Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A6 C5 przerabialem to dwa lata temu szukalem jakiejś konkrętnej C5 w dieslu u nas po setkach oględzin i zrobieniu setki kilometrów nic nie znalazłem dla mnie zadowaląjacego....:facepalm: osobiscie bym Ci polecil tylko zagramanica :decayed: itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Maciuś mówi bee na awtomaty :grin: toż to mega wygodnictwo typowy dupowóz

nie dla mnie awtomaty... :sick:

manual rulez :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przekonania do opla

Audiówka widać spoko i jak widać szwajcarka więc napewno utrzymana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym na pewno to się nie zapędzaj, widziałem w Szwajcarii bardzo dużo spanachanych aut tak jakby je ktoś prosto z pola do komisu przyprowadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takiego co sćąga auta mówia ze ma ręke do samochodów mozesz jechać z nim albo pokazac mu z jakiejś strony jaki ci sie podoba i masz chłopak jest z HRUBIESZOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oplana nie ogladałem , a co do audi nie wydaje sie taka idelana tylne i przednie drzwi roznia sie odcieniem, ogolnie gowniany taki troszke kolor w srodku,

dzwoniłes tam gdzie numer podalem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem i ogladałem, myślę że za dużo chce za taki stan.

Auto o rok młodsze od mojego i o 50tys km ma mniej przebiegu a środek ma zmęczony jak koń po gonitwie.

Z zewnątrz też raczej rewelacji nie ma i bąble koło relingów a to raczej nie jest dobry znak

A to jest to auto: http://otomoto.pl/audi-a6-full-opcja-ksiazka-serw-C22584084.html

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Znam takiego co sćąga auta mówia ze ma ręke do samochodów mozesz jechać z nim albo pokazac mu z jakiejś strony jaki ci sie podoba i masz chłopak jest z HRUBIESZOWA

ile kroi za wyjazd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy uczciwy facet szwagier chciał a4 b5 dał mu kase nie pamiętam ile ale jeszcze utargował z niemcem reszte oddał papiery pozałatwiał wszystkie tylko iść do wydziału komunikacji i rejstrować a co do ceny ile wzią to niejestem pewny 1000zł moze mniej trzeba zadzwonić i pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby z nim pojechać to organizuje wyjazdy jakoś regularnie? lawetą jeździ czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem dokładnie ile ale coś koło 1000zł w tym ze papiery wszystko załatwia idziesz tylko rejstrujesz na siebie jak coś wezmę numer od szwagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: sprzęgło zaczyna mi się uślizgiwać :wallbash:

na skokowce robia po prawej stronie

$$$,$$ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama robocizna cos kolo 300, nasz zielony tam robil to CI powie co co centa +czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj ten samochód http://plwm.otomoto.pl/audi-a6-1-9-tdi-C23161158.html i wydaje mi się godny uwagi. Marku czy jakby się nie sprzedał w tym tygodniu to w przyszły weekend mógłbyś mi bo przevagowac? Stan licznika silnie podejrzany ale w środku nie wygląda na zbytnio wyeksploatowany, środek niebieski jak u mnie troszkę słaby silnik ale to może wirus załatwić, no i można lać ukraińską ropę :D blacharz lakiernik mi go obejrzy i zobaczymy. Facet jako mieszkaniec sąsiedniej miejscowości jest wg rodziców i teściów bardzo uczciwy więc może warto.

Niestety nie miałem go czasu objeżdżać wczoraj, martwi mnie tylko to dlaczego od lutego/marca się nie sprzedał.

Jest świeżo zarejestrowany

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

PARAF może to chwilowe? u mnie jakiś czas temu też tak było ale już jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robiłem tam sprzęgła tylko skrzynię biegów, a o wymianę sprzęgła to możesz sie zapytać tego mojego mechaniora

Wojtek jak coś to dzwoń jak będę na miejscu to go prześwietlimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...