Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bristol napisał:

Kurde sprzedajesz ją w końcu?!  :kox:

A co zainteresowany? 

W mojej ocenie nie ma na dzień dzisiejszy na co zmienić. Nic mnie nie porywa poza RS5 choć i tak nie do końca bo wnętrze mi się nie podoba a poza tym 500K za auto to już nie mój budżet. Ale wiesz jak to mówią jak by się ktoś trafił za naprawde dobre pieniądze to kto wie. Ale cene była by napewno zaporowa. Na dziś za miej niż 160K nawet bym nie podjął rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takiego furacza sprzedawac...   nie wiem czy bedzie kiedys lepiej wygladajace A5 imho :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 13:05, kamelus_ napisał:

A co zainteresowany? 

W mojej ocenie nie ma na dzień dzisiejszy na co zmienić. Nic mnie nie porywa poza RS5 choć i tak nie do końca bo wnętrze mi się nie podoba a poza tym 500K za auto to już nie mój budżet. Ale wiesz jak to mówią jak by się ktoś trafił za naprawde dobre pieniądze to kto wie. Ale cene była by napewno zaporowa. Na dziś za miej niż 160K nawet bym nie podjął rozmowy.

No cena faktycznie zaporowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czarny69 napisał:

No cena faktycznie zaporowa...

To konkretne auto cennikowo wyszło 280 K. Biorąc pod uwagę że ma 2.5 roku i jest w stanie fabrycznym to raczej okazja :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już minus konfigurowania modelu pod koniec produkcji w max opcji, wchodzi nowy model, stary traci na wartości, pewne kwoty są nierealne chociaż kto sprzedającemu zabroni, a w takiej kwocie to już będą do wyboru fajnie wyposażone F5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kamelus_ napisał:

To konkretne auto cennikowo wyszło 280 K. Biorąc pod uwagę że ma 2.5 roku i jest w stanie fabrycznym to raczej okazja :decayed:

Cena to zawsze temat rzeka i ja Cie zupełnie rozumiem, auto masz pięknie skonfigurowane i mega zadbane, ale niestety to tak nie działa... Utrata wartości, zwłaszcza po wejściu nowego modelu jest spora, ale takie 'uroki' kupowania samochodu z salonu. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Październik 2019 i chyba a raczej na pewno znalazłem pierwszą A5 w Suzuka  na otomoto :naughty: a ogłoszenia A5 oglądam praktycznie codziennie od 2 lat :kox:

935290004_;slot=1;filename=eyJmbiI6Inptd
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A5 - Pierwszy właściciel, Biały, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 230 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Suzuka. Mało tego jest bo ludzie sie bali tego koloru (jak zamawiałem auto to babka mi mówiła że nikt tego koloru nie zamawia). Fatalnie wygląda na próbniku. Dopiero na aucie robi robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamelus to twoje auto jest w tym linku? Pytam ponieważ wyposażenie mi się zbytnio nie zgadza , mam na myśli fotele , i przede wszystkim dekory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, instruktor83 napisał:

Kamelus to twoje auto jest w tym linku? Pytam ponieważ wyposażenie mi się zbytnio nie zgadza , mam na myśli fotele , i przede wszystkim dekory 

Nie. Moje narazie zostaje. To kolega Bristol wynalazł jakąś sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a cieszy...

Zagościł Geko w formie która idealnie komponuje się z wnętrzem :decayed:

20191220_145435.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna ta twoja A5, co do gekonów i ja się ostatnio pokusiłem o nie i plan na rozmieszczenie był identyczny jak u cb. Tylko ten aluminiowy coś nie bardzo chce wchodzić w to miejsce do monet, a nie chcę tego ruszać bo boje się że jak przytnę ten zaczep to potem będzie wypadał. A te dekory to z jakiego materiału? PS a nie myślałeś żeby gałkę od skrzyni zmienić na coś takiego jak l2k2 miał w swojej B8 od a6 c7? fajnie by tutaj siadła. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KonradA4troop napisał:

Śliczna ta twoja A5, co do gekonów i ja się ostatnio pokusiłem o nie i plan na rozmieszczenie był identyczny jak u cb. Tylko ten aluminiowy coś nie bardzo chce wchodzić w to miejsce do monet, a nie chcę tego ruszać bo boje się że jak przytnę ten zaczep to potem będzie wypadał. A te dekory to z jakiego materiału? PS a nie myślałeś żeby gałkę od skrzyni zmienić na coś takiego jak l2k2 miał w swojej B8 od a6 c7? fajnie by tutaj siadła. :D

Dzięki, fajnie że sie podoba. W zestawie z gekonem była też blaszka którą przykleiłem na słabej taśmie dwustronnej (żeby łatwo zdemontować jak co) i fajnie to siedzi. Białego geko miałem normalnie zamocowanego na nóżkach ale je podpiłowałem i siedział idealnie. Co do dekorów to są to dekory Beaufort black audi Exclusive. To drewno klejone na przemian ze stalą. Jeśli mówisz o gałce z S5 to już dawno myślałem o tym ale trzeba kombinować z plasikiem lewarka (trzeba go podgrzać i obrócoć o 90') a jest ryzyko że pęknie i wtedy są kredki więc odpuszczam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, no spróbuje i u mnie to jakoś podpiłować, u mnie dostałem obydwa tylko na nóżkach. :( Co do dekorów chciałbym zobaczyć na żywo jak to wygląda, bo już widziałem je u kilku osób na forum i może sam bym się pokusił. :D No czas pokaże, jeszcze rozważałem stal szlachetną swego czasu, (mam rybią łuskę) która z resztą jest mocno zmęczona, szczególnie na drzwiach przez psa. Natomiast udało mi się kupić to samo tyle że w idealnym stanie za grosze, więc jeszcze trochę na tym pozostanę. ;) Nie mniej myśl po głowie chodzi, albo takie jak u cb, albo piano black, albo stal szlachetna, a co wyjdzie, czas pokaże. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KonradA4troop napisał:

zobaczyć na żywo jak to wygląda, bo już widziałem je u kilku osób na forum i może sam bym się pokusił

Na żywo efekt jest mega ale są praktycznie nie osiągalne na rynku wtórnym. To była najdroższa możliwa opcja. Jak już się pokażą w używkach to ceny zwalają. Z tego co wiem poza mną takie dekory ma na forum tylko MaciekPL

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KonradA4troop napisał:

No to ASO i trzeba zamawiać, ale najpierw musiałbym na żywo je zobaczyć. :D

W ASO komplet kilkanaście tysi

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamelus_ napisał:

Na żywo efekt jest mega ale są praktycznie nie osiągalne na rynku wtórnym. To była najdroższa możliwa opcja. Jak już się pokażą w używkach to ceny zwalają. Z tego co wiem poza mną takie dekory ma na forum tylko MaciekPL

20191221_074601.jpg

:hi::wub::cool1::yeee::banan2:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...