Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

piękna 5, jedynie co mnie dziwi że te listwy dają czarne, słabo to wygląda, reszta super, niby buda już leciwa ale robi wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

co mnie dziwi że te listwy dają czarne,

Standardowo są w kolorze nadwozia. Czarne to element pakietu czerń audi exclusive. To opcja którą sobie zamówiłem. Dodatkowo w tej opcji w black piano jest cały grill i tylny dyfuzor. Na żywo z tym lakierem robi to piękną robotę. Zdjęcie tego nie oddaje niestety. Ale tak czy inacze to kwestia gustu. Ja tak mam bo chciałem :decayed:

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, gril piano dokładki owszem jestem za, ja widziałem już na żywo tak skonfigurowaną audi i właśnie te listwy mi się nie widziały na czarno, dla mnie to się jakoś to niepotrzebnie odróżnia, ale to dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem kwestia gustu, dlatego swiat jest ciekawszy :wink: A tak swoją drogą widziałem też taką konfigurację na kolorze daytona grey i też mi sie to nie widziało. Za to na Suzuce mi sie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i na białym i na czerwonym i odczucia miałem podobne, tak jak piszesz to tobie ma to się podobać, z drugiej strony pewnie wybierając ten piano pakiet listwy automatycznie lecą w czerń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że po zmianie zawiasu stracisz gwarancję w razie jakiejś awarii?

Niektóre ASO może powiedzieć że nie ma to wpływu na gwarancję ale sam się potem o tym przekonałem wymieniając zawias w A7 :/

Auto przez cały czas trwania gwarancji musi mieć seryjne/fabryczne części oem Audi.

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje sa to części eksploatacyjne a prawo konsumenckie zezwala w takim przypadku na korzystanie z tzw. zamienników. Wiadomo zawieszenia nie zareklamuje ale jak sie sypnie cos nie zwiazanego to prawo jest po mojej stronie. Do podtrzymania gwarancji nawet nie trzeba serwisowac w ASO. A jak bedzie problem oddam sprawe do sadu i tyle. Nie martwie sie tym. A gwint juz na pokładzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2017 o 19:12, kamelus_ napisał:

Z tego co sie orientuje sa to części eksploatacyjne a prawo konsumenckie zezwala w takim przypadku na korzystanie z tzw. zamienników. Wiadomo zawieszenia nie zareklamuje ale jak sie sypnie cos nie zwiazanego to prawo jest po mojej stronie. Do podtrzymania gwarancji nawet nie trzeba serwisowac w ASO. A jak bedzie problem oddam sprawe do sadu i tyle. Nie martwie sie tym. A gwint juz na pokładzie :kox:

Fotki poproszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie foto będzie. Dziś jeszcze dystanse zakładałem. Ogolnie jestem zarobiony i nie mam czasu na mądre fotki ale myślę że do weekendu ogarnę.

 

P.S. Jak co mam do sprzedania dystanse Dystom 17 mm nowe ze śrubami za 130 zł z wysyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamyk napisał:

no jestem ciekaw jak siadła :)

Nie tylko ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, liquid8p napisał:

Nie tylko ty :D

się qtfa nie szczerz tylko dawaj kocura !!! :whip2:

 

 

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany normalnie jestem tak zarobiony że nie mam kiedy mądrego foto zrobić. Myslalem ze w weekend coś podziałam ale lało i d*pa. Ale foty niedługo będą obiecuję :decayed:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie udało się znaleźć  parę chwil i zrobiłem parę fotek. Oczywiście miała być grubsza sesyjka ale rozładował mi się aparat :facepalm:

Ale widać co się tam zmieniło i jak to na chwilę oceną się prezentuję. Fotki niestety nie oddają rzeczywistości ale auto teraz naprawdę wygląda mega agresywnie.

Fotki macie w zaktualizowane na pierwszej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadła pięknie[emoji108]ogólnie to masz mega auto.

Już wiem jaki dystans będzie idealny [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie zadowolony. W A4 miałem H&R który nie był tragiczny ale było dość twardo. Kupiłem Eibacha bo czytałem że jest komfortowy i faktycznie taki jest. Jest minimalnie twardszy niż mój fabryczny 1BV. Tak naprawdę czuje to tylko gdy o tym myślę. Zmiana prawie nie odczuwalna. No i jestem w szoku jaki jest zakres regulacji. Teraz mam tak około -50 mm i moge go opuścić z tylu jeszcze z 50 mm a z przodu ze 100 mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...