Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, l2k2 napisał:

Elegancko Ci te końcówki siadły, spasowanie też super. Tylko.... znaczek quattro na wklęsłej klapie.. przy każdym zdjęciu zastanawiałem się czy on prosto jest naklejony, niepotrzebnie moim zdaniem odwraca uwagę od całości :cheesy:

No dokładnie takie złudzenie na zdjęciu bo klapa nie jest płaska tylko jakby zapadnięta do środka. Na żywo na szczęście tego nie ma :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, bodas napisał:

No w Sporttigu tyle wyszło na 4 końcówkach z podwójną ścianką. Czyli można uznać, że odrobinę taniej, ale MG to chyba no.1 w PL. 

Na ilu masz tłumikach zrobiony układ i na czym konkretnie polega różnica między frontpipe, a downpipe?

Ja mam opcje z dwoma końcowymi (lewo prawo) + jeden środkowy czyli jeden mniej niż fabrycznie. Downpipe to rura za turbo do kata a frontpipe to rura od kata do pierwszego tłumika. W A5 cat back to tak naprawdę układ od połowy auta. Fabryczny kat jest bardzo wcześnie praktycznie schowany przy silniku w kołysce wiec jak chcesz mieć wydajniejszy wydech i lepsze brzmienie to zalecają tzw. frontpipe. Jak popatrzysz pod auto to na pierwszy rzut oka wygląda jak by cały układ był wymieniony bo to co zostało jest przy samym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację. Kat jest bezpośrednio za turbo. Ja mam w jego miejsce zrobiony 3 calowy downpipe ze sportowym catem. Zejście na 2.5 cala na wysokości kierowcy. Też 3 tłumiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bodas napisał:

No tak masz rację. Kat jest bezpośrednio za turbo. Ja mam w jego miejsce zrobiony 3 calowy downpipe ze sportowym catem. Zejście na 2.5 cala na wysokości kierowcy. Też 3 tłumiki.

Masz klapy w wydechu? 

Jak pytałem o wydech to też rozważałem kata i dp ale w MG mi powiedzieli że do normalnego użytkowania muszę mieć klapy bo jest to mega męczący setup na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamelus_ napisał:

Masz klapy w wydechu? 

Jak pytałem o wydech to też rozważałem kata i dp ale w MG mi powiedzieli że do normalnego użytkowania muszę mieć klapy bo jest to mega męczący setup na codzień.

Nie mam klap. W sumie to kulturka jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaciekPL napisał:

Co to za folia Panie? :eusathink:

Bardzo dobre pytanie. Magiki od detailingu mi ją wykombinowali. Miała być jak najaśniejsza bo chciałem żeby efekt końcowy przypominał oryginał jak np w A6 C7 po lifcie. Na pewno nie jest to Dyno Shade bo też o nią pytałem. Ta jest jeszcze jaśniejsza.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamelus_ napisał:

Bardzo dobre pytanie. Magiki od detailingu mi ją wykombinowali. Miała być jak najaśniejsza bo chciałem żeby efekt końcowy przypominał oryginał jak np w A6 C7 po lifcie. Na pewno nie jest to Dyno Shade bo też o nią pytałem. Ta jest jeszcze jaśniejsza.

Możesz się dowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinch001 napisał:

Możesz się dowiedzieć ?

Będę u nich jeszcze w przyszłym tyg. bo chyba zrobię też przód to zapytam.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kamelus_ napisał:

Dopieszczania ciąg dalszy...

20200714_152228.jpg

Ciekaw jestem efektu:naughty:nie zapomnij wrzucić fotek jak będzie skonczone:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy. Jak dla mnie jak z fabryki.

Tak jak przyświeci słońce 

20200727_161347.jpg

a tak w cieniu

20200727_151506.jpg

Edytowane przez kamelus_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STEK DynoShade ? chyba nie bo wydaje się jaśniejsza.

Edytowane przez kris67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podoba na żywo wygląda jeszcze lepiej. Naprawdę jak ori lampa :decayed: 

Folia to najjaśniejsza FlexiShield. Występuje w zabarwieniu czarnym i lekko błękitnym. Na początku nałożyli folie z zabarwieniem czarnym ale okazało się była uszkodzona partia i były na niej skazy. Mieli tą błękitną i tak na próbę zrobili lampę pół na pół. Mega się wszyscy zdziwiliśmy bo po aplikacji na czerwoną lampę nie dało się odróżnić która jest która. Finalnie na całość nałożona został ta lekko błękitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kristof91 napisał:

Fajnie siadło. Przód też ściemniasz?

Cały czas się waham. 

Raz że boję się że będzie ograniczać światło a dwa że neon za dnia będzie słabiej widoczny i zmieni kolor na bardziej żółty przez czarną folie i będzie to wyglądać jak by tam żarówki siedziały.

Taką mam właśnie rozkminę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie przyciemnienie nie zaszkodzi, ale mocne powyżej 40% można ograniczy wiązkę światła. We wtorek dam Ci znać jak to się ma ,tez delikatna bede robil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Lekkie przyciemnienie nie zaszkodzi, ale mocne powyżej 40% można ograniczy wiązkę światła. We wtorek dam Ci znać jak to się ma ,tez delikatna bede robil. 

Super. Dawaj fotorelacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...