Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry


Kaw

Rekomendowane odpowiedzi

TAKATA w Wałbrzychu obszywa lub obszywała kierownice,ale wykroje sprowadzała gotowe z firmy BADER z Bolesławca.A skórki z BADER-a pierwsza klasa.Wykroje idą na całą Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat stary, ale nie chciałem rozpoczynać nowego...

Poszukuje kogoś kto zajmuje się profesjonalnie obszywaniem kierek...

Najlepiej z okolic wawy, a i dobrze by było, gdyby sprawa była załatwiona kompleksowo:

tj. ze zdjęciem kiery, obszyciem i założeniem - oczywiście wiem, że musiał bym poczekać parę godzinek...

Macie jakieś namiary na kogoś (najlepiej) sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że temat stary, ale nie chciałem rozpoczynać nowego...

Poszukuje kogoś kto zajmuje się profesjonalnie obszywaniem kierek...

Najlepiej z okolic wawy, a i dobrze by było, gdyby sprawa była załatwiona kompleksowo:

tj. ze zdjęciem kiery, obszyciem i założeniem - oczywiście wiem, że musiał bym poczekać parę godzinek...

Macie jakieś namiary na kogoś (najlepiej) sprawdzonego?

Napisz PW do Kolegi Musti :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<table style="width:auto;"><tr><td><a hrhttp://lh4.ggpht.com/_Z6rWfGZydFo/SX2aRgfIgfI/AAAAAAAAAIA/cUFfk42h7ec/s144/S6000215.jpg" /></a></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od <a href="http://picasaweb.google.com/damoto01/Auta?feat=embedwebsite">Auta</a></td></tr></table>' alt='table>'>[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________http://picasaweb.google.com/lh/photo/3nwU8YL6fXMYndsFvs-jzg?feat=directlink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<table style="width:auto;"><tr><td><a hrhttp://lh4.ggpht.com/_Z6rWfGZydFo/SX2aRgfIgfI/AAAAAAAAAIA/cUFfk42h7ec/s144/S6000215.jpg" /></a></td></tr><tr><td style="font-family:arial,sans-serif; font-size:11px; text-align:right">Od <a href="http://picasaweb.google.com/damoto01/Auta?feat=embedwebsite">Auta</a></td></tr></table>' alt='table>'>[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________http://picasaweb.google.com/lh/photo/3nwU8YL6fXMYndsFvs-jzg?feat=directlink

no i dla mnie bomba... parę lat z głowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w fabryce też robi się to ręcznie..tam też są zatrudnieni tapicerzy :cool1: Nie rozumiem w ogóle opinii ori to ori.Dobry rodzimy tapicer zrobi to naprawdę profesjonalnie niczym jak w fabryce :wink4: Mój kolega zajmuje sie tym na co dzień .Robi kierownice,mieszki uchwyty od ręcznego i w ogóle całe środki łącznie z siedzeniami i wygląda to bajecznie..żadne targowiskowe badziewie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaszalałem i oprócz kiery, mieszka i ręcznego obszyłem gałkę od skrzyni... oczywiście wszystko na siwo tak jak całe wnętrze i wygląda moim zdaniem rewelacyjnie... że o przyjemnym doznaniu przy zmianie biegów nie wspomnę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze zrobić... jutro spróbuję[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:52_________________________________________________telefonem robiłem :thumbdown:

rzeczywistość jest lepsza...

obszycia specjalnie na wierzchu bo tak mi się podobało:

imag0260z.th.jpg imag0259h.th.jpg imag0258.th.jpg imag0257.th.jpg imag0256e.th.jpg

dla mnie bomba... 3 x 30zł + kierownica o ile dobrze pamiętam 180zł = 270zł

można się z gościem dogadać bo ma sporo już zrobionych... szczególnie passatów... wysyłasz swoje a on w tym czasie wysyła Ci już zrobioną za pobraniem...

no i drobna przewaga obszycia nad oryginałem... kierownica jest grubsza o parę milimetrów niż ORI skóra :good:

minusem jest brak wykończeń z tyłu pod skórę więc kończy się ona po prostu w pewnym miejscu zamiast chować się w miejsce do tego przeznaczone... no ale tam nikt nie zagląda... tym bardziej kierowca.

[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:33_________________________________________________no i oczywiście jest to stan po 9 miesiącach używania... ok. 25.000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze zrobić... jutro spróbuję[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:52_________________________________________________telefonem robiłem :thumbdown:

rzeczywistość jest lepsza...

obszycia specjalnie na wierzchu bo tak mi się podobało:

imag0260z.th.jpg imag0259h.th.jpg imag0258.th.jpg imag0257.th.jpg imag0256e.th.jpg

dla mnie bomba... 3 x 30zł + kierownica o ile dobrze pamiętam 180zł = 270zł

można się z gościem dogadać bo ma sporo już zrobionych... szczególnie passatów... wysyłasz swoje a on w tym czasie wysyła Ci już zrobioną za pobraniem...

no i drobna przewaga obszycia nad oryginałem... kierownica jest grubsza o parę milimetrów niż ORI skóra :good:

minusem jest brak wykończeń z tyłu pod skórę więc kończy się ona po prostu w pewnym miejscu zamiast chować się w miejsce do tego przeznaczone... no ale tam nikt nie zagląda... tym bardziej kierowca.

piękna robota i gdzie są ci co mówili,że ori to ori widac wyraźnie profesjonalną usługę :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica chyba jednak 150zł... bo mi świta że 240zł dałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka zakładu w Bydgoszczy to polecam zakład na 3-go maja:

http://www.obszywanie.bydgoszcz.pl/kontakt.html

Tak wygląda po obszyciu u mnie:

kiera1.th.jpg kiera2.th.jpg

tak w brata B4:

kiera1.th.jpg kiera2h.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie te wasze obszyte kiry wyglądają, sam muszę u siebie to zrobić, bardzo mi to się podoba, tylko ode mnie gdzie bym się nie zdecydował obszyć to jest bardzo daleko jechać, a wysyłać swoją kierownicę i otrzymać w zamian inną już obszytą to jakoś mi to nie pasuje. Chciałbym u siebie zrobić komplet: kierownica, gałka zmiany biegów i rączka ręcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie te wasze obszyte kiry wyglądają, sam muszę u siebie to zrobić, bardzo mi to się podoba, tylko ode mnie gdzie bym się nie zdecydował obszyć to jest bardzo daleko jechać, a wysyłać swoją kierownicę i otrzymać w zamian inną już obszytą to jakoś mi to nie pasuje. Chciałbym u siebie zrobić komplet: kierownica, gałka zmiany biegów i rączka ręcznego.

robisz zdjęcie kierownicy, gałki, ręcznego żeby nie było niedomówień... umawiasz się z gościem na konkretny dzień... ty wysyłasz od siebie a on od siebie obszyte... czekasz 20godzin od zdjęcia i masz...

a może on by wysłał dzień wcześniej... za pobraniem większym (jeśli nie będziesz chciał odesłać swojej) a ty mu dzień później... też za pobraniem (bo wysłałeś a nie musiałeś)

różnie się można dogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzeje troszkę temat mam zamiar obszyć swoje fotele alcantarą i przy okazji chciałem obszyć kierownice ale nie wiem czy to się sprawdzi mam na myśli alcantara na kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zbytnio wycierać, bo nie sądzę abyś dostał materiał taki jak stosuje się typowo na kierownice np. w sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta alcantara która ma być u mnie ma 10letnią gwarancje producenta chodzi mi też o wizualny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...