Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

raptem ma rok czasu. mozna zobaczyc. sprawdz historie w ASO. tamta ma ciekawsze wnetrze dla kobiety. tak mniemam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raptem ma rok czasu. mozna zobaczyc. sprawdz historie w ASO. tamta ma ciekawsze wnetrze dla kobiety. tak mniemam :wink4:

gość od tej z wawy mówił że na życzenie klienta był z nią w ASO,sprawdzali ją 3godz. i jest pewien że auto jest w 100% ok.,na miejscu może zjechał by jeszcze trochę,ta z jasnym wnętrzem jest czarna,ciemne szyby,salonowa i ma fajne orurowanie,zobaczymy,jak zjadą do 75-76tys.to bierzemy ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobrze sprawdzaj najlepiej jedz do serwisu miałem identyczną na oku z takim samym przebiegiem dwa razy byłem ją oglądać i dopiero

za drugim razem dosłyszałem jakieś dziwne odgłosy w skrzyni podczas przyspieszania i jakos dziwnie głosno tylni most pracował po przkroczeniu 70 :no:

Takie auto nowe kosztowało w 2008 roku około 135 tyś , a toyota naprawde mało traci na wartosci więc skąd ta cena :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem najpierw miało być sportowe a skończyło się na nowej RAV4 :rolleyes:

a zaczynałem szukać używanej :no: kupionej w polskim salonie, nie do zdobycia :angry: a sprowadzone oglądałem

4 sztuki 1-2 letnie oczywiscie jakims cudem przebiegi 20-30 tyś a gwarancji brak i w każdej jakieś mankamenty.

Za 60 tyś to możesz szukać sprowadzonych z USA tylko one są dłuzsze i bardzo ubogo wyposażone i zdażaja się bez 4x4

Ogólnie to żona jest mega zadowolona z auta :naughty: ja też, teraz sprawdzam jej właściwości jezdne w górach .

ten z wawy właśnie jest sprowadzany na handel,ale ma gwarancję do 01.2011,więc gdyby mechanicznie było coś nie tak można z niej skorzystać :rolleyes:,sprawdzę dokładnie czy nie był bity,bi skądś ta cena musiała się wziąć :chytry:

ci od tej za 81000 zjechali do 79500 i zaklinają się że ani grosza niżej,więc chyba będzie ta z wawy,różnica ok.10000 :naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 15:37_________________________________________________ale powiem coś lepszego :kwasny:,właśnie na TVN Turbo było porównanie GTI z BMW 123d,żona to oglądała,temat GTI wrócił jak bumerank :wallbash:,a do tego usłyszałem "...Tomciu,a te BMW to ile kosztuje?..." :doh1: :doh1: :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: ... ty to masz chłopie przechlapane z tą żoneczką :> ... zanim sie zdecydujesz na konkretny model to poszperaj dobrze w necie...bo czasami ludzie sprzedają nowe autka nie dlatego że chcą zmienić na nowe...ale dlatego że coś się psuje, wiedzą o tym i wolą się pozbyć zanim coś większego nie siądzie... więc lepiej uważać bo kasa nie mała...

szukaj 350z :> , mówię Ci, biała z czarnymi felgami wygląda przepięknie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee kupuj Mustanga FastBack`a 67. czarny mat. wyglad swoja droga ale jak to jezdzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na spzredanie X3 :D a kolega ma Rx8 :D hehehe, szwagier ma Rav4 w inny kolega Commandera :P moze cos wybierze :P

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,autko kupione,dzięki wszystkim za wypowiedzi i pomoc :hi:

stanęło w końcu na RAV-4

sportowe "marzenia" myszą jeszcze trochę poczekać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra wersja :gwizdanie:

Ale musisz pamiętać że jesli złapiesz gume to jedynie serwis ci pomoże :(niestety w Polsce jeszcze niema sprzętu do naprawy tego rodzaju opon :thumbdown:

Dlatego ta wersja Ravki nie jest sprzedawana w Polsce.

Acha serwis pomaga w postaci wymiany opony (na zamówienie)

Dlatego najlepiej wymień opony na normalne i zaopatrz się w zestaw naprawczy taki jak jest w B6

i jeszcze jedno na normalnych oponach jest dużo lepszy komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: ladna :) podobaja mi sie RAVy

tomeks32 GRATULUJE ZAKUPU - wedlina sie nie przejmuj :wink4:

dzięki :)

Extra wersja :gwizdanie:

Ale musisz pamiętać że jesli złapiesz gume to jedynie serwis ci pomoże :(niestety w Polsce jeszcze niema sprzętu do naprawy tego rodzaju opon :thumbdown:

Dlatego ta wersja Ravki nie jest sprzedawana w Polsce.

Acha serwis pomaga w postaci wymiany opony (na zamówienie)

Dlatego najlepiej wymień opony na normalne i zaopatrz się w zestaw naprawczy taki jak jest w B6

i jeszcze jedno na normalnych oponach jest dużo lepszy komfort.

jedna opona 1200zł :shocked:

o lepszym komforcie na zwykłych nie słyszałem,ale w zasadzie to logiczne,nie mają usztywnionych boków,

z całą pewnością przejdę na zwykłe,ale te są w b.dobrym stanie,poczekam aż się zjadą,albo poprzebijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem,że się nie będziesz rozdrabniać. :decayed: za***iste auto ,osobiście bym go nie kupił ,ale z czystym sumieniem polecił bym je znajomemu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...