Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey


kamelus_

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic się nie działo bo i dłubać nie ma co za bardzo ale dziś trochę luzu było to w końcu się zabrałem za pomalowanie zacisków. Wbrew ostatniej modzie postanowiłem że klocków nie będę malował :polew:

Foto na szybko podczas pracy

3284b227fc3d4906.jpg

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO, w końcu coś się ruszyło ;) Mogłeś iść za modą i pomalować te klocki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to wygląda w calej okazałości. Kolor myśle jak najbardziej trafiony.

025884e40fa04b78.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z kolorem. Zawsze byłem zdania, że kolorowe zaciski w A5 Sportback nie pasują bo to auto nie ma raczej nic wspólnego ze sportem a tu proszę, wyszło bardzo fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się podoba. Osobiście jednak jakoś nigdy nie wiązałem lakierowanych zacisków ściśle ze sportowymi autami a raczej traktowałem jako dodatek estetyczny (tym bardziej że to jeszcze wszystko nowe i szkoda żeby pordzewiało z czasem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto prezentuje się naprawdę super! :) ciekaw jestem koloru, bo niedługo pojawi się w "rodzinie" RS6 w tym kolorze, a na ulicy raczej widziałem białe perły.

jedno pytanie po dłuższym okresie użytkowania. jak skóra bez wentylacji/perforacji się sprawuje? mam tak w jednym aucie i w gorące dni pocą się plecy ??. jest to naprawdę słabe... niestety nie dało się wziąć w opcji wentylacji (passat r-line). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lemoncjo napisał:

auto prezentuje się naprawdę super! :) ciekaw jestem koloru, bo niedługo pojawi się w "rodzinie" RS6 w tym kolorze, a na ulicy raczej widziałem białe perły.

jedno pytanie po dłuższym okresie użytkowania. jak skóra bez wentylacji/perforacji się sprawuje? mam tak w jednym aucie i w gorące dni pocą się plecy ??. jest to naprawdę słabe... niestety nie dało się wziąć w opcji wentylacji (passat r-line). 

Cieszę się że się podoba. Kolor jak dla mnie jest mega. Ta delikatna szarość sprawia że auto pozytywnie się wyróżnia na tle innych białych. Widać że to nie jest pospolity lakier. Osobiście zakochałem się w tym kolorze i mimo ogromnej dopłaty do niego zamawiając następne auto na 99% będzie to znów SUZUKA. Co do skóry u mnie też nie dało się zamówić wentylacji foteli ze względu na fotele RS. Jednak nie jest do dla mnie jakiś wielki problem bo praktycznie zawsze auto stoi pod dachem lub w garażu więc wnętrze się nie nagrzewa za bardzo. A ten raz czy dwa razy w roku kiedy stoi w pełnym słońcu to odczekam z 5 min z klimą na full i dopiero siadam i nie ma problemu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne a5 :) 

nie myslales zeby pomalowac felgi w grafit matowy albo lustera na czarno? ja bym tak zrobil :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, David napisał:

Piekne a5 :) 

nie myslales zeby pomalowac felgi w grafit matowy albo lustera na czarno? ja bym tak zrobil :P 

Mogłem fabrycznie zamówić go na tych kołach w antracycie i z czarnymi lustrami ale widziałem takie zestawienie i uwierz mi że na żywo taki setup jak mam wygląda znacznie lepiej. Nie lubie ciemnych kół i co by nie mówić absolutnie zawsze jasne koło robi lepszą robotę niż czarne chodźby dlatego że wygląda na większe i bardziej przykuwa uwagę. A co do luster to tak mi się bardziej podoba bo ładnie się komponuje na lusterku Side Assist przez co lusterko jest ciekawsze zwłaszcza jak jest złożone. Ogolnie auto jest w 100% skonfigurowane pod moje upodobania bo po poprzednim A4 już mi się odechciało grubego dłubania. Jedyne co jeszcze się zmieni to w najbliższym czasie auto pojedzie na program do Comp Sport i chyba tyle bo pewnie za 2 lata i tak auto bede sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś dwa lata ale pewnie jak wszystkie moje auta będzie najdroższy w PL :thumbup1:

Tak więc zobaczymy czy bedą chetni bo raczej ciśnienia nie bede miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam prośbę, czy mogę Cię prosić byś mi podał nr modułu 46 Z bagażnika po prawej stronie, będę wdzięczny. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎11‎.‎09‎.‎2018 o 19:03, kamelus_ napisał:

Za jakieś dwa lata ale pewnie jak wszystkie moje auta będzie najdroższy w PL :thumbup1:

Tak więc zobaczymy czy bedą chetni bo raczej ciśnienia nie bede miał.

Dobre auto musi swoje kosztować :)

Do ślubu też wozisz? myślę nad kupnem białej A7 właśnie do wesel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szcerze Ci powiem że miałem taki zamysł kupując to auto ale narazie raptem dwa razy bo nie mam czasu się tym zając tzn jakaś reklama itp. Własna firma wystarczająco mnie pochłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nowej A7 ostatnio dostałem taką na pół dnia do polatania i auto jest naprawdę mega ale cena jest miazga. Porównywalnie wyposazona dp mojej A5 to koszt powyżej 500K wiec chyba mimo wszystko wolałbym RS5 sportback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamelus_ napisał:

Szcerze Ci powiem że miałem taki zamysł kupując to auto ale narazie raptem dwa razy bo nie mam czasu się tym zając tzn jakaś reklama itp. Własna firma wystarczająco mnie pochłania.

Od razu o tym pomyślałem jak zobaczyłem Twoje auto. 

Zdecydowanie najładniejsza konfiguracja A5 jaką widziałem.  Nie ma tutaj grama cukru tylko moje zdanie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamelus_ napisał:

A co do nowej A7 ostatnio dostałem taką na pół dnia do polatania i auto jest naprawdę mega ale cena jest miazga. Porównywalnie wyposazona dp mojej A5 to koszt powyżej 500K wiec chyba mimo wszystko wolałbym RS5 sportback.

Ja niestety mogę pozwolić sobie na taką z 2015r.

Zastanawiam się czy do wesel lepiej biała czy np. czerwień misano...

Myślę nad tą a praktycznie to już pozostaje iskierka do tego abym po nią jechał...

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a7-3-0tdi-326km-competition-salonpl-fv23-szyber-gwarancja-21-pneumatyka-ID6AXwlb.html#5b060366d8

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...