Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, marcin_o23 napisał:

kolega ma fotele z competition a nie z pakietu audi exclusive,

Fotele to też nie z Competition :tongue4:

W A5 competition nie obejmował foteli jak np. w A7. Stołki to poprostu mój wymysł i kolejny "ptaszek" w konfiguratorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem a5 cabrio w competition i też były te fotele :D, może opcja, nie przeczę, ale to nie exclusive, btw fotele jedyne słuszne

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marcin_o23 napisał:

miałem a5 cabrio w competition i też były te fotele :D, może opcja, nie przeczę, ale to nie exclusive, btw fotele jedyne słuszne

Zgadza się fotele nie są z opcji exclusive. Gdyby były nie musiałbym zakładać plakietek o czym zresztą pisałem wyżej.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2020 o 22:22, kamelus_ napisał:

Coming soon :naughty:

 

Screenshot_20200304-221901_Samsung Internet.jpg

Ooo :cool1:

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2020 o 22:22, kamelus_ napisał:

Coming soon :naughty:

 

Screenshot_20200304-221901_Samsung Internet.jpg

Cały wydech? Dostałem wycenę i powiem bez sportowego katalizatora myśle o nim ponieważ sam downpipe zwykły mi starczy na przegląd hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leszczonka napisał:

Cały wydech? Dostałem wycenę i powiem bez sportowego katalizatora myśle o nim ponieważ sam downpipe zwykły mi starczy na przegląd hehe

Cat back + frontpipe.

Terminy mają grube. 3 miesiące oczekiwania lekko się dłuży. Ale montaż w  końcu na ten wtorek :banan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będziesz pewnie zadowolony,kurczę najładniejsze a5 tu na forum, jedynie co to klamki rs bym wrzucił jeszcze i takiej kozackiej a5 drugiej tu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Leszczonka napisał:

Ale będziesz pewnie zadowolony,kurczę najładniejsze a5 tu na forum, jedynie co to klamki rs bym wrzucił jeszcze i takiej kozackiej a5 drugiej tu nie ma :)

Pewnie to mało powiedziane. Robiłem u Michała 3 kompletne wydechy do BMW i widziałem jakie inne auta robią po za tym wystarczy spojrzeć w galerię. Terminy długie , cenią się ale jest za co. Po za tym nie masz daleko tylko 'za miedzą'.  :guma:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leszczonka napisał:

Ale będziesz pewnie zadowolony,kurczę najładniejsze a5 tu na forum, jedynie co to klamki rs bym wrzucił jeszcze i takiej kozackiej a5 drugiej tu nie ma :)

Dzięki za miłe słowa. Klamki docelowo napewno wpadną ale to taka kosmetyka na dłubanie w zimie. Teraz troszkę poważniejszych modów zaplanowanych tak więc też trochę $$$ pociągnie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech zrobiony :dancing:

Zrobiłem dziś z nim jakieś 100 km i jedyne czego żałuje to, że zrobiłem go dopiero teraz. Efekt przerósł moje oczekiwania zarówno jak chodzi o wykonanie jak i o doznania akustyczne. Wszystko zostało wykonane tak jak prosiłem w tym ustawienie końcówek wydechu. Mega profesjonalna firma która szanuje klienta. Ten wydech to jest dokładnie to czego szukałem a układ zmiennego ciśnienia w tłumikach to jakieś czary. Coś pięknego no i w końcu ten piękny dsg farts...:blowup: :kox:

Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości czy robić to niech się nawet nie zastanawia. Jak dla mnie do tej pory to najlepiej wydane pieniądze na samochód.

Oczywiście rano jak jechałem złapał mnie deszcz więc jak ogarnę autko zapodam więcej fotek.

20200310_163216.jpg

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie fotki to wiesz :decayed: coś z czasem możesz nagrać , jak to gada teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MaciekPL napisał:

Panie fotki to wiesz :decayed: coś z czasem możesz nagrać , jak to gada teraz.

Powiem Ci że oglądałem na necie pełno filmików z MG i nawet w połowie to nie oddaje tego co jest na żywo. Poprostu trzeba się przejechać i to usłyszeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamelus_ napisał:

Powiem Ci że oglądałem na necie pełno filmików z MG i nawet w połowie to nie oddaje tego co jest na żywo. Poprostu trzeba się przejechać i to usłyszeć

Na kawę zapraszasz? :decayed: dwie suzuki się spotkają :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MaciekPL napisał:

Na kawę zapraszasz? :decayed: dwie suzuki się spotkają :dancing:

Zawsze. Tylko się wcześniej zapowiedz żebym był w domu :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki widzę takie same posiadamy? ja znowu bym je wyciągnął troche bo bidulki tak schowane i sie czają hehe,widzisz gusta gusciki, ogarnij autko i wrzuć fotki i coś dźwięku jak gada :whistling: :)

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Leszczonka napisał:

Końcówki widzę takie same posiadamy? ja znowu bym je wyciągnął troche bo bidulki tak schowane i sie czają hehe,widzisz gusta gusciki, ogarnij autko i wrzuć fotki i coś dźwięku jak gada :whistling: :)

Tak jak mówisz każdy robi pod siebie a fotka nigdy nie odda jak to na żywo wygląda. W A5 zderzak jest dołem bardziej obły niż w A4 i trzeba znaleźć kompromis. Końcówki górą wystają jakieś 2 mm a z boku (po zewnętrznej stronie auta) około 2 cm. Są ustawione niemal identycznie jak fabryczne. Jak wydech się rozgrzeje to wyjeżdża z 1.5 cm więc nie wyobrażam sobie żeby mogły być bardziej wysunięte. Gorący wydech wyglądał by komicznie. 

Podoba mi się to że wydech wygląda jak by tam siedział fabrycznie.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajnie siadło i nie wysuwałbym bardziej, te auto nie ma być wulgarne :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gicior, to teraz jazda z uchylonymi szybami i audi off :cool1:

Kurcze może u siebie też zrobię, szkoda że mam wydech podwójny po jednej stronie. Ale zawsze można przerobić :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, liquid8p napisał:

No i gicior, to teraz jazda z uchylonymi szybami i audi off :cool1:

Kurcze może u siebie też zrobię, szkoda że mam wydech podwójny po jednej stronie. Ale zawsze można przerobić :thumbup1:

No stary wczoraj cały dzień z wyłączonym radiem śmigałem i czekałem aż znów walnie z wydechu :polew:

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...