Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też poważnie myśle o tej lotce - może szyba sie nie będize tak syfić no i fajnie to wygląda.

Co do mocowania to myślę że demontuje się tą górną listwę przy szybie a zamiast niej to co w aukcji. Jak przyglądam się zdjęciu z aukcji i mojego mojego auta to nie sądze by to było mocowane jakoś na ta listwę.

1003272editfg5.th.jpg

Opublikowano

mam zamontowany taki daszek w swojej i motowałem go na klej do szyb bez demontarzu czego kolwiek

pozdrawiam

:a4fan::quattro:

Opublikowano
Też poważnie myśle o tej lotce - może szyba sie nie będize tak syfić no i fajnie to wygląda.

Co do mocowania to myślę że demontuje się tą górną listwę przy szybie a zamiast niej to co w aukcji. Jak przyglądam się zdjęciu z aukcji i mojego mojego auta to nie sądze by to było mocowane jakoś na ta listwę.

Obrazek

syfic ci sie dalej bedzie. poniewaz ten syf powstaje w wyniku zawirowan powietrza wylatujacego spod samochodu. tu pomodz by mogl dyfuzor.

a tak na marginesie naklej znaczek :audi: na te kolpaki.

Opublikowano

znalazłem jeszcze:

http://cgi.ebay.de/Heckstossstange-Spoiler-Audi-A4-B5-Avant-XX-Line_W0QQitemZ150094939683QQihZ005QQcategoryZ106704QQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Avant-Dachspopiler-Dachfluegel-Neu_W0QQitemZ140085703526QQihZ004QQcategoryZ40210QQrdZ1QQcmdZViewItem

[ Dodano: 23-02-2007, 11:23 ]

mam zamontowany taki daszek w swojej i motowałem go na klej do szyb bez demontarzu czego kolwiek

pozdrawiam

:a4fan::quattro:

W sedanie to może i tak ale avant ma taką listwę u góry

[ Dodano: 23-02-2007, 11:24 ]

a tak na marginesie naklej znaczek :audi: na te kolpaki.

:lol: a myślisz że mnie to nie gryzie ;)

obecnie wogóle je zdjęłem

Opublikowano

Nawet ciekawie to wyglada :wink: ...jak ktos ma avanta to niech bierze :lol:

Opublikowano

podoba mi się, może też taki daszek też sobie sprawię :wink:

Opublikowano
znalazłem jeszcze:

http://cgi.ebay.de/Heckstossstange-Spoiler-Audi-A4-B5-Avant-XX-Line_W0QQitemZ150094939683QQihZ005QQcategoryZ106704QQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Avant-Dachspopiler-Dachfluegel-Neu_W0QQitemZ140085703526QQihZ004QQcategoryZ40210QQrdZ1QQcmdZViewItem

[ Dodano: 23-02-2007, 11:23 ]

mam zamontowany taki daszek w swojej i motowałem go na klej do szyb bez demontarzu czego kolwiek

pozdrawiam

:a4fan::quattro:

W sedanie to może i tak ale avant ma taką listwę u góry

[ Dodano: 23-02-2007, 11:24 ]

a tak na marginesie naklej znaczek :audi: na te kolpaki.

:lol: a myślisz że mnie to nie gryzie ;)

obecnie wogóle je zdjęłem

ja mam avanta .............................. :evil:

Picture682.jpg

Opublikowano

"S"ki miały ten spojlerek w standardzie.

Opublikowano
"S"ki miały ten spojlerek w standardzie.

tylko to nie jest eska kolego

ale eski nadwozie mam i niema spojlerka

pozdrawiam

:audi::a4fan::quattro:

Opublikowano
  • Autor

Mi się wydaje,że zamiast tego się montuje bo tak by odstawało. No chyba, że takie cieńkie.

Ciekawe ile takie cos w ASO kosztuje.

Opublikowano
tylko to nie jest eska kolego

ale eski nadwozie mam i niema spojlerka

A moze masz wersje okrojona :question::lol:

Opublikowano
tylko to nie jest eska kolego

ale eski nadwozie mam i niema spojlerka

A moze masz wersje okrojona :question::lol:

raczej nie bo calutką kupiłem i niebyło :question:

Opublikowano
Mi się wydaje,że zamiast tego się montuje bo tak by odstawało. No chyba, że takie cieńkie.

Ciekawe ile takie cos w ASO kosztuje.

W ETKA kiedyś to wynalazłem jako gadźet - cena chyba ok. 500zł i jak pamiętam to kamei ale przeglądałemich stronę to nie mają w ofercie.

Opublikowano
Mi się wydaje,że zamiast tego się montuje bo tak by odstawało. No chyba, że takie cieńkie.

Ciekawe ile takie cos w ASO kosztuje.

W ETKA kiedyś to wynalazłem jako gadźet - cena chyba ok. 500zł i jak pamiętam to kamei ale przeglądałemich stronę to nie mają w ofercie.

dokładnie tak jak piszesz kamei wypuszczał te daszki :biggrin:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Uszanowanko :hi:

Myślałem właśnie nad takim daszkiem do mojego avanta, dlatego postanowiłem odświeżyć ten wątek ( bo po co zakładać nowy?? :gwizdanie: ), ale na alledrogo są tylko 2 szt i to z laminatu :wallbash:

Może by pasował taki daszek od jakiegoś golfa czy coś?? Albo są gdzieś w jakimś katalogu bo w katalogu kameii są troszke przydrgogie??

Opublikowano

Uszanowanko :hi:

Myślałem właśnie nad takim daszkiem do mojego avanta, dlatego postanowiłem odświeżyć ten wątek, ale na alledrogo są tylko 2 szt i to z laminatu :wallbash:

Może by pasował taki daszek od jakiegoś golfa czy coś?? Albo są gdzieś w jakimś katalogu??

to nie zderzak czy próg wiec mozesz śmiało brać daszek z laminatu

Ori daszek to koszt ok 1tys w ASO :naughty:

Opublikowano

O Boże jaki kotlet, Koledzy patrzcie na datę ostatniego napisanego posta, w tym wypadku to sprzed ok. 3 lat :kox: :kox:

Oczywiście ni będę się czepiał jak ktoś chce uzyskać informację.... :decayed:

Opublikowano

to nie zderzak czy próg wiec mozesz śmiało brać daszek z laminatu

Troche sie boje że mi popęka, bo w końcu daszek jest zamontowany na klapie a to ruchoma część jest.

Opublikowano

to nie zderzak czy próg wiec mozesz śmiało brać daszek z laminatu

Troche sie boje że mi popęka, bo w końcu daszek jest zamontowany na klapie a to ruchoma część jest.

nic nie popęka mam u siebie taki z alegro za 70zł juz 2 lata i sie trzyma, nie jest narazony na jakie kolwiek uderzania wiec mozesz smiało brać :good:

Jak cos fotki w mam w swoim watku o aucie (podpis)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.