.

jest tylko kawałek wykresu bo to zdjęcie małego laptopa bo do takiego gość miał podpiętą hamownie a jeśli chodzi o turbo to tak to ten sam model jaki był w rudej sprawdzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt... pod maską moim zdaniem daj jeszcze podszybie z lifta i osłony VR5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewozisz z tyłu kogos? :D bo z taka klatka to raczej cieniutko o bezpieczeństwo pasażerów :) jak przy kontroli nie czepiaja się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewozisz z tyłu kogos? :D bo z taka klatka to raczej cieniutko o bezpieczeństwo pasażerów :) jak przy kontroli nie czepiaja się?

wiesz co to jest wpełni demontowalne i na codzień tego ze sobą nie woże jedynie na jakiś zlot czy jak na pojeżdżawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wstawiłeś tylko kawałek wykresu? To to samo turbo co w poprzedniku? Widzę że ten sam temat po wszystkich forach, nawet czcionka z sr forum.

Też widziałem ten temat na streetracing. Tutaj w przeciwieństwie do tamtego forum można poprawiać błędy ortograficzne i nie chodzi mi o poprawne pisanie słowa gżegżółka ale o tą nieszczęsną "wiąskę" :)

Uznanie za ilość pracy włożonej w auto. Szacun!

Minus za turbo, ze względu na charakterystykę i późne wstawanie, co pewnie miało zostać ukryte na zdjęciu bez widocznej osi z obrotami silnika. :)

Kibicuje dalej projektowi i będę obserwował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...