Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie dywaniki na zimę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Jak wiadomo temperatury coraz niższe, coraz bliżej śnieg :decayed: i cóż - trzeba zaopatrzyć się w gumowe dywaniki (teraz mam welurowe :thumbdown: )

Jakie dywaniki polecacie? :kox:

http://allegro.pl/search.php?string=dywaniki+audi+a4+b5&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0&search_type=1&location_radio=1&selected_country=1&distance=1&category_radio=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7

jak dla mnie to na zimę kupić jakiekolwiek (nie mówię o tanich marketowych jednorazówkach) gumowe, bo taka jest prawde że żadne gumowe nie będą wyglądać tak estetycznie i ładnie jak welurowe, a chodzi tu tylko o to że jak w zimie na wnosisz do auta wody (śniegu, lodu) to welurowe Ci zamarzną i przez to będzie Ci sie wilgoć trzymać w aucie, a przy gumowych jak na wnosisz to ten lud wyrzucisz i będzie :good:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie wydają się.... Patrz zeby korytko bylo glebokie ! I kup najlepiej bezzapachowe bo polowa smierdzi guma !!

Opublikowano

Nie wydają się....

po czym wnosisz? :gwizdanie:

kolego tom2009 to są oryginalne dywaniki Audi

proponuję jednak wstrzymać się z kupnem, bo cena jest z kosmosu, w sezonie cena kręci się w okolicach 100PLN

Opublikowano

Nie wydają się....

po czym wnosisz? :gwizdanie:

kolego tom2009 to są oryginalne dywaniki Audi

proponuję jednak wstrzymać się z kupnem, bo cena jest z kosmosu, w sezonie cena kręci się w okolicach 100PLN

W tamtym roku miałem kupić i cena była chyba taka sama i nawet ten sam koleś sprzedawał.

Opublikowano

To są oryginalne do B5, ja akurat mam B6 i ory są podobne, tylko że nie ma takiego wielkiego znaku OOOO.

A miałem juz 3 komplety, bo A3 98r, A3 2004r, i teraz w A4 2004r. I wyglądają na ORY.

Najlepiej zadzwonić do ASO Margo w Sosnowcu i niech wystawią bo akurat chwilowo chyba nie mają na allegro, pewnie sie sprzedały, albo podjechać do najbliższego ASO.

http://allegro.pl/listing.php/search?string=dywaniki&us_id=5266767&country=1

http://allegro.pl/sklep/5266767_magro-czesci

Opublikowano

To są oryginalne do B5, ja akurat mam B6 i ory są podobne, tylko że nie ma takiego wielkiego znaku OOOO.

A miałem juz 3 komplety, bo A3 98r, A3 2004r, i teraz w A4 2004r. I wyglądają na ORY.

Najlepiej zadzwonić do ASO Margo w Sosnowcu i niech wystawią bo akurat chwilowo chyba nie mają na allegro, pewnie sie sprzedały, albo podjechać do najbliższego ASO.

http://allegro.pl/listing.php/search?string=dywaniki&us_id=5266767&country=1

http://allegro.pl/sklep/5266767_magro-czesci

Ale co u nich będzie taniej czy co ?

Opublikowano

Cena raczej ta sama, oni jedynie wystawiają na allegro więc wygodny zakup.

Opublikowano

Mam jeszcze pytanko. Jak myślicie czy lepsze będą ori czy jakieś nie ori korytkowe ?

Opublikowano

Wg mnie jeśli chcesz autem pojeździć troche dłużej niż rok to nie warto kupować nieoryginalnych bo zaraz sie zużyją, będą wyglądać jak szmata, poprzeciarają itp.

Ory mam używane od kolegi z klubu i są od lat takie same, nic sie z nimi nie dzieje.

Tak samo welurowe jak i gumowe, posłuża kilka lat i ciągle są jak nowe.

  • 5 lat później...
Opublikowano

Nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj. Na allegro dostane takie ori dywaniki gumowe ? Chyba że polecicie jakiś dobry zamiennik który nie szpeci wnetrza.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja polecam petexy. mam je już w trzeciej a4 i na zimę kupię też do a6. dodam że po 100 tys km nie mają przetarć

Opublikowano

Widziałem kiedyś ori gumowe do b5 na allegro także szukaj. Miałem chwilowo tez Petexy u siebie, złe nie byly, ale jakoś stwierdzilem, ze wolne oryginalne. Petexy sprzedane, a na zime kupie ori gumowe.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-b5-b6-b7-b8-dywaniki-gumowe-orginal-2cm-i5897241115.htmlte z linku są org ? Po czym je poznam ? Jak mam kupic podróbe to lepiej pewnie te petexy :)

Najpierw po pisowni : nie orginał a oryginał, a następnie po oznaczeniach : logo audi , oraz po cenie: obecnie 130 za przód

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.