Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Policyjna renta - kto przydziela ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Mój sąsiad - ex policjant - znów zaczyna nadużywać alkoholu i sprawiać problemy.

Kto (jaki organ bo chyba nie ZUS) przydziela policjantom renty ? Może sk...synka z tej strony bym załatwił. Jakiś donos żeby go skontrolowali i zobaczyli na własne oczy że to alkoholik i żeby odebrali mu rentę ??

Opublikowano

daj sobie spokoj.jego sprawa. lepiej wziac za dupe politykow i im odebrac diety , premie itp.

Opublikowano

Coś mi się zdaje że nic nie ugrasz.

Alkoholizm nie jest podstawą cofnięcia renty, policyjnej czy tam innej.

Opublikowano
  • Autor

Politycy nie walą młotkiem przez całą noc i dają mi się wyspać !!

No dobra ale kto to przydziela ? kto o tym decyduje ?

Opublikowano

moze on cos wciaga ,jak nie spi. bo po alkoholu raczej sie spi

Opublikowano

Politycy nie walą młotkiem przez całą noc i dają mi się wyspać !!

Jak zakłóca ciszę nocną to wzywasz patrol i lepią mu karę.



No dobra ale kto to przydziela ? kto o tym decyduje ?

http://lmgtfy.com/?q=renta+policyjna+kto+przyznaje

Opublikowano
  • Autor

Jak zakłóca ciszę nocną to wzywasz patrol i lepią mu karę.

Ooooo żeby to było takie łatwe. 5 lat temu założyłem tu temat związany z tym. Już nawet sąsiedzi z bloków obok dzwonili. Bywało, że w miesiąc 60 zgłoszeń było. Ciężki temat i długa historia.

Opublikowano

Jak zakłóca ciszę nocną to wzywasz patrol i lepią mu karę.

Ooooo żeby to było takie łatwe. 5 lat temu założyłem tu temat związany z tym. Już nawet sąsiedzi z bloków obok dzwonili. Bywało, że w miesiąc 60 zgłoszeń było. Ciężki temat i długa historia.

Policjant po służbie też człowiek. Jak po tylu latach, użerania się z ludzmi, odchodzi to taki człowiek ma zrytą psychikę. Coś o tym wiem.

Opublikowano
  • Autor

To go nie upoważnia do bycia odludkiem i robić wszystkim dookoła na przekór i mieć innych w głębokim poważaniu !!

Tak sobie czytam o tych rentach policyjnych i nóż w kieszeni mi się otwiera !!

Opublikowano

NIE musisz nikomu zgłaszać

organem wypłacającym im emerytury jest ZER zakład emerytalno rentowy mswia.

W zasadzie nic nie ugrasz a i nie musisz bo jeśli to policjant który był jeszcze kiedyś milicjantem to obejmie go ustawa o dezubekizacji i za jakiś miesiąc dwa z wielo tysięcznej emerytury zostanie mu tylko % z tego co dostaje.

Więc może dlatego chłopina pije bo nie wie jak przeżyje za mniej niż dwa tysie jak go ta ustawa obejmie ........

Opublikowano

Witajcie.

Mój sąsiad - ex policjant - znów zaczyna nadużywać alkoholu i sprawiać problemy.

Kto (jaki organ bo chyba nie ZUS) przydziela policjantom renty ? Może sk...synka z tej strony bym załatwił. Jakiś donos żeby go skontrolowali i zobaczyli na własne oczy że to alkoholik i żeby odebrali mu rentę ??

Pozrzadny wp...Ol załatwi sprawę.

Kilka lat temu przechodziłem to samo, do gościa nic a nic nie docierało.

Dwa kije golfowe załatwiły sprawę.

Z przekonania jestem pacyfistą ale jak ktoś nie rozumie po dobroci to trudno...

Opublikowano

widzę, że nie tylko ja mam problemy :D

mój mądry sąsiad kupił córce pianino ..... wszystko fajnie ale ona nagina na nim 19-21 .... mam córkę 2 letnią i to o nią najbardziej mi chodzi ... mówie o tym czubkowi a ten ma zawsze tą samą gadke " ona ma talent i się rozwija ... " szkoda że nie o np. 14-18 jak moja mała też wojuje ... z nim niestety musze pacyfistycznie podejść do tematu

Edytowane przez talib1990

Opublikowano

Spal mu fortepian :decayed:

Opublikowano

Witajcie.

Mój sąsiad - ex policjant - znów zaczyna nadużywać alkoholu i sprawiać problemy.

Kto (jaki organ bo chyba nie ZUS) przydziela policjantom renty ? Może sk...synka z tej strony bym załatwił. Jakiś donos żeby go skontrolowali i zobaczyli na własne oczy że to alkoholik i żeby odebrali mu rentę ??

Centralna Komisja Lekarska przyznaje policyjne renty :decayed::naughty:

Opublikowano

Spal mu fortepian :decayed:

Myślałem nad wsadzeniem szmaty do wydechu z webasta w jego mazdzie ... :)

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Opublikowano

Centralna Komisja Lekarska przyznaje policyjne renty

na ul. Sandomierskiej w Warszawie pod nią podlegają wszystkie CKLki jak i RKLki w Polsce ale wypłaca i kontroluje to ZER

Z resztą Sandomierska jak i wszystkie komisje podlegają od 2 lat pod ZER w Warszawie

:P

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

Wywieź go do lasu, daj łopatę i będzie ćwierkał jak nietoperz heh.

Nic do chłopa nie dociera?

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

a widziałeś kiedyś żeby do pijaka coś dotarło ??

Opublikowano

a widziałeś kiedyś żeby do pijaka coś dotarło ??

Na trzeźwo zawsze można coś wynegocjować, tylko problem go złapać w takim stanie.

Opublikowano
  • Autor

a widziałeś kiedyś żeby do pijaka coś dotarło ??

Dokładnie tak. Koleś ma rentę bo się leczy na głowę. Mnie dziwi że chleje tyle wódy i zamiast go mulić to on dostaje speeda. Podejrzewam, że te leki zapija wódą i stąd taki power ma.

Na razie powalczę z nim wykorzystując te CKLki, ZER, Spółdzielnię. A potem się zobaczy ...

Dzięki za zainteresowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.